Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    e to lipton mi po zmianie wydaje się że szerzej auto wygląda choć jak na przegląd zmieniłem na postój to też mi się widziało
  2. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to nie mogłeś postoju odłączyć i zostawić same obrysy?
  3. zwykłym pistoletem a farba to jakiś akryl z palety renaulta czy pies wie czego trzyma się świetnie jedynie za słabo zmatowione były wnęki na śruby i tam troszkę od odkręcania farba się zniszczyła a malował kumpel, który nawet lakiernikiem nie jest
  4. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jakie postojówki na ledach skoro masz lampy US?
  5. dobra felga nie jest zła Tylko nie maluj na czerwono bo u mnie we wsi już widziałem kseroboyów na czerwonych stalówkach
  6. Ładna seria a ten hak :jerk: Kowi popraw pierwszy post bo w Stage 8 masz "gródzień"
  7. Ale lusterko ujepane armi nie postarałeś się
  8. Dziś w kielcach pod bazarami o 12 widziana czarna B5 avant na 17' w czarnym macie nr rej TK85119 z ramkami klubowymi. Kto to?
  9. Lu_angel bujał się po lublinie w sobotę o 18:00
  10. On nie ma gwintu Zmierz ile masz od nadkola do ziemi Nie chciałeś trochę więcej niż te 90 kunia?
  11. Jak jest czym i ktoś ma trochę umiejętności to coś się da zrobić No pasowałoby zmienić ale wolałbym jakiego afn-a niż znowu bawić się ze spalaniem rzędu 10-15l/100km Które zdjęcie można by do kalendarza?
  12. Gleba K...a! :decayed:
  13. Brakuje hajsu, czasu na dłubanie... nawet nie ma kiedy odkurzyć porządnie Jeszcze jedno do kolekcji:
  14. Robią szał na wsi jednym słowem Mam chwilową niechęć do auta i nie robie w nim nic tylko mechaniczne naprawy Może do kalendarza by co wysłał?
  15. Fajna baza do modów A miałeś gdzieś temat swojej 80?
  16. Z czym do ludzi jak nie spełnia już pierwszego punktu regulaminu Może kiedyś jak zbiorę się z kumplem na sesję konkretnym sprzętem ---------- Post dopisany 03-07-2012 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 23:50 ---------- No i wpadła sesja profi sprzętem Mała zapowiedź :
  17. Znajomy silnik Co do felg to nie słuchaj gadania że ADP na 18" nie uciągnie się bo ten silnik i tak nie jedzie a do lansu wystarczy a w połączeniu z sutą glebą przy której i tak się nie da pocisnąć wystarcza
  18. Ja to myślałem że jakieś laminaty wpadną i spojler skoro wiocha Tak to bez szału... Tydzień za późno ale chyba warto było czekać
  19. Z serią do batalionu? Musze znaleźć trochę czasu i wtedy się podzieje bo póki co nawet gwintem nie mogę pokręcić bo nakrętki z tyłu już mi trą po oponie a z przodu nie ma jak wypchnąć błotników bo szpachla odlatuje Pierdziele i na majówkę jadę tak jak stoi... może smarowidłem jakim przelece jak znajdę czas i pogodę... zaciski, klocki, tarcze, łożyska i tuleje na tył jeżdżą w bagażniku już prawie miesiąc i nie ma kiedy tego wymienić o wahaczach nie wspomne:facepalm:
  20. jakby były ciemne to co innego ale póki co to wolę zainwestować w blacharkę bo jest tragiczna albo w silnik
  21. Jakoś te lampy mi nie przeszkadzają zbytnio może folią okleje na czerwono żeby policja się nie czepiała że z przodu ameryka a z tyłu żółte kierunki We wnętrzu wpadły kubełki te które ktoś kiedyś wklejał w batalionie za 150 zł i czerwone dekory od maxa Jutro walcze z gwintem mam nadzieje że uda mi się go ruszyć
  22. ja nawet na zimę nie podnosiłem gwintu a na 16' jeszcze niżej leżała Narazie tylko felgi a jak ogarnę blacharkę to dłubne we wnętrzu coś na czerwono jak posmalcuje to jeszcze ustrzelę jakieś foto ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ---------- i finalnie na szybko bo pogoda nie sprzyja... tyle że dalej bez listwy
  23. Mam jakiś tani wydech końcowy ale wkurza mnie bo trochę popierduje jak stary polonez na wolnych obrotach... Rzuca się w oczy bo gwintu mi się nie zdążyłem podnieść na zimę Pany czym najlepiej i najtaniej zadrzeć lakier z felg bo użyłem jakiegoś spreja który wystarczył mi na pierwszą warstwę lakieru a podkładu nawet nie ruszył? dodam że pod podkładem są jeszcze dwie warstwy lakieru i znów dwie warstwy podkładu... :/ trochę się załamałem i zastanawiam się czy nie zmatowić i rzucić w kolor... ---------- Post dopisany 05-05-2012 at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2012 at 19:19 ---------- Kox, dziffki i lasery a wzrok przechodniów bezcenny jak jadę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.