Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    do tego napewno nie założe 18 po tylu przejściach to już ledwo jeździ Mam ciśnienie na 17 bo znalazłem tanio, na miejscu a jeżdże jeszcze na zimówkach :
  2. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja nie wiem czy kupić alu 17 cali potem jakąś skodę w gazie i dopiero swap czy zgarnąć alu po wszystkim i w odrazu 18 calach
  3. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Goły słupek potrzebuje bo znajomej ponoć klin na wale ojebało i niezłego syfu narobiło :gwizdanie: No chyba że to nie zecior bo to w Audi 80 a ona sama nie wie co to za silnik ma Jutro zbadam sprawę i pewnie w weekend będzie zajęcie jak skołuje silnik
  4. do diesla :gwizdanie: SoMeS też ma dizla i mi się podoba :gwizdanie:
  5. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Rób swapa bo na gwałt 1z-cior potrzebny jest
  6. no to co siejesz panike :polew: Przepraszam już nie bendem Ale fakt faktem że mam teraz dziurę w zderzaku bo nie ma kiedy tego ogarnąć
  7. W sumie to ja miałem z całym tłumikiem ale rdza+gleba zrobiła swoje
  8. Mi końcówka odpadła razem z kawałkiem rury jak przyszło mi zjechać na remontowany pas drogi Tylko że ja nie znalałem
  9. Dałbym Ci się przejechać na gwincie to byś zmienił zdanie... przy ok. -80mm jeździ się lepiej niż przy -40 na kicie a przecież możesz skręcić do samej góry i powoli na dół jak się będziesz przyzwyczajał :gwizdanie:
  10. Jaki ford i gdzie to może znam historię
  11. Jak w łikend to ja mogem podjechać
  12. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    lato idzie to szyba w dół i masz gotowy podłokietnik
  13. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    U mnie nie blokuje bo a skóra jest gruba jak kartka papieru Ale to na krótką metę póki co było robione... Jakbym założył kierę z eski to też będę obszywał chyba wszystko bo u Ciebie to wyszło :kox:
  14. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zrobie coś z tym z tym bo skarcanie gałki to był spontan i brakło mi czasu na dopracowanie Odkurzałem auto przed wyjazdem na dooopy spojrzałem na gałę i po chwili już siedziałem z narzynką, żabką i brzeszczotem w aucie rezałem A i tak muszę mieszek nowy sobie uszyć z lepszej skóry bo ten był z cieniutkiej na próbę i rozerwał mi się jak nakręcałem gałkę po raz n-ty więc coś będę wtedy ciął szlifował żeby było gites :gwizdanie:
  15. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mam tylko takie zrobione kalkulatorem A tobie nie obciera nic o ramkę?
  16. Tylko że seryjny rozmiar w B5 to nie 195/60 r15 jak wpisałeś tylko 195/65 r15 :gwizdanie: W sumie to nie jestem pewien bo nie miałem styczności z seryjną stalą nigdy
  17. przeklamanie jak przeklamanie...to jesli Ci to "konus" tak przeszkadza, to czemu masz w planach 18" fele :?: I tez bedziesz mial przeklamanie licznika przy 215/40/17 bo tez takie mam ibardzo ladnie wygladaja przy odpowiednim obnizeniu przeklamania miedzy licznikiem a gps to 3km/h wiecej na liczniku Wiem co mówie bo jeździłem na 225/45 R16 i to jest prawie ten sam obwód koła co 215/45 R17 (nawet ciut większy) i przy 100 km/h przekłamanie wynosi prawie 10 km/h... Dlatego nie zakładam ich nawet tylko jeżdżę do tej pory na zimówkach bo na dniach może wpadnie większa felga tj 17" ale z oponami 225/45 bądź 205/50 Przy takich rozmiarach opon przekłamanie wynosi kilka dziesiątych procenta a nie kilka procent... Jak nie wierzysz to sprawdź: http://www.miata.net/garage/tirecalc.html
  18. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ale teraz zauważyłem że ty masz inną gałę Ja też gdzieś niżej 4 cm dałem ale zaraz mi się mieszek przetrze bo ta tulejka trze o ramkę na wstecznym
  19. zależy jakie i zależy gdzie Ja mam w garażu -40mm niepotrzebne ale musiałbyś amorki do nich raczej zmienić na krótsze :gwizdanie:
  20. To znaczy że strasznie wysoko stoi a jeszcze przy tych oponach co masz to cała ręka by weszła między nadkole a oponę gdzie u mnie nawet palca nie wciśniesz
  21. W tym opisie jest wylutowane gniazdo od gruchy z radia i podciągnięte w inne miejsce Jest z tym trochę zabawy ale ja poradziłem sobie bez tego :gwizdanie: A radio w schowku jest praktyczne... chyba że kręcisz głośnością i SQ co minutę to zmienia postać rzeczy...
  22. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Toż to chyba od autosanu miał ale pewnie kostki obijał o szybę jak jedynkę wrzucał
  23. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Panie ile ucinałeś drążek zmiany biegów? :gwizdanie:
  24. zmień te opony bo musisz mieć na nich konkretne przekłamanie licznika a na dodatek robią z auta jeszcze większa kozę Końcówki zrób w polerkę a lepiej lampy+kierunki zmienić
  25. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Też bez klimy, słaby silnik i 95 rok Z tym że twoja amerykanska bo lepiej wyposażona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.