Treść opublikowana przez konus
-
[B5 1Z] A4 TDi
e to lipton mi po zmianie wydaje się że szerzej auto wygląda choć jak na przegląd zmieniłem na postój to też mi się widziało
-
[B5 1Z] A4 TDi
to nie mogłeś postoju odłączyć i zostawić same obrysy?
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
zwykłym pistoletem a farba to jakiś akryl z palety renaulta czy pies wie czego trzyma się świetnie jedynie za słabo zmatowione były wnęki na śruby i tam troszkę od odkręcania farba się zniszczyła a malował kumpel, który nawet lakiernikiem nie jest
-
[B5 1Z] A4 TDi
jakie postojówki na ledach skoro masz lampy US?
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
dobra felga nie jest zła Tylko nie maluj na czerwono bo u mnie we wsi już widziałem kseroboyów na czerwonych stalówkach
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ładna seria a ten hak :jerk: Kowi popraw pierwszy post bo w Stage 8 masz "gródzień"
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ale lusterko ujepane armi nie postarałeś się
-
Spotkania na drodze
Dziś w kielcach pod bazarami o 12 widziana czarna B5 avant na 17' w czarnym macie nr rej TK85119 z ramkami klubowymi. Kto to?
-
Spotkania na drodze
Lu_angel bujał się po lublinie w sobotę o 18:00
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Czerwony flok od maxa
-
Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
On nie ma gwintu Zmierz ile masz od nadkola do ziemi Nie chciałeś trochę więcej niż te 90 kunia?
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Jak jest czym i ktoś ma trochę umiejętności to coś się da zrobić No pasowałoby zmienić ale wolałbym jakiego afn-a niż znowu bawić się ze spalaniem rzędu 10-15l/100km Które zdjęcie można by do kalendarza?
-
Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
Gleba K...a! :decayed:
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Brakuje hajsu, czasu na dłubanie... nawet nie ma kiedy odkurzyć porządnie Jeszcze jedno do kolekcji:
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Robią szał na wsi jednym słowem Mam chwilową niechęć do auta i nie robie w nim nic tylko mechaniczne naprawy Może do kalendarza by co wysłał?
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
- Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
Fajna baza do modów A miałeś gdzieś temat swojej 80?- [B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Z czym do ludzi jak nie spełnia już pierwszego punktu regulaminu Może kiedyś jak zbiorę się z kumplem na sesję konkretnym sprzętem ---------- Post dopisany 03-07-2012 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 23:50 ---------- No i wpadła sesja profi sprzętem Mała zapowiedź :- [B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>
Znajomy silnik Co do felg to nie słuchaj gadania że ADP na 18" nie uciągnie się bo ten silnik i tak nie jedzie a do lansu wystarczy a w połączeniu z sutą glebą przy której i tak się nie da pocisnąć wystarcza- Nimbus Grau Perl Effekt
Ja to myślałem że jakieś laminaty wpadną i spojler skoro wiocha Tak to bez szału... Tydzień za późno ale chyba warto było czekać- [B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Z serią do batalionu? Musze znaleźć trochę czasu i wtedy się podzieje bo póki co nawet gwintem nie mogę pokręcić bo nakrętki z tyłu już mi trą po oponie a z przodu nie ma jak wypchnąć błotników bo szpachla odlatuje Pierdziele i na majówkę jadę tak jak stoi... może smarowidłem jakim przelece jak znajdę czas i pogodę... zaciski, klocki, tarcze, łożyska i tuleje na tył jeżdżą w bagażniku już prawie miesiąc i nie ma kiedy tego wymienić o wahaczach nie wspomne:facepalm:- [B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
jakby były ciemne to co innego ale póki co to wolę zainwestować w blacharkę bo jest tragiczna albo w silnik- [B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Jakoś te lampy mi nie przeszkadzają zbytnio może folią okleje na czerwono żeby policja się nie czepiała że z przodu ameryka a z tyłu żółte kierunki We wnętrzu wpadły kubełki te które ktoś kiedyś wklejał w batalionie za 150 zł i czerwone dekory od maxa Jutro walcze z gwintem mam nadzieje że uda mi się go ruszyć- [B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
ja nawet na zimę nie podnosiłem gwintu a na 16' jeszcze niżej leżała Narazie tylko felgi a jak ogarnę blacharkę to dłubne we wnętrzu coś na czerwono jak posmalcuje to jeszcze ustrzelę jakieś foto ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ---------- i finalnie na szybko bo pogoda nie sprzyja... tyle że dalej bez listwy- [B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Mam jakiś tani wydech końcowy ale wkurza mnie bo trochę popierduje jak stary polonez na wolnych obrotach... Rzuca się w oczy bo gwintu mi się nie zdążyłem podnieść na zimę Pany czym najlepiej i najtaniej zadrzeć lakier z felg bo użyłem jakiegoś spreja który wystarczył mi na pierwszą warstwę lakieru a podkładu nawet nie ruszył? dodam że pod podkładem są jeszcze dwie warstwy lakieru i znów dwie warstwy podkładu... :/ trochę się załamałem i zastanawiam się czy nie zmatowić i rzucić w kolor... ---------- Post dopisany 05-05-2012 at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2012 at 19:19 ---------- Kox, dziffki i lasery a wzrok przechodniów bezcenny jak jadę - Biały Madafaka S4 TDI in progress :)