Treść opublikowana przez konus
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Powiem tak.. Dla mnie najważniejsze że jest to .... Silnik zawsze można zmienić
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Wiadomo że mało tej mocy ale może nawet i lepiej bo w młodej głowie to jeszcze głupoty się trzymają A tak to przynajmniej ni ma czym pogłupieć Choć kiedyś dość mocno udało mi się pokazać cfaniaczkowi z BeeMWu 1.6 na podtlenku LPG gdzie raki zimują Bo twierdził że na tych oponkach to nawet kołem nie obróci a jechać to wogóle nie jedzie :gwizdanie: Niestety nie wziął pod uwagę że 101KM w benzynie to nie to samo co 101KM w gazie
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
To powodzenia życzę Ja właśnie dzisiaj ostatnią miałem Co do felg to coś będzie tylko waham się czy 17' czy 18'... Rozsądek mówi 17' ale serce podpowiada że demonem szybkości to nigdy nie będzie to przynajmniej będzie wyglądać jak będę się toczył przez miasto lampki też będą ale chyba wszystkie grubsze mody po wakacjach jak wrócę z Niemiec i będę miał bułę
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
kupić można... ale nadziać też się można tu widziałem co brałem a wtedy jeszcze euro było tanie że nie było po co przywozić zresztą kupiłem i nie żałuje. rozrząd i płyny zmieniłem i 10000 km bezawaryjne. Teraz znowu wymienię olej i można dalej śmigać :>
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
no tak :> wcześniej woziłem się ojca Skodą Favoritą ale planowałem coś kupić... Tylko w życiu nie przypuszczałem że trafi się aż taki furacz młody jeszcze jestem za niecałe 1500 euro miałem wybrzydzać w silniku?
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Co do wyposażenia nie ma się co rozpisywać czyli seria najuboższa praktycznie Mody: -Alu OZ Saturn 16' 7,5J ET35+opony 205/55 (na zimę) -Alu Flat Fives od A8 18' 8,5J ET45+opony 225/40(na lato) -Lampy tył 1 lift -Lampy polift przód pomalowane na czarny mat -obrysy USA -grill polift -dymione kierunki, -Gwint H&R -Swap hebli na 288 -fotele kubełki -dekory w czerwonym floku Wymieniane: -rozrząd, -termostat, -calutkie zawieszenie(wahacze, końcówki stabilizatora, gwint, tuleje na tylnej belce), -wycięty kat, -wykręcony hak, -wymienione wszystkie płyny, -nowy akumulator, -zmienione klocki, jak coś sobie przypomne to dopiszę plany: -ściemka szyb, -SWAP :gwizdanie:
-
[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?
Przedstawiam link z montażu Unidenka 520 XL w Passacie B5 a że tunel jest prawie identyczny jak w A4 B5 to można i w naszych furkach tak samo zamontować: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=277391#post277391 Wg mnie bardzo dokładne i przydatne fotostory :gwizdanie: Przy okazji szacunek dla kogoś kto to zrobił
-
[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?
Spójrz uważnie na tą płytkę to zauważysz że ścieżki od tych pinów prowadzą do to tych czterech co zaznaczyłem ja osobiście bym lutował tam gdzie zaznaczyłem bo do pinów to jednak trochę precyzji trzeba mieć :gwizdanie: a ręce nie zawsze są na tyle stabilne
-
[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?
Łatwo może nie jest tak jak w alanie. Ale trochę cierpliwości i dobra lutownica powinny wystarczyć
-
[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?
akurat takie foto znalazłem żeby było widoczne które to miejsca Ale to jest wylutowany panel z myślą o montażu samego panelu w kieszonkę a reszty radia pod deską podejście może i nie jest łatwe ale można spróbować :> Tu widać że jednak dostęp trochę ograniczony:
-
[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?
jak tak teraz spojrzałem to praktycznie identycznie. Tu masz fotkę jak z zaznaczonymi 4 miejscami gdzie trzeba kabelki przylutować: To jest panel od Unidena 520 XL
-
[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?
Ja mam Unidena 510 XL i jak patrzyłem to trzeba tylko 4 piny wylutować i wykręcić gniazdo a w miejce tych pinów wlutować kabelki od przedłużenia gniazda :> Choć ja chciałem gniazda w radyjku nie ruszać tylko dorwać drugie i zrobić na zewnątrz bo mniej rozbierania radia żeby wyciągnąć je z radia kwestia tylko przyłożenia 4 kabelków i przylutowania ich
-
[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?
