Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. ja to na srebrnym padle zdjąłem średnią glinką
  2. optymalna temp. to jest właśnie 90 stopni. może ktoś wam wciska termostaty co się otwierają przy 70 stopniach a dobija do 90 w korku bo wiskoza dopiero się załącza przy 90. tak czy siak im silnik lepiej nagrzany to lepiej znosi pałowanie i może nawet mniej palić takie moje zdanie. u mnie jest cały czas idealnie 90 i tylko raz zdarzyło się że dobiło do 95 jak stałem dwie godziny w korku i miałem mało płynu.
  3. bo ona ma dojść do 90 i nie spadać nawet przy -30 w zimie ma tyle wskazywać. jak jest inaczej to zmieniaj termostat bo w zimie Ci pazury zamarzną w aucie i będzie Ci palił ile będzie chciał .
  4. wczoraj ok 18:30 na trasie kielce-tarnów nr73 za buskiem w miejscowości szczaworyż wyprzedziło mnie czarne b6 sedan minimum 18' z lotką a'la m3 na tylej klapie numery WRA ... z ramkami klubowymi skręcałem w lewo i za późno zobaczyłem ramki. oraz ciemne b6 avant na numerach TBU z klubowymi ramkami ... na busku koło os. Puławskiego ok 17:15 Pozdro dla kierowników
  5. normalka. chcesz się przekonać czy wejdzie więcej? zatankuj do pełna aż odbije Ci dystrybutor a potem wyciągnij kolbę z wlewu i wciśnij nią taki "przycisk" który znajduje się w górnej lewej części otworu do wlewu zobaczysz że zacznie syczeć powietrze i można dolac jeszcze spokojnie trochę paliwa ja tak robie żeby nie wydawali mi żółtych tylko była równa suma. w golfie mk4 sdi zdarzyło mi się dolać tak że po 250 km dopiero wskazówka zaczęła cokolwiek lecieć na dół
  6. też trzeba
  7. krystian jakbym słyszał mojego kumpla który idzie na balety mając 12 zł w portfelu, płaci za wstęp dyche i wraca do domu najebany jak świnia albo dopiero jak jest w stanie wrócić
  8. k**wa wiem że moją głową nie do końca w porządku ale to auto psuje mi ją do końca... miazga w każdym calu Ale jak mi się będzie śniło i moja powie że znów poduszkę zaśliniłem to przestane je lubić
  9. wczoraj widziane srebrne b7 sedan na tablicach KMY z ramkami klubowymi na trasie kraków-sandomierz w okolicach koszyc około 20:30 pozdrawiam kierownika
  10. no to musisz odpowietrzyć jeszcze a tył odpowietrzałeś? może leje Ci z tyłu zacisk i się zapowietrza.
  11. układ odpowietrzany miliard razy, czy to możliwe, żeby było gdzieś powietrze którego nie idzie przepchać? a wpada Ci pedał w podłogę jak mocno ciśniesz?
