Treść opublikowana przez konus
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Dzięki miszczu Piwo Ci się należy tylko ogarnijcie w końcu tego spota w brzesku
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Ogarnąłem trochę pierwszy post Da się usunąć jakoś datę i godzinę z tego zdjęcia? bo zapomniałem wyłączyć w aparacie :wallbash:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi musisz mniejsze koło założyć, najlepiej 16' bo tam dopiero da się zejść na dół Ja odkąd założyłem 18 cali to nigdzie nawet nie zatarłem i trochę źle się z tym czuje Lubie To! Ale najbardziej bawią mnie komentarze ludzi w wieku +30 "za niskie to auto", "nie da się tym jeździć" albo diagnosty "co wy kur...a robicie z tymi autami" [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 19:01_________________________________________________A i dawaj te zdjęcia bo jak nie to ja Ci pokaże jak rok po malowaniu można nadkola zniszczyć
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Widze że audi to tradycja rodzinna :gwizdanie: To B5 czy B4 jest twoje na własność?
-
[ALL B5] Felgi od Forda do Audi
najpierw sprawdź jakie masz ET tych felg od forda... :gwizdanie: Bo jak poniżej 50 to szkoda nawet szukać
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
A na cóż Ci tyle tych aut? Na każdy dzień tygodnia inny czy komis otwierasz?
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Do providenta mogłeś iść Ja też nie miałem siana na opony jak kupiłem felgi ale doszedłem do wniosku że lepiej niech leżą w garażu bez opon niż potem miałbym żałować że nie kupiłem :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Jaki Katalizator
Popieram przedmówców Wywal go to 5 KM Ci przybędzie :decayed:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Właśnie... jak podgiąłeś te plastiki? Bo moje przetarło na 16' a jak założyłem 18' to musiałem je ciąć i teraz delikatnie pryska mi do komory silnika [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 12:40_________________________________________________ Dobrze gada polać mu
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Przyznam szczerze że jak patrze na trzeźwo dzisiaj na te zdjęcia to robią robotę A na dniach planuje zrobić konkret sesję bo kumpel pasjonuje się fotografią i ma sprzęt do tego a nie dwie lewe ręce i cyfrówkę z tesko tak jak ja Było brać Flaty od krychy...
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Właśnie dla mnie szału nie ma Muszę ogarnąć te nadkola i dystanse żeby poszła niżej to wtedy może będzie lepiej A szczerze powiedziawszy to przyzwyczaiłem się że to auto nie jedzie i póki co zostaje przy 1.6 Wole lakier trochę odnowić póki co
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Silnik zrobiony ale na krótką metę :gwizdanie: Wreszcie naszła mnie wena na parę fotek na nowej feldze :gwizdanie: Będzie niżej ale najpierw nowe przednie nadkola które będą poszerzone maszynką i dystanse na tył trzeba dać A dla znawców... Kupiłem nowy tłumik i końcówkę mam z nierdzewki... czym to polerować?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No właśnie ja też nie miałem buły na takie opony a 225/40 kupiłem za śmieszne pieniądze... w przyszłym sezonie może zmienie Ja na 16' jak poleciałem na dół to nie wjeżdżałem w ogóle na podwórko :decayed: A tak w ogóle to Ty masz z tyłu ET 35+ dystans?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ok to czekam na zdjęcia przed i po poszerzeniu A nie myślałeś o kupnie opon 215/35? Bo na takiej oponie parę cm zyskasz na dół
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A dużo więcej dałoby poszerzyć nadkola które i tak lecą do malowania?
-
[ALL B5] Jaki dystans
A bez podginania nadkoli? Bo tył rok temu malowany i nie chciałbym lakieru uszkodzić a poza tym chyba było ciut szpachli liźnięte na jednym... A jakby tak 7mm włożyć? Jest w ogóle taki dystans?
-
[B5 ADP] Wydech w ADP.Jak wam sie on slyszy?
Na ori mi syczał Teraz kupiłem końcowy jakiś za 120 zł i jest tragedia.... Jakaś popierdółka 3 dni jeździłem bez końcowego bo uyebałem i przyznam szczerze że trochę uciążliwy jest ten hałas a wracać o 2 w nocy po cichu do domu przez wieś żeby nikt z widłami mnie nie gonił na drugi dzień też mnie denerwowało :decayed:
-
[ALL B5] Popielniczka nie chce sie zamknac pomozcie
wyjmij całą razem z zapalniczką i zobacz co i jak a jak nie to ciąg na siłę samą szufladkę tylko potem musisz sprężynę naciągnąć przy wkładaniu :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jaki dystans
mi chodzi tylko o tył Bo przód mam już milimetr od zwrotnicy a skręcony że też palca nie upchnę A z tyłu da się wypchnąć bo jest sporo miejsca tylko właśnie obawiam się że ET 35 nie schowa się w nadkole :gwizdanie: Bo póki co trze drugi zwój sprężyny na dołkach o oponę a chciałbym z 2 cm niżej puścić tył
-
[ALL B5] Czarna A4 ze Świętokrzyskiego:)
no ale zrób jakieś lepsze zdjęcie bo nie mogę się dopatrzeć tego zderzaka co tak jest grane
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Skręć ten przód na dół bo jest tragedia Przynajmniej tak jak tył
-
[ALL B5] Czarna A4 ze Świętokrzyskiego:)
nie ma dokładki i coś tablica leży nie tak jak powinna :gwizdanie: Ogarnij ten zderzak bo niefajnie to wygląda A i chyba prawa wycieraczka Ci przeskoczyła na wieloklinie Trochę pracy włożysz i będzie git
-
[ALL B5] Jaki dystans
Witam Mam na tyle założone felgi 18' 8,5J ET45 oraz oponkę 225/40... Pytanie moje brzmi jaki największy dystans można założyć żeby nie obcierało nic o nadkole przy konkretnej glebie bo póki co nie mogę zejść na dół nawet cm bo na dołkach trze mi sprężyna o oponę Myślałem nad 5 mm ale skoro ma być dystans to chciałbym jak najszerzej a żeby przy tym nic nie obcierało
-
[B6 AWX] ---8x18 ET45 + oponki 225/40 zawias -30mm---
No u mnie jest 2 mm do zwrotnicy więc naprawdę ciężko powiedzieć czy przy nowej oponie nie będzie jeszcze ciaśniej A jeśli chcesz u siebie założyć ET45 to na tył obowiązkowo dystans jeśli masz gwint :gwizdanie:
-
[ALL B5] Potrzebne zdjęcia 18x9J ET 35
a karfa... źle napisałem Już poprawione