Treść opublikowana przez konus
-
[ALL B5] Potrzebne zdjęcia 18x9J ET 35
No to tak leży felga 9j ET35 względem błotnika A opona 215/35 na 9J: Całego zestawu 215/35 9J ET35 R18 raczej nie spotkasz na forum
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Czyżby większa gleba?
-
[ALL B5] Potrzebne zdjęcia 18x9J ET 35
wystarczy poszukać michal_s87 ma taki setup: 9J ET 35 opona 235/35 z tym że to są 19'
-
[B6 AWX] ---8x18 ET45 + oponki 225/40 zawias -30mm---
hehe a jak sie ma niby ulozyc 225 to 225 a nie jak sie ulozy Ja mam 4 sztuki 225/40 R18 z ET 45 i jak zamienie tył z przodem to będzie tarło bo mam 2x conti i 2x michalein i zupełnie inaczej leżą na feldze W sensie wszystko zależy od opony
-
[B6 AWX] ---8x18 ET45 + oponki 225/40 zawias -30mm---
Zależy od opony jak się ułoży... może czasem przytrzeć zwrotnicę z przodu Z tyłem nie powinno być problemów :gwizdanie:
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
Ja też dla porównania 225/40 R18 na 8,5J: ContiSport2: Primary pilot:
-
[ALL B5] Felgi 8Jx17", opony 225x45 R17, obniżone zawieszenie 40 mm
Ja to nawet czuje po nowych drogach że są fc**j nierówne Jakbyś miał prawidłowy rozmiar opony to byś miał przy tym ET minimum 1 cm luzu Bo zwrotnica u góry jest wygięta tak jakby na zewnątrz i im wyższa opona tym będzie bliżej zwortnicy... Zmieniaj opony bo ani korzyści ani wyglądu nie ma na takim balonie
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
Konus moi koledzy z firmy robia dwie drogi w Busku wiec niebylbym takim optymista co do jakosci tych drog a ja robie trzecia przed Nowym Korczynem i ta tez byle jaka bedzie Toś mnie pocieszył Ja mieszkam dokładnie 4 km od Korczyna i do tej pory podobała mi się ta droga jak jechałem w niedzielę Nie widziałeś mnie tam kiedy jak leciałem na Busko?
-
[ALL B5] Felgi 8Jx17", opony 225x45 R17, obniżone zawieszenie 40 mm
a z tyłu nie trze? Bo u mnie jak zrzuciłem koła to zauważyłem że jednak trze na dołkach sprężyna o oponę... i nie wiem czy 5mm wystarczy :gwizdanie: Z tym że u mnie gwint i nie wiem jak to w serii wygląda
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
- 40mm to za grosze idzie wyrwać... Jak chcesz to u mnie się kurzą w garażu u mnie też remont na remoncie ale już powoli robią się niemcy pod względem dróg bo nie ma co narzekać Jedynie na asfalt który rzucają koła na drzwi przy remontach
-
[ALL B5] Felgi 8Jx17", opony 225x45 R17, obniżone zawieszenie 40 mm
Armi dobrze gada ale jeśli ma oponę 225 to nie jest tak że przy feldze 8,5J czy 8J będzie w takiej samej odległości od zwrotnicy? Ja mam naprzykład 8,5J ET 45 bez dystansu i szerokość opony 225 ale ogólnie to delikatny naciąg sprawia że opona ma więcej luzu od zwrotnicy niż sama felga A przecież z przodu to żeby opona tarła o zwrotnicę to musiałby mieć luz na łożyskach bo koło pracuje razem z nią i odległość się nie powinna zmianiać :gwizdanie:
-
[ALL B5] Felgi 8Jx17", opony 225x45 R17, obniżone zawieszenie 40 mm
Ja na twoim miejscu dałbym dystans jak się obawiasz Ale 2 mm do wahacza? Może chodzi o zwrotnicę bo u mnie jak badałem to też mam oponę bardzo blisko ale zwrotnicy właśnie Jak coś to przodu się nie obawiaj tylko lepiej tył sprawdź
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
może poprostu żarówka na dołku na chwilę się rozłączyła w tylnej lampie albo coś A co do autka to zacnie tylko wiesz czego brakuje :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Napisz ile Cię tak około wyniósł taki zestawik może być na PW też planuje coś swojej kupić bo mam roczny lakier a taki jest zasyfiony że masakra ;( W razie czego będziesz moim doradcą
-
[ALL B5] Wymiana tulei tylnej belki
wybić można rurą i młotkiem a do założenia użyłem długiego gwintowanego druta bodajże 12 albo 14 mm, który przełożyłem przez tuleje i powoli kręciłem nakrętkami stukając delikatnie w belkę :gwizdanie:
-
[INNE] Zbieranie bieżnika od wewnętrznej strony tył
A masz obniżone auto?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Może się tłucze coś w aucie... u mnie na przykład jak założyłem 18' zaczęła się strasznie tłuc blacha termiczna nad tłumikiem :gwizdanie:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
grunt to mieć klucze i narzędzia My zaczęli od 17:00 a auto wyjechało z garażu o 2:00 ale z dokładnym czyszczeniem i rozbieraniem gwintu :gwizdanie: Jedyna komplikacja to nie chciała się odkręcić ta jedna z 3 śrubek od górnego mocowania amortyzatora bo się oberwała w kielichu i się kręciła
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
tak Ja mam H&R i jak zjechałem nakrętkami na sam dół to sprężyn nie trzeba ściągać bo są luźne i spokojnie go rozbierasz lub składasz i nic nie ma prawa strzelić Kiedyś nawet zwykłe amortyzatory składaliśmy za pomocą dwóch żebrówek gdzie dwóch cisnęło sprężynę a jeden skręcał ale to była głupota
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
przecież wyciągasz całe amorki ze sprężynami chyba że chcesz rozłożyć osobno sprężyny i amortyzatory to może się przydać ściągacz a jak czyściłem gwint bo miałem używkę to po odkręceniu nakrętek sprężyna jest luźna :gwizdanie: Moje stare w całości już ponad pół roku stoją w garażu bo nie chce mi się rozbierać
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ja z kumplem i chyba wahacze górne wtedy wrzuciłem nowe
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ja miałem miedzianym na zimę i odkręciłem zwykłą żabką Teraz wiosną zasmarowałem zwykłym ŁT 43 i zobaczymy jak kupię na dniach dystanse na tył i będę go kręcił niżej czy lekko pójdzie :gwizdanie:
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
kto mówi o stożku... 215/35 przy 8J ledwo się naciąga Bo zakładanie np opony rzędu 195/35 do 8,5J też mi się nie podoba
-
[B5 1Z] A4 TDi
sprzedawaj swoje, kupuj od krychy i do tego jakieś rozsądne opny W razie czego postawisz audi na tydzień na cegłach albo moje alu zimowe Ci pożyczę i sobie pośmigasz na dobrej glebie przez chwilę :decayed:
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
a po co ma osłaniać rant? lubisz po krawężnikach jeździć czy jak? Choćby nie wiem jak szeroka opona to i tak w przypadku otarcia o krawężnik porysujesz felgę Rób naciąg bo teraz bez tego ani rusz