Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Felga, gleba i będzie klasa jeszcze mogły by przednie szybki się trochę ściemnić
  2. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A pisałeś że w weekend kręcisz gwint i zakładasz zimówki No ja wymiękłem i zmieniłem na zimówki jak po delikatnej utracie przyczepności przy niskiej temp. wyrosło przedemną drzewo
  3. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    slepy pewnie intensywnie myśli teraz co tu jeszcze wyrzeźbić w swoim audi żeby nie wyszło że młodszy brat ma lepszą furmankę od niego
  4. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    co tu panie tak cicho? zarzuć jakim fotosem na łinter setapie albo jak bo tak trochę łyso :gwizdanie:
  5. Kupuj większe fele bo jak coś to zawsze mogą zostać do b6 bo ten sam rozstaw śrub sam mam 16" i szału ni ma że tak powiem
  6. Rok wyborczy... Drogi robią... Co nas posiadaczy gwintów bardzo cieszy
  7. Ja też leje mobila półsyntetycznego i nie narzekam
  8. Mi 1.6 tylko starszy bierze śladowe ilości... od wymiany do wymiany nie dolewam nawet grama
  9. Mi też się wydawało jak kupiłem że -40 to masakra i trzeba jak najszybciej zmienić... A teraz na gwincie mam sporo niżej niż -40(dokładnie nie jestem w stanie określić) i jeszcze z przeczepką pełną cegieł dzisiaj latałem
  10. mój był malowany w czerwcu i nawet po umyciu tak się nie świeci chromy moim zdaniem sobie odpuść... chyba że kupisz ori :gwizdanie: rozejrzyj się na forum to będziesz wiedział co modzić
  11. Lakier lustro aż się prosi o jakiś większy felunek
  12. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No i weź tu bądź uprzejmy To zaraz ktoś będzie coś niepoprawnego sugerował
  13. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    juz sie tak nie podlizuj Aż tak widać?
  14. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale grunt że coś się dzieje i cały czas do przodu Już masz jedną z najładniejszych B5 na forum wg mnie pomimo tych 90 koników :gwizdanie:
  15. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kurde... Mod za modem... Modem pogania normalnie czapki z głów Kiedy ja dożyje żebym miał kase na takie rezanie
  16. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Faktem jest to że patent zajefajny i ja bym na bank na taki nie wpadł :gwizdanie: A co modzisz z gałką? Obszywasz czy jak?
  17. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mogłeś nie sprzedawać tych co miałeś to byś teraz założył na chwilę Ale ciekawe co sobie ktoś pomyśli jak widzi taką wypaśną audiczkę... zagląda do środka a tu taka gałeczka
  18. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie: Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać to po co robic zbierznosc gdy gwint bedzie na gorze skoro gdy go opuscisz to katy znow sie pozmieniaja Po to że teraz jeździć się nie da, a na niskim nie ustawią mi zbieżności, bo nie wjadę do warsztatu nawet. to podnies z 2-3 cm tak aby lasery zlapac, a nie na sama gore A tak wogóle pany się wtrące ile kosztuje ustawienie zbieżności? Bo po zmianie wahaczy i amotyzatorów pasuje sprawdzić... chyba że poturlam jeszcze trochę tak a na zimówkach sprawdzę :gwizdanie:
  19. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Uważaj żeby Ci na mrozie ręka nie przymarzła do tej gałeczki
  20. Popieram zdanie kolegi :gwizdanie: No chyba że zrobisz je jak kolega dudi75 to wg mogłyby w ostateczności jakoś wyglądać
  21. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A co masz na myśli mówiąc "odświeżyć"? Bo w kwestii gwintu jestem laikiem a przed założeniem wypadałoby coś zrobić żeby przez zimę się nie zapiekł Czym najlepiej smarować?
  22. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    O kurde... Wszyscy ściągają gwint na zimę a ja zakładam Może tą zimę prześmigam bo nie mam kasy chwilowo na serię dodatkowo. Najwyżej będę się bujał Favoritką
  23. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A tak z ciekawości zapytam... Na zimę podnosisz gwint do samej góry? :gwizdanie: Bo ja będę zakładał na dniach jak przyjdzie paczuszka i zastanawiam się jak to będzie w zimie skoro taka hardcorowa ma być
  24. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No dokładnie... Nie mówie tu o nie podbijaniu przeglądu ale chociaż mógł powiedzieć co mam do wymiany... nie zapomnę jak robiłem przegląd po sprowadzeniu to podjechał tym kinem do sprawdzenia świateł i odjechał... A lewa lampa biła całkowicie w kosmos dopiero musiałem go upominać. Na szczęście za każdym razem jak odwiedzam kumpla to wjeżdżamy na kanał i sprawdzamy dokładnie wszystko. Może jak już założę gwint i nowe wahacze to nie będzie zonków
  25. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To u mnie gościu miał problemy z górnymi i w końcu zapytał tylko czy nic nie puka Powiedziałem że jest gites i odjechałem... tydzień temu sprawdzam u kumpla na kanale a tu dolne wahacze wyjechane że masakra :gwizdanie: a je akurat oglądał od dołu... więc nie wiem jak u was ale u mnie przegląd to czysta formalność... Chyba że masz 30- letniego maluszka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.