Treść opublikowana przez konus
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Ja na misce nie mam jeszcze nawet ryski a sanki s stabilizator aż się świecą tak są wytarte Trzeba wziąć pod uwagę że silniki diesla i V6 są większe a co za tymidzie niżej zawieszone dlatego można miskę załatwić :gwizdanie: Wg mnie to póki co jeździć bez osłon i się narazie nie przejmować... ja na gwincie zrobiłem już ok 40 tys. km i nie przejmuje się gadkami że z takim zawiasem nie da się śmigać po polskich drogach
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
plastikom mówimy stanowcze nie nic nie ochroni a wręczprzeszkodzi bo mi urwała się z jednej strony i przy cofaniu nabrało tyle śniegu że musiałem przy dużym mrozie na szybko odpinać stabilizator jest niżej od miski więc jak coś to podniesie auto do góry a miskę ominie chyba że 1.8 ma niżej miskę to z góry przepraszam za wprowadzenie w błąd
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
w benzynie raczej jest stabilizator niżej od miski więc nie ma się czym przejmować Ja mam podobny setap i często szuram po lodzie albo asfalcie a miska chyba jeszcze ani razu nie dostała :gwizdanie: kółko mogłoby być na lato ciut większe
-
Spociki w Kielcach
No właśnie... ja jutro będę w Kielcowni... A i jak coś ustawicie pewnego to mógłby mi ktoś wysłać sms-a bo nie mam dostępu do internetu wogóle Jak coś to numer do mnie: 511268980 lub 722301861 z góry dziękuje... Do kielc się wybieram jakoś po obiadku
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 1,9TDi (AWX) by JotAeN
Niezła sztuka Te ozety zostawiłbym na twoim miejscu na zimę bo są niezniszczalne a i lekkie Sam mam takie na łiter setupie tyle że w 16' i bez dekielków bo gdzieś lepiej wtedy wyglądają...
-
Spociki w Kielcach
Kurde nie zajrzałem do wątku a byłem akurat w CK wczoraj w tych godzinach... Tylko tyle ze mógłbym jedynie na chwilę wpaść bo grypsko mnie jebło a i przelotem byłem
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
w planach pchnąć auto do żyda ale wezmę za niego groszę więc raczej swap... no trzeba jeszcze coś ze wnętrzem zrobić
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Ja też bym teraz kupił full opcję gdybym miał kasę i nie bawił się w drobne mody... Bo nie mam cierpliwości do tego Dlatego u mnie seria z kołem i zawiasem :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ja w chce jedno na próbę wziąć bo dwa i tak jeszcze na aucie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jakim papierem jedziesz? bo też mam zamiar się za to zabrać
-
[B5 1Z] A4 TDi
Widać przynajmniej że chłopak pasy zapina skoro się wycierają
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
widziałbym u Ciebie żółte albo pomarańczowe Flaty i mega glebę :gwizdanie: Robiły by robotę przy srebrnej budzie :kox:
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Ja to mam szczęście... dzisiaj przed robotą zawiozłem alu zimowe do malowania i godzinę później strzeliła mi opona Założyłem zapas ale jest kozak gleba bo powietrza mało Jutro muszę dwie zimówki włożyć i będzie malował po dwie sztuki póki co A co do łopat to raczej nie sprzedam bo są zbyt wytrzymałe :kox: chyba że ktoś da 3 tys. za spolerowane to sprzedam a sobie kupie nowe też takie
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
na wiosnę będą ładniejsze Plan jest taki: garage party, whisky i jedziemy w poler
-
Czy do B5 po drugim lifcie można zastosować stalówki z ET 33?
Ja mam zapasówkę 6,5J ET33 i widziałem na własne oczy przy kupnie jak koleś z A6 odkręcał
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Żeby nie było że nic się nie dzieje to ostatnio wpadły obrysy, poprawione malowanie przednich lamp i zamiana stopu z przeciwmgielnymi :gwizdanie: Teraz bije się z myślami czy wrzucać -40mm na zimę zamiast gwintu i jak pomalować zimowe alu
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
kilkadziesiąt stron wcześniej było o tym... a dokładniej:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi nie musisz się tłumaczyć z tego "RS Sedan" bo wszyscy co śledzili twój wątek na bieżąco to wiedzą o co chodzi a dla takich co tylko wpadają szukać zaczepki to szkoda palców marnować pisząc wyjaśnienia :gwizdanie: W sumie z eReSa coś masz bo poszerzałeś nadkola
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jest.... Ale nie w B5
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
:kox: wywal te czopki na żarówki to będzie bardziej hamerykańsko i lepiej wtedy widać ten obrys z boku
-
[ALL B5] Postojówki USA - co na to Miśki?!
Ja też się przejmowałem tymi obrysami ale odkąd założyłem jakoś nie boje się kontroli... Jak widzę ile u nas w okolicy jeździ aut sprowadzonych z USA i żaden nie ma odłączonych obrysów to znaczy że nie trzepią za to :gwizdanie: Zresztą przy lampie mam przełącznik którym przełączam obrysówkę/postojówkę
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
a nie można wyważyć stalówek a potem samemu założyć? toż to godzinka roboty a lans będzie do samej zimy ja czekam na śnieg i dopiero zmieniam :gwizdanie:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Ja myślałem żeby nawet nie ruszać gwintu tylko założyć 16 w tamtym roku nie miałem żadnych problemów w zimę a mieszkam na wsi gdzie nie odśnieżają zbyt często a i jeździłem wszędzie bo drugie auto w domu nie miało wcale zimówek więc stało nieruszane Tylko łopatą trzeba się namachać żeby podwórko odśnieżyć :gwizdanie: Tyle że gwintu szkoda ;(
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krystian założy -40 i wy***ie za dwa dni bo będzie miał chorobę morską Ja kiedyś na jeden dzień zarzuciłem 16' bez ruszania gwintu i bujaka nieziemska była Nie żebym podpuszczał ale -40 za mało do 18 :gwizdanie:
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
u mnie jest zwarcie... :kox: ale jedna lampa teraz paruje bo źle skleiłem a ni ma czasu poprawić