Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. ładna i dobre mody na początek kierownicę sprzedajesz?
  2. U mnie jak na razie 17" ...a gleby przesadnej nie będzie...chyba że czasem na lepszy humor Gdyby to było auto weekendowe to jechałbym na sama ziemie ale mam zamiar się nim normalnie poruszać Wszystko wyjdzie w praktyce ile pójdzie w dół Zobaczysz jak założysz że nie ma tak źle... Każdy dużo mówi że nie da się jeździć ale nigdy nie poruszał się autem na gwincie i dobrej glebie Ja jeździłem na kicie -40 i była tragedia w porównaniu do gwintu ustawionego na -70 A auto służy mi na codzień bo nie mam nic innego w garażu i da się jeździć sprawnie :gwizdanie:
  3. Według mnie 18 cali i gwint na -60 to można się niczym nie przejmować co gwint to gwint
  4. Coś za coś... ...i nie mam zamiaru skręcać gwintu na -80 żeby szurać po asfalcie :gwizdanie: Racja... -70 wystarczy
  5. Wiadomo że będzie ok ale będzie jeszcze gorzej wyglądać niż moim przypadku :gwizdanie: Jak dla mnie troszkę za szeroka opona a wąska felga i brałbym przynajmniej to 215/35 No chyba że Ci to nie przeszkadza
  6. u mnie przy OZ-etach ET 35 bez dystansu poprzedni właściciel założył dłuższe śruby bo faktycznie jak przymierzałem zwykłe to tylko 3 obroty złapały a z tego co gdzieś słyszałem minimum to 5 obrotów trzeba żeby trzymało
  7. ja bym szukał coś węższego żeby był delikatny naciąg bo też niedawno kupowałem felgi z oponami i żałuje strasznie że nie założyłem węższych opon żeby był delikatny naciąg bo u mnie 225/40 przy 8,5J szału nie robi
  8. 19' 8J ET35 na pewno nie będzie obcierać od środka Z tym że ja bym założył ciut węższą oponkę bo zrobi się straszny balon przy szerokości opony 235 na tej feldze :gwizdanie: to są te RS6 II?
  9. Ja mam 18' 8,5J i et 45 z oponą 225/40 i z przodu między zwrotnicę a oponę nawet zapałki bym nie wcisnął a z tyłu nie lepiej :gwizdanie:
  10. Przy takim czymś musi być naprawdę twardy gwint bo ja miałem 225/45 R16 + -40mm i była masakra... później wpadł gwint i było ok -70 a jeździło się chyba nawet lepiej... A tak pozatym to przy takiej oponie nie zrobisz dobrej gleby na gwincie bo będzie za nisko
  11. paput tak z ciekawości gwint do V6 to to samo co np do 1.6 bo dość duża różnica wagi a zastanawiam się jak bym swapa robił to czy bym musiał gwinta zmieniać No to już masz zajęcie na łikend :naughty:
  12. Jest bardziej niż zacnie... A ja swoich nawet nie mam czasu poprawić
  13. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Niepotrzebnie napisałeś bo już wiem na co pójdzie następna wypłata
  14. na koleinach to i na 16' będzie jak założysz szeroką oponę przesiadłem się z 205/55 r16 na 225/40 r18 i faktycznie troszkę robi autem na koleinach ale na 235/45 r17 byłoby na pewno gorzej
  15. Czwartek to święto więc może wreszcie podjadę Choć coś gadali w pracy że będziemy pracować ale mam nadzieje że sobie jaja robili
  16. Krycha przy poszerzeniu nadkoli twoją magiczną maszynką ile można zglebić bardziej przód żeby przycierało na skręcie tak jak przed poszerzeniem?
  17. Każdy boi się 18' bo kolega kolegi mówił że strasznie telepie na dziurach... Ja przerzuciłem się z 16' na 18' i zszokowany byłem tylko przez parę pierwszych kilometrów... a do pracy codziennie śmigam takim odcinkiem że kieleckie drogi mogą się schować pod względem ilości dziur i łat Wg mnie nie ma sensu zmieniać koła o jeden rozmiar więcej
  18. A mi się wydaje że AFN pójdzie lepiej ale do pewnego momentu bo przy większych prędkościach benzyna powinna wziąć gorę To podobnie jak z 1z i ADP Choć widziałem ostatnio jak passat B5 1,9 TDI 90 kuca został konkretnie objechany przez passata 1,6 105 KM... Albo kierowca pipka był w tym dizelku albo turbo miał zajechane :gwizdanie:
  19. Jak dla mnie nie robi wrażenia... Jeśli BBS to RX, CH lub LM
  20. toś pojechał.... :kox: A z tą gnojówką najbardziej mam nadzieje że swap na coś benzynowego
  21. Mogłeś ciut węższe oponki nałożyć :gwizdanie: A to biorąc pod uwagę że to opona o niższym profilu to gleba musi być dobra Felga robi robotę
  22. Ale on ma ET 35 a u mnie 45 więc może będę mógł pół obrotu kierownicą zrobić najwyżej Ja może dopiero w weekend bo jeśli klej by mi nie zdążył złapać to nawet nie będzie czym do pracy jechać
  23. nie będę malował całych odbłyśników tylko te elementy na dole, boku i górze odbłyśnika które nie wpływają praktycznie wcale na oświetlenie drogi bo wcześniej nie było kiedy tego poprawić koło małe ale na zimę wystarczy bo jutro przyjeżdża do mnie paczuszka z 18"... Obawiam się tylko że jak założę na auto to będę musiał do góry je trochę podnieść bo może być problem ze skrętem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.