Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. No to tak leży felga 9j ET35 względem błotnika A opona 215/35 na 9J: Całego zestawu 215/35 9J ET35 R18 raczej nie spotkasz na forum
  2. Czyżby większa gleba?
  3. wystarczy poszukać michal_s87 ma taki setup: 9J ET 35 opona 235/35 z tym że to są 19'
  4. hehe a jak sie ma niby ulozyc 225 to 225 a nie jak sie ulozy Ja mam 4 sztuki 225/40 R18 z ET 45 i jak zamienie tył z przodem to będzie tarło bo mam 2x conti i 2x michalein i zupełnie inaczej leżą na feldze W sensie wszystko zależy od opony
  5. Zależy od opony jak się ułoży... może czasem przytrzeć zwrotnicę z przodu Z tyłem nie powinno być problemów :gwizdanie:
  6. Ja też dla porównania 225/40 R18 na 8,5J: ContiSport2: Primary pilot:
  7. Ja to nawet czuje po nowych drogach że są fc**j nierówne Jakbyś miał prawidłowy rozmiar opony to byś miał przy tym ET minimum 1 cm luzu Bo zwrotnica u góry jest wygięta tak jakby na zewnątrz i im wyższa opona tym będzie bliżej zwortnicy... Zmieniaj opony bo ani korzyści ani wyglądu nie ma na takim balonie
  8. Konus moi koledzy z firmy robia dwie drogi w Busku wiec niebylbym takim optymista co do jakosci tych drog a ja robie trzecia przed Nowym Korczynem i ta tez byle jaka bedzie Toś mnie pocieszył Ja mieszkam dokładnie 4 km od Korczyna i do tej pory podobała mi się ta droga jak jechałem w niedzielę Nie widziałeś mnie tam kiedy jak leciałem na Busko?
  9. a z tyłu nie trze? Bo u mnie jak zrzuciłem koła to zauważyłem że jednak trze na dołkach sprężyna o oponę... i nie wiem czy 5mm wystarczy :gwizdanie: Z tym że u mnie gwint i nie wiem jak to w serii wygląda
  10. - 40mm to za grosze idzie wyrwać... Jak chcesz to u mnie się kurzą w garażu u mnie też remont na remoncie ale już powoli robią się niemcy pod względem dróg bo nie ma co narzekać Jedynie na asfalt który rzucają koła na drzwi przy remontach
  11. Armi dobrze gada ale jeśli ma oponę 225 to nie jest tak że przy feldze 8,5J czy 8J będzie w takiej samej odległości od zwrotnicy? Ja mam naprzykład 8,5J ET 45 bez dystansu i szerokość opony 225 ale ogólnie to delikatny naciąg sprawia że opona ma więcej luzu od zwrotnicy niż sama felga A przecież z przodu to żeby opona tarła o zwrotnicę to musiałby mieć luz na łożyskach bo koło pracuje razem z nią i odległość się nie powinna zmianiać :gwizdanie:
  12. Ja na twoim miejscu dałbym dystans jak się obawiasz Ale 2 mm do wahacza? Może chodzi o zwrotnicę bo u mnie jak badałem to też mam oponę bardzo blisko ale zwrotnicy właśnie Jak coś to przodu się nie obawiaj tylko lepiej tył sprawdź
  13. może poprostu żarówka na dołku na chwilę się rozłączyła w tylnej lampie albo coś A co do autka to zacnie tylko wiesz czego brakuje :gwizdanie:
  14. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Napisz ile Cię tak około wyniósł taki zestawik może być na PW też planuje coś swojej kupić bo mam roczny lakier a taki jest zasyfiony że masakra ;( W razie czego będziesz moim doradcą
  15. wybić można rurą i młotkiem a do założenia użyłem długiego gwintowanego druta bodajże 12 albo 14 mm, który przełożyłem przez tuleje i powoli kręciłem nakrętkami stukając delikatnie w belkę :gwizdanie:
  16. Może się tłucze coś w aucie... u mnie na przykład jak założyłem 18' zaczęła się strasznie tłuc blacha termiczna nad tłumikiem :gwizdanie:
  17. grunt to mieć klucze i narzędzia My zaczęli od 17:00 a auto wyjechało z garażu o 2:00 ale z dokładnym czyszczeniem i rozbieraniem gwintu :gwizdanie: Jedyna komplikacja to nie chciała się odkręcić ta jedna z 3 śrubek od górnego mocowania amortyzatora bo się oberwała w kielichu i się kręciła
  18. tak Ja mam H&R i jak zjechałem nakrętkami na sam dół to sprężyn nie trzeba ściągać bo są luźne i spokojnie go rozbierasz lub składasz i nic nie ma prawa strzelić Kiedyś nawet zwykłe amortyzatory składaliśmy za pomocą dwóch żebrówek gdzie dwóch cisnęło sprężynę a jeden skręcał ale to była głupota
  19. przecież wyciągasz całe amorki ze sprężynami chyba że chcesz rozłożyć osobno sprężyny i amortyzatory to może się przydać ściągacz a jak czyściłem gwint bo miałem używkę to po odkręceniu nakrętek sprężyna jest luźna :gwizdanie: Moje stare w całości już ponad pół roku stoją w garażu bo nie chce mi się rozbierać
  20. ja z kumplem i chyba wahacze górne wtedy wrzuciłem nowe
  21. ja miałem miedzianym na zimę i odkręciłem zwykłą żabką Teraz wiosną zasmarowałem zwykłym ŁT 43 i zobaczymy jak kupię na dniach dystanse na tył i będę go kręcił niżej czy lekko pójdzie :gwizdanie:
  22. kto mówi o stożku... 215/35 przy 8J ledwo się naciąga Bo zakładanie np opony rzędu 195/35 do 8,5J też mi się nie podoba
  23. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    sprzedawaj swoje, kupuj od krychy i do tego jakieś rozsądne opny W razie czego postawisz audi na tydzień na cegłach albo moje alu zimowe Ci pożyczę i sobie pośmigasz na dobrej glebie przez chwilę :decayed:
  24. a po co ma osłaniać rant? lubisz po krawężnikach jeździć czy jak? Choćby nie wiem jak szeroka opona to i tak w przypadku otarcia o krawężnik porysujesz felgę Rób naciąg bo teraz bez tego ani rusz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.