Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. Dzięki miszczu Piwo Ci się należy tylko ogarnijcie w końcu tego spota w brzesku
  2. Ogarnąłem trochę pierwszy post Da się usunąć jakoś datę i godzinę z tego zdjęcia? bo zapomniałem wyłączyć w aparacie :wallbash:
  3. Armi musisz mniejsze koło założyć, najlepiej 16' bo tam dopiero da się zejść na dół Ja odkąd założyłem 18 cali to nigdzie nawet nie zatarłem i trochę źle się z tym czuje Lubie To! Ale najbardziej bawią mnie komentarze ludzi w wieku +30 "za niskie to auto", "nie da się tym jeździć" albo diagnosty "co wy kur...a robicie z tymi autami" [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 19:01_________________________________________________A i dawaj te zdjęcia bo jak nie to ja Ci pokaże jak rok po malowaniu można nadkola zniszczyć
  4. Widze że audi to tradycja rodzinna :gwizdanie: To B5 czy B4 jest twoje na własność?
  5. najpierw sprawdź jakie masz ET tych felg od forda... :gwizdanie: Bo jak poniżej 50 to szkoda nawet szukać
  6. A na cóż Ci tyle tych aut? Na każdy dzień tygodnia inny czy komis otwierasz?
  7. Do providenta mogłeś iść Ja też nie miałem siana na opony jak kupiłem felgi ale doszedłem do wniosku że lepiej niech leżą w garażu bez opon niż potem miałbym żałować że nie kupiłem :gwizdanie:
  8. konus odpowiedział(a) na szofer556 temat w Audi A4 B5
    Popieram przedmówców Wywal go to 5 KM Ci przybędzie :decayed:
  9. Właśnie... jak podgiąłeś te plastiki? Bo moje przetarło na 16' a jak założyłem 18' to musiałem je ciąć i teraz delikatnie pryska mi do komory silnika [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 12:40_________________________________________________ Dobrze gada polać mu
  10. Przyznam szczerze że jak patrze na trzeźwo dzisiaj na te zdjęcia to robią robotę A na dniach planuje zrobić konkret sesję bo kumpel pasjonuje się fotografią i ma sprzęt do tego a nie dwie lewe ręce i cyfrówkę z tesko tak jak ja Było brać Flaty od krychy...
  11. Właśnie dla mnie szału nie ma Muszę ogarnąć te nadkola i dystanse żeby poszła niżej to wtedy może będzie lepiej A szczerze powiedziawszy to przyzwyczaiłem się że to auto nie jedzie i póki co zostaje przy 1.6 Wole lakier trochę odnowić póki co
  12. Silnik zrobiony ale na krótką metę :gwizdanie: Wreszcie naszła mnie wena na parę fotek na nowej feldze :gwizdanie: Będzie niżej ale najpierw nowe przednie nadkola które będą poszerzone maszynką i dystanse na tył trzeba dać A dla znawców... Kupiłem nowy tłumik i końcówkę mam z nierdzewki... czym to polerować?
  13. No właśnie ja też nie miałem buły na takie opony a 225/40 kupiłem za śmieszne pieniądze... w przyszłym sezonie może zmienie Ja na 16' jak poleciałem na dół to nie wjeżdżałem w ogóle na podwórko :decayed: A tak w ogóle to Ty masz z tyłu ET 35+ dystans?
  14. Ok to czekam na zdjęcia przed i po poszerzeniu A nie myślałeś o kupnie opon 215/35? Bo na takiej oponie parę cm zyskasz na dół
  15. A dużo więcej dałoby poszerzyć nadkola które i tak lecą do malowania?
  16. A bez podginania nadkoli? Bo tył rok temu malowany i nie chciałbym lakieru uszkodzić a poza tym chyba było ciut szpachli liźnięte na jednym... A jakby tak 7mm włożyć? Jest w ogóle taki dystans?
  17. Na ori mi syczał Teraz kupiłem końcowy jakiś za 120 zł i jest tragedia.... Jakaś popierdółka 3 dni jeździłem bez końcowego bo uyebałem i przyznam szczerze że trochę uciążliwy jest ten hałas a wracać o 2 w nocy po cichu do domu przez wieś żeby nikt z widłami mnie nie gonił na drugi dzień też mnie denerwowało :decayed:
  18. wyjmij całą razem z zapalniczką i zobacz co i jak a jak nie to ciąg na siłę samą szufladkę tylko potem musisz sprężynę naciągnąć przy wkładaniu :gwizdanie:
  19. mi chodzi tylko o tył Bo przód mam już milimetr od zwrotnicy a skręcony że też palca nie upchnę A z tyłu da się wypchnąć bo jest sporo miejsca tylko właśnie obawiam się że ET 35 nie schowa się w nadkole :gwizdanie: Bo póki co trze drugi zwój sprężyny na dołkach o oponę a chciałbym z 2 cm niżej puścić tył
  20. no ale zrób jakieś lepsze zdjęcie bo nie mogę się dopatrzeć tego zderzaka co tak jest grane
  21. Skręć ten przód na dół bo jest tragedia Przynajmniej tak jak tył
  22. nie ma dokładki i coś tablica leży nie tak jak powinna :gwizdanie: Ogarnij ten zderzak bo niefajnie to wygląda A i chyba prawa wycieraczka Ci przeskoczyła na wieloklinie Trochę pracy włożysz i będzie git
  23. Witam Mam na tyle założone felgi 18' 8,5J ET45 oraz oponkę 225/40... Pytanie moje brzmi jaki największy dystans można założyć żeby nie obcierało nic o nadkole przy konkretnej glebie bo póki co nie mogę zejść na dół nawet cm bo na dołkach trze mi sprężyna o oponę Myślałem nad 5 mm ale skoro ma być dystans to chciałbym jak najszerzej a żeby przy tym nic nie obcierało
  24. No u mnie jest 2 mm do zwrotnicy więc naprawdę ciężko powiedzieć czy przy nowej oponie nie będzie jeszcze ciaśniej A jeśli chcesz u siebie założyć ET45 to na tył obowiązkowo dystans jeśli masz gwint :gwizdanie:
  25. a karfa... źle napisałem Już poprawione

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.