Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. napewno masy nie ma
  2. u mnie jest strasznie lakier starty a chcę to zrobić po kosztach żeby wyglądało A i nie wygląda aż tak źle na czarnych
  3. na zimę wg mnie czarny bo utrzymanie koloru żeby nie był brudny to znaczy mycie po każdym wyjeździe po bułki Ja polecę po kosztach i pomaluje na czarny mat chyba
  4. ja jeździłem na 16' tych co miałem wcześniej i nie raz zajebało pełną felgę śniegu jak poleciałem bokiem. Z tarczami nic się nie stało
  5. Ja myślałem że w tą niedzielę ale 16-tego też pewnie będę w Kielcowni
  6. swego czasu miałem -80 i profil 45 na 16 calach teraz na 18' już nie ma problemów z podjazdami
  7. Popieram kiedyś na ciut niższym setupie wjechać i nie dało rady Jak coś to pokażcie lokalizację na mapie bo ja w Ck słabo zorientowany jestem
  8. Takie se Do jazdy po wsi się nadają ale nie wiem czy mieście można na takich
  9. W takim razie pewnie zjawie się najbliższym
  10. A mnie przyjmiecie na spocie jakbym się pojawił czasem? Bo moja teraz studiuje w Ck i często będę tam chyba weekendował
  11. To już wiem co zrobię jak znowu oderwie mi się Zawsze na wkręty kręciłem ale to były trochę syzyfowe prace Mieczysławy raczej mają 66,6 tak jak Nosb mówił
  12. Ja mam metalowe zaraz pójdę to zrobie focisza bo wczoraj właśnie przerzucałem zimówki z kąta w kąt [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 17:54_________________________________________________pierścienie mam metalowe firmy OZ :gwizdanie:
  13. to są OZety? Jeśli tak to taki sam pierścień pewnie jak do moich zimówek
  14. no o toto mi chodzi zarzuć aukcją które to podjadę jutro bo narazie i tak nie rezam bo niewyraźnie coś wyglądam
  15. Teraz tylko naklejki BBS i będzie :kox: Trochę wyżej tył stoi czy mi się wydaje?
  16. nie ma kurfa a od jakiej beemki pasują? A i one są klejone do klosza czy do tego trójkąta wewnątrz lampy?
  17. No to mi o te czopki na żarówkę chodziło A od przyczep albo ciężarowych nie ma takich dużych odblasków?
  18. A niechciało mi się szukać ale już wiem Bo jutro rozklejam lampiszony to pasuje toto wyebać
  19. Krycha w juesejach są te nakładki na żarówki od kierunków? Bo zrobiłem sobie świecące kierunki ale od boku nie widać że świecą
  20. Czym te lampy mogą być pomalowane? Mógłbym swoje tak zrobić bo w razie przeglądu i tak mam zapasowe przedlifty a przełożenie to 5 minut roboty :gwizdanie:
  21. a nie lepiej poszukać firmowej używki w dobrej cenie? Ja kupiłem H&R za 850zł i ponad rok już jeżdżę... Z tyłu nowe wkłady nawet były nabite
  22. http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1773676901.html :gwizdanie:
  23. Szczerze to ja czasem boje się o moją padakę i bywa tak że wole jeździć jakimiś golfem na imprezę i mieć głowę spokojną a co dopiero jak bym miał takie wozidło jak Ty armi :gwizdanie: chyba bym w nocy go nigdzie nie zostawił Niektórych głupota przerasta... Jaki jest sens włamywać się do auta po radio z biedronki warte 60 zł ? bo tak zrobili kuplowi Albo znajomej włamali sie po ori kaseciaka z escorta w którym tylko kasety chodziły a finlandii leżącej z tyłu na kanapie nie zabrali P.S. Co tam modzisz jeszcze oprócz FIS-a?
  24. ale przy takiej kozie to tam pewnie rękę by wcisnął między nadkole a wahacz Pewnie gwint mu się wylał i ma za miękko :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.