  12. ja mam serwo z 1.6 i też swapowałem ale hamują normalnie... tzn. o niebo lepiej od 280mm
  13. konus odpowiedział(a) na ylowcer temat w Układ Jezdny
    jedź na pierwszy złom i targaj z golfa mk3 albo trafiały się jeszcze w mk2, w seatach też powinny być z tych roczników. ja wyrwałem za 10 zł
  14. stary jakie auto... pomalowane ale będę musiał zcieniować sąsiednie elementy bo dramat z dobraniem koloru u mnie... ogarnę to po majovwce póki co stoi gotowe do złożenia ale nie mam czasu kurfa. dopiero z roboty wróciłem a o 2:00 wyjeżdżam pod poznań i wróce może w nocy z czwartku na piątek jak w piątek będę miał wolne to ogarnę sobie polerkę a jak nie to jak wrócę z roboty i przez całą noc będę walczył najwyżej kumpel będzie jechał a ja będę spał po drodze... wszystko mi się tak posrało że dramat ---------- Post dopisany 02-06-2013 at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 21:26 ---------- auto wreszcie trochę ogarnięte. po pomalowaniu poszła szybka korekta przez całą noc bo rano miałem wypad na majóvwkę wcześniej wpadł jakiś dystans na tył: dzisiaj dopiero ogarnąłem po części lepiej... odszczyrzyłem po zimie i po malowaniu komorę silnika no i mycie+black hole+3 warstwy blue nattys'a Za dwa tygodnie wpadnie może mała sesja bo póki co to tyle wyciągniąłem moim starym kalkulatorem
  15. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    co Ty piszesz? furę za***ali? nie audi ale golfa 4 w sdi próbowali ale tylko dopchali w pola bo z górki było i zostawili za to za***ali wszystko z garażu o wartości z 9 tys. więc strata i tak jest audi nie tknęli nawet ani busa. a bus stał w drugim garażu niezamkniętym z dokumentami i kpl. moich alu na zimę w środku
  16. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    panie chcesz tą menzernę? bo dzisiaj mi calutki garaż ojebali praktycznie z autem tylko zostały pasty + polerka
  17. zadzwoń i zapytaj w axa czy nie można przez internet. ja dzwoniłem tak do link4 bo przyszło mi przedłużenie umowy o 150 zł większe niż w kalkulatorze online. baba powiedziała że mogę raczej wykupić polisę przez internet bo w tym przedłużeniu sami Ci dodają jakieś składki na coś tam które mi akurat nie były potrzebne w sumie i tak się przeniosłem do axa bo wyszło mi nie 1200 a 500 zł na rok bez żadnego współwłaściciela a w youcandrive wyszło mi 100 zł drożej niż a axa
  18. no kwas z aku potrafi tak właśnie śmierdzieć. wiem z doświadczenia bo raz sobie bluze oblałem przenosząc stary akumulator to tak właśnie sztyniło a po praniu nie miałem pół bluzy tak ją spaliło france
  19. jak masz ośkę to po co zbieżność ustawiać? przecież wachaczy nie wymieniasz a co tam się może przestawić jak nie ruszasz końcówki drążka? na tyle tym bardziej bo masz belkę gdzie nie ma żadnej regulacji. co innego np corsa B gdzie masz negatyw ustawiany na amortyzatorze i przy wymianie możesz pojebać takie moje zdanie
  20. wujas coś milczy... chyba se ręce do dekorów posklejał masz je wogóle czy nie bo podobno ktoś je odbierał?
  21. to zalezy jakich uzyłes czesci i w jakim stanie były zaciski jak cos to mam dostepne po malowaniu proszkowym na nowych tarczach i klockach Ferodo zaciski ate ori używki z tarczami i jarzmami od krychy za 200 zł+klocki nowe odkupione od kumplabo mu zostały po sprzedaży auta za 80 zł u mnie przytrzymuje delikatnie jedno koło i nie da się wcisnąć zacisku żadnym kluczem a vag wyjebało błąd na jednej sekcji
  22. a sprawdzałeś pompę? ja bym na twoim miejscu za niewielką kasę zrobił swap na 288mm i będziesz wiedział czy to pompa czy wina zacisków a swap oczywiście opłacalny bo sporo lepiej to hamuje ze względu choćby nawet na wentylacje. napewno nie będziesz żałował mi cały swap wyszedł taniej niż zmiana tarcz i klocków na nowe w 280mm
  23. to na majovwkę wbijaj ACZY bo tłusty projekt a nie jakimś ulepionym B5 na świńskich felgach co kopci jak autosan na lejących wtryskach toczący się pod góre
  24. jak takim niskim można jeździć? przecież ani to wygląda ani wygodne bo wszędzie trzesz napewno
  25. jakiś dystans+ coś bliżej ziemi i będzie bardzo dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.