Treść opublikowana przez konus
-
[B5 1Z] A4 TDi
do tego napewno nie założe 18 po tylu przejściach to już ledwo jeździ Mam ciśnienie na 17 bo znalazłem tanio, na miejscu a jeżdże jeszcze na zimówkach :
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja nie wiem czy kupić alu 17 cali potem jakąś skodę w gazie i dopiero swap czy zgarnąć alu po wszystkim i w odrazu 18 calach
-
[B5 1Z] A4 TDi
Goły słupek potrzebuje bo znajomej ponoć klin na wale ojebało i niezłego syfu narobiło :gwizdanie: No chyba że to nie zecior bo to w Audi 80 a ona sama nie wie co to za silnik ma Jutro zbadam sprawę i pewnie w weekend będzie zajęcie jak skołuje silnik
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
do diesla :gwizdanie: SoMeS też ma dizla i mi się podoba :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Rób swapa bo na gwałt 1z-cior potrzebny jest
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no to co siejesz panike :polew: Przepraszam już nie bendem Ale fakt faktem że mam teraz dziurę w zderzaku bo nie ma kiedy tego ogarnąć
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
W sumie to ja miałem z całym tłumikiem ale rdza+gleba zrobiła swoje
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Mi końcówka odpadła razem z kawałkiem rury jak przyszło mi zjechać na remontowany pas drogi Tylko że ja nie znalałem
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Dałbym Ci się przejechać na gwincie to byś zmienił zdanie... przy ok. -80mm jeździ się lepiej niż przy -40 na kicie a przecież możesz skręcić do samej góry i powoli na dół jak się będziesz przyzwyczajał :gwizdanie:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jaki ford i gdzie to może znam historię
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak w łikend to ja mogem podjechać
-
[B5 1Z] A4 TDi
lato idzie to szyba w dół i masz gotowy podłokietnik
-
[B5 1Z] A4 TDi
U mnie nie blokuje bo a skóra jest gruba jak kartka papieru Ale to na krótką metę póki co było robione... Jakbym założył kierę z eski to też będę obszywał chyba wszystko bo u Ciebie to wyszło :kox:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Zrobie coś z tym z tym bo skarcanie gałki to był spontan i brakło mi czasu na dopracowanie Odkurzałem auto przed wyjazdem na dooopy spojrzałem na gałę i po chwili już siedziałem z narzynką, żabką i brzeszczotem w aucie rezałem A i tak muszę mieszek nowy sobie uszyć z lepszej skóry bo ten był z cieniutkiej na próbę i rozerwał mi się jak nakręcałem gałkę po raz n-ty więc coś będę wtedy ciął szlifował żeby było gites :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mam tylko takie zrobione kalkulatorem A tobie nie obciera nic o ramkę?
-
[B5 AFN] Czarny AFN
Tylko że seryjny rozmiar w B5 to nie 195/60 r15 jak wpisałeś tylko 195/65 r15 :gwizdanie: W sumie to nie jestem pewien bo nie miałem styczności z seryjną stalą nigdy
-
[B5 AFN] Czarny AFN
przeklamanie jak przeklamanie...to jesli Ci to "konus" tak przeszkadza, to czemu masz w planach 18" fele :?: I tez bedziesz mial przeklamanie licznika przy 215/40/17 bo tez takie mam ibardzo ladnie wygladaja przy odpowiednim obnizeniu przeklamania miedzy licznikiem a gps to 3km/h wiecej na liczniku Wiem co mówie bo jeździłem na 225/45 R16 i to jest prawie ten sam obwód koła co 215/45 R17 (nawet ciut większy) i przy 100 km/h przekłamanie wynosi prawie 10 km/h... Dlatego nie zakładam ich nawet tylko jeżdżę do tej pory na zimówkach bo na dniach może wpadnie większa felga tj 17" ale z oponami 225/45 bądź 205/50 Przy takich rozmiarach opon przekłamanie wynosi kilka dziesiątych procenta a nie kilka procent... Jak nie wierzysz to sprawdź: http://www.miata.net/garage/tirecalc.html
-
[B5 1Z] A4 TDi
ale teraz zauważyłem że ty masz inną gałę Ja też gdzieś niżej 4 cm dałem ale zaraz mi się mieszek przetrze bo ta tulejka trze o ramkę na wstecznym
-
[B5 AFN] Czarny AFN
zależy jakie i zależy gdzie Ja mam w garażu -40mm niepotrzebne ale musiałbyś amorki do nich raczej zmienić na krótsze :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czarny AFN
To znaczy że strasznie wysoko stoi a jeszcze przy tych oponach co masz to cała ręka by weszła między nadkole a oponę gdzie u mnie nawet palca nie wciśniesz
-
[B6 AYM] Montaż CB radia w schowku - fotki
W tym opisie jest wylutowane gniazdo od gruchy z radia i podciągnięte w inne miejsce Jest z tym trochę zabawy ale ja poradziłem sobie bez tego :gwizdanie: A radio w schowku jest praktyczne... chyba że kręcisz głośnością i SQ co minutę to zmienia postać rzeczy...
-
[B5 1Z] A4 TDi
Toż to chyba od autosanu miał ale pewnie kostki obijał o szybę jak jedynkę wrzucał
-
[B5 1Z] A4 TDi
Panie ile ucinałeś drążek zmiany biegów? :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czarny AFN
zmień te opony bo musisz mieć na nich konkretne przekłamanie licznika a na dodatek robią z auta jeszcze większa kozę Końcówki zrób w polerkę a lepiej lampy+kierunki zmienić
-
[B5 1Z] A4 TDi
Też bez klimy, słaby silnik i 95 rok Z tym że twoja amerykanska bo lepiej wyposażona