Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. Ja na misce nie mam jeszcze nawet ryski a sanki s stabilizator aż się świecą tak są wytarte Trzeba wziąć pod uwagę że silniki diesla i V6 są większe a co za tymidzie niżej zawieszone dlatego można miskę załatwić :gwizdanie: Wg mnie to póki co jeździć bez osłon i się narazie nie przejmować... ja na gwincie zrobiłem już ok 40 tys. km i nie przejmuje się gadkami że z takim zawiasem nie da się śmigać po polskich drogach
  2. plastikom mówimy stanowcze nie nic nie ochroni a wręczprzeszkodzi bo mi urwała się z jednej strony i przy cofaniu nabrało tyle śniegu że musiałem przy dużym mrozie na szybko odpinać stabilizator jest niżej od miski więc jak coś to podniesie auto do góry a miskę ominie chyba że 1.8 ma niżej miskę to z góry przepraszam za wprowadzenie w błąd
  3. w benzynie raczej jest stabilizator niżej od miski więc nie ma się czym przejmować Ja mam podobny setap i często szuram po lodzie albo asfalcie a miska chyba jeszcze ani razu nie dostała :gwizdanie: kółko mogłoby być na lato ciut większe
  4. No właśnie... ja jutro będę w Kielcowni... A i jak coś ustawicie pewnego to mógłby mi ktoś wysłać sms-a bo nie mam dostępu do internetu wogóle Jak coś to numer do mnie: 511268980 lub 722301861 z góry dziękuje... Do kielc się wybieram jakoś po obiadku
  5. Niezła sztuka Te ozety zostawiłbym na twoim miejscu na zimę bo są niezniszczalne a i lekkie Sam mam takie na łiter setupie tyle że w 16' i bez dekielków bo gdzieś lepiej wtedy wyglądają...
  6. Kurde nie zajrzałem do wątku a byłem akurat w CK wczoraj w tych godzinach... Tylko tyle ze mógłbym jedynie na chwilę wpaść bo grypsko mnie jebło a i przelotem byłem
  7. w planach pchnąć auto do żyda ale wezmę za niego groszę więc raczej swap... no trzeba jeszcze coś ze wnętrzem zrobić
  8. Ja też bym teraz kupił full opcję gdybym miał kasę i nie bawił się w drobne mody... Bo nie mam cierpliwości do tego Dlatego u mnie seria z kołem i zawiasem :gwizdanie:
  9. ja w chce jedno na próbę wziąć bo dwa i tak jeszcze na aucie
  10. jakim papierem jedziesz? bo też mam zamiar się za to zabrać
  11. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Widać przynajmniej że chłopak pasy zapina skoro się wycierają
  12. widziałbym u Ciebie żółte albo pomarańczowe Flaty i mega glebę :gwizdanie: Robiły by robotę przy srebrnej budzie :kox:
  13. Ja to mam szczęście... dzisiaj przed robotą zawiozłem alu zimowe do malowania i godzinę później strzeliła mi opona Założyłem zapas ale jest kozak gleba bo powietrza mało Jutro muszę dwie zimówki włożyć i będzie malował po dwie sztuki póki co A co do łopat to raczej nie sprzedam bo są zbyt wytrzymałe :kox: chyba że ktoś da 3 tys. za spolerowane to sprzedam a sobie kupie nowe też takie
  14. na wiosnę będą ładniejsze Plan jest taki: garage party, whisky i jedziemy w poler
  15. Ja mam zapasówkę 6,5J ET33 i widziałem na własne oczy przy kupnie jak koleś z A6 odkręcał
  16. Żeby nie było że nic się nie dzieje to ostatnio wpadły obrysy, poprawione malowanie przednich lamp i zamiana stopu z przeciwmgielnymi :gwizdanie: Teraz bije się z myślami czy wrzucać -40mm na zimę zamiast gwintu i jak pomalować zimowe alu
  17. kilkadziesiąt stron wcześniej było o tym... a dokładniej:
  18. Armi nie musisz się tłumaczyć z tego "RS Sedan" bo wszyscy co śledzili twój wątek na bieżąco to wiedzą o co chodzi a dla takich co tylko wpadają szukać zaczepki to szkoda palców marnować pisząc wyjaśnienia :gwizdanie: W sumie z eReSa coś masz bo poszerzałeś nadkola
  19. Jest.... Ale nie w B5
  20. :kox: wywal te czopki na żarówki to będzie bardziej hamerykańsko i lepiej wtedy widać ten obrys z boku
  21. Ja też się przejmowałem tymi obrysami ale odkąd założyłem jakoś nie boje się kontroli... Jak widzę ile u nas w okolicy jeździ aut sprowadzonych z USA i żaden nie ma odłączonych obrysów to znaczy że nie trzepią za to :gwizdanie: Zresztą przy lampie mam przełącznik którym przełączam obrysówkę/postojówkę
  22. a nie można wyważyć stalówek a potem samemu założyć? toż to godzinka roboty a lans będzie do samej zimy ja czekam na śnieg i dopiero zmieniam :gwizdanie:
  23. Ja myślałem żeby nawet nie ruszać gwintu tylko założyć 16 w tamtym roku nie miałem żadnych problemów w zimę a mieszkam na wsi gdzie nie odśnieżają zbyt często a i jeździłem wszędzie bo drugie auto w domu nie miało wcale zimówek więc stało nieruszane Tylko łopatą trzeba się namachać żeby podwórko odśnieżyć :gwizdanie: Tyle że gwintu szkoda ;(
  24. Krystian założy -40 i wy***ie za dwa dni bo będzie miał chorobę morską Ja kiedyś na jeden dzień zarzuciłem 16' bez ruszania gwintu i bujaka nieziemska była Nie żebym podpuszczał ale -40 za mało do 18 :gwizdanie:
  25. u mnie jest zwarcie... :kox: ale jedna lampa teraz paruje bo źle skleiłem a ni ma czasu poprawić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.