Treść opublikowana przez konus
-
[B5 AFN] Moje nowe cacko
ładna i dobre mody na początek kierownicę sprzedajesz?
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
U mnie jak na razie 17" ...a gleby przesadnej nie będzie...chyba że czasem na lepszy humor Gdyby to było auto weekendowe to jechałbym na sama ziemie ale mam zamiar się nim normalnie poruszać Wszystko wyjdzie w praktyce ile pójdzie w dół Zobaczysz jak założysz że nie ma tak źle... Każdy dużo mówi że nie da się jeździć ale nigdy nie poruszał się autem na gwincie i dobrej glebie Ja jeździłem na kicie -40 i była tragedia w porównaniu do gwintu ustawionego na -70 A auto służy mi na codzień bo nie mam nic innego w garażu i da się jeździć sprawnie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
Według mnie 18 cali i gwint na -60 to można się niczym nie przejmować co gwint to gwint
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
Coś za coś... ...i nie mam zamiaru skręcać gwintu na -80 żeby szurać po asfalcie :gwizdanie: Racja... -70 wystarczy
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
Wiadomo że będzie ok ale będzie jeszcze gorzej wyglądać niż moim przypadku :gwizdanie: Jak dla mnie troszkę za szeroka opona a wąska felga i brałbym przynajmniej to 215/35 No chyba że Ci to nie przeszkadza
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
u mnie przy OZ-etach ET 35 bez dystansu poprzedni właściciel założył dłuższe śruby bo faktycznie jak przymierzałem zwykłe to tylko 3 obroty złapały a z tego co gdzieś słyszałem minimum to 5 obrotów trzeba żeby trzymało
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
ja bym szukał coś węższego żeby był delikatny naciąg bo też niedawno kupowałem felgi z oponami i żałuje strasznie że nie założyłem węższych opon żeby był delikatny naciąg bo u mnie 225/40 przy 8,5J szału nie robi
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
19' 8J ET35 na pewno nie będzie obcierać od środka Z tym że ja bym założył ciut węższą oponkę bo zrobi się straszny balon przy szerokości opony 235 na tej feldze :gwizdanie: to są te RS6 II?
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
Ja mam 18' 8,5J i et 45 z oponą 225/40 i z przodu między zwrotnicę a oponę nawet zapałki bym nie wcisnął a z tyłu nie lepiej :gwizdanie:
-
[ALL B5] Felgi 16" + opony 195/45
Przy takim czymś musi być naprawdę twardy gwint bo ja miałem 225/45 R16 + -40mm i była masakra... później wpadł gwint i było ok -70 a jeździło się chyba nawet lepiej... A tak pozatym to przy takiej oponie nie zrobisz dobrej gleby na gwincie bo będzie za nisko
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
paput tak z ciekawości gwint do V6 to to samo co np do 1.6 bo dość duża różnica wagi a zastanawiam się jak bym swapa robił to czy bym musiał gwinta zmieniać No to już masz zajęcie na łikend :naughty:
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Jest bardziej niż zacnie... A ja swoich nawet nie mam czasu poprawić
-
[B5 1Z] A4 TDi
Niepotrzebnie napisałeś bo już wiem na co pójdzie następna wypłata
-
[B6 AVF] Pomoc w wyborze ładnej 17'' felgi
na koleinach to i na 16' będzie jak założysz szeroką oponę przesiadłem się z 205/55 r16 na 225/40 r18 i faktycznie troszkę robi autem na koleinach ale na 235/45 r17 byłoby na pewno gorzej
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Czwartek to święto więc może wreszcie podjadę Choć coś gadali w pracy że będziemy pracować ale mam nadzieje że sobie jaja robili
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krycha przy poszerzeniu nadkoli twoją magiczną maszynką ile można zglebić bardziej przód żeby przycierało na skręcie tak jak przed poszerzeniem?
-
[B6 AVF] Pomoc w wyborze ładnej 17'' felgi
Każdy boi się 18' bo kolega kolegi mówił że strasznie telepie na dziurach... Ja przerzuciłem się z 16' na 18' i zszokowany byłem tylko przez parę pierwszych kilometrów... a do pracy codziennie śmigam takim odcinkiem że kieleckie drogi mogą się schować pod względem ilości dziur i łat Wg mnie nie ma sensu zmieniać koła o jeden rozmiar więcej
-
[B5 ADR] Białe quattro
A mi się wydaje że AFN pójdzie lepiej ale do pewnego momentu bo przy większych prędkościach benzyna powinna wziąć gorę To podobnie jak z 1z i ADP Choć widziałem ostatnio jak passat B5 1,9 TDI 90 kuca został konkretnie objechany przez passata 1,6 105 KM... Albo kierowca pipka był w tym dizelku albo turbo miał zajechane :gwizdanie:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Dobry avant nie jest zły
-
[ALL B5] Oryginalne felgi BBS w Audi B5 "s-line"
Jak dla mnie nie robi wrażenia... Jeśli BBS to RX, CH lub LM
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
toś pojechał.... :kox: A z tą gnojówką najbardziej mam nadzieje że swap na coś benzynowego
-
[ALL B5] Oryginalne felgi BBS w Audi B5 "s-line"
Jest to felga BBS RC
-
[B5 APU] Avant 1.8T Duży_Przemo
Mogłeś ciut węższe oponki nałożyć :gwizdanie: A to biorąc pod uwagę że to opona o niższym profilu to gleba musi być dobra Felga robi robotę
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Ale on ma ET 35 a u mnie 45 więc może będę mógł pół obrotu kierownicą zrobić najwyżej Ja może dopiero w weekend bo jeśli klej by mi nie zdążył złapać to nawet nie będzie czym do pracy jechać
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
nie będę malował całych odbłyśników tylko te elementy na dole, boku i górze odbłyśnika które nie wpływają praktycznie wcale na oświetlenie drogi bo wcześniej nie było kiedy tego poprawić koło małe ale na zimę wystarczy bo jutro przyjeżdża do mnie paczuszka z 18"... Obawiam się tylko że jak założę na auto to będę musiał do góry je trochę podnieść bo może być problem ze skrętem