Ja mam ciekawe fotostory z montażu unidena 520 XL w tej małej kieszonce na tunelu ale nie wiem czy mogę linka wkleić bo jest to z innego forum (forum.vw-passat.pl) :gwizdanie:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
troszkę za późno bo wczoraj wieczorem już zamówiłem Chyba że nie przyjmę przesyłki bo przesyłka za pobraniem
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
koledzy możecie poradzić w jednej sprawie... mianowicie mój wybór padł na radyjko UNIDEN 510 XL oraz antenę Sirio ML 145 :gwizdanie: Słyszałem że na zaczynają krążyć podróbki tych anten.... Nie wiecie jak ustrzec się tychże podróbek? czy antenki z tych aukcji to oryginały? 1: http://www.allegro.pl/item989208469_cb_antena_sirio_ml_145_italy_oslonka_gumowa.html 2: http://www.allegro.pl/item973894346_oryginalne_sirio_ml_145_made_in_italy_promocja.html 3: http://www.allegro.pl/item974333725_antena_cb_sirio_ml_145_guma_wysylka_kurierem.html jeszcze jedno pytanko... ma ktoś może fotkę z tą anteną na klapie B5 w sedanie?
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
Ja tam całą zimę prześmigałem na letnich Przyznam że bywało ciężko ale jak się zna umiar podczas złych warunków to i bez dzwona się obejdzie przynajmniej nabrałem większego doświadczenia
-
[ALL] 6x9 pytanie!
I tak jeszcze planuje dorzucić suba i wygłuszyć przednie drzwi bo wiadomo że w miarę jedzenia apetyt rośnie Będzie lipnie dla tych co podróżują z tyłu bo będą słyszeć tylko bas ze skrzynki. Ja na tych głośniczkach 3 drożnych od kilku osób słyszałem że z tyłu na nisko się gra... ale ja z tyłu nie jeżdżę więc mam ustawione tak żeby było dla mnie dobrze no niestety trochę trzeba wyciąć
-
[ALL] 6x9 pytanie!
Powiem tak.... Jak kupiłem A4 miałem w seryjne dziury włożone głośniki sony x-plod bodajże 13 cm więc włożyłem radyjko i jakoś to grało :gwizdanie: Ale z racji tego że w domu leżały nówki helixy DB 69.1 więc pewnego popołudnia umyśliłem sobie je założyć. W ruch poszły nożyce do blachy i po 2 godzinkach głośniczki już grały Różnica dźwięku kolosalna i póki co taka budżetówka mi wystarczy.... Radyjko sony 4x45w daje spokojnie rade. Jak coś to zapraszam na odsłuch
-
[B5 ADP] Nie domyka szyb z kluczyka
Nie podałem wcześniej tejże informacji ponieważ nie wiedziałem . Dopiero ostatnio jak montowałem głośniki w drzwiach to zwróciłem uwagę. Planuje pogrzebać jeszcze trochę ale póki temperatura nie skoczy w gorę to nie ma o czym marzyć gdyż nie mam garażu
-
Domykanie szyb z kluczyka
A możecie mi podpowiedzieć co mógłbym zrobić jeśli w moim dupowozie przednie szybki były na korbę ale hans zamontował elektyczne i niestety nie domykają się?
-
[B5 ADP] Nie domyka szyb z kluczyka
Mój problem polega na tym że nie chce mi domykać szyb po przytrzymaniu kluczyka w pozycji zamknięcia. Na początku myślałem że u mnie nie ma w ogóle czegoś takiego gdyż mam A4 z 94r. z ori centralką bez alarmu. Ale jakie było moje zdziwienie gdy po przeczytaniu kilku tematów poleciałem sprawdzić jeszcze raz ale tym razem otwarłem jeszcze szyberdach. I szyby jak zwykle nawet nie drgnęły lecz ku mojemu zdziwieniu zamknął się szyberdach Jutro będę miał trochę czasu to coś poszperam ale może nakierujecie mnie gdzie może tkwić usterka? :gwizdanie:
-
[B5] Uszkodzona lampa. Czy będzie problem w razie kontroli?
Jest ryzyko... jest zabawa Do wehikułu ojca jakim jest skoda favorit za nic nie wsiąde :>
-
[B5] Uszkodzona lampa. Czy będzie problem w razie kontroli?
Lampy całej nie ma sensu kupować.... Na dodatek dopadł mnie kryzys i nie mam na tyle żeby kupić polifty a na nową przedliftową to szkoda kasy. Zwłaszcza że lampa w sensie odbłyśmonik i silniczek jest w 100% sprawna. A że dorwę gdzieś szkło po taniości to się przyklei. Tylko nie wiecie na czym najlepiej przykleić jak coś? Ja bym postawił na silikon szklarski. Ale może doradzicie coś innego... Żeby było śmieszniej właśnie przejeżdżałem koło patrolu policji ale kogoś trzymali :>
-
[B5] Uszkodzona lampa. Czy będzie problem w razie kontroli?
właśnie wyleciała mniej więcej 1/5 szkła... szczerze powiedziawszy to przy włączonych światłach nawet tak się nie rzuca w oczy. Ale jak nie zakleje to boje się trochę o odbłyśnik bo wiadomo że przy 90 km/h to nawet mały robaczek może go porysować jak akurat trafi w to miejsce gdzie nie ma szkła. W razie czego coś się będzie ściemniać panu policjantowi:decayed:
-
[B5] Uszkodzona lampa. Czy będzie problem w razie kontroli?
Niestety po raz kolejny dzień 1 listopada okazał się dla mnie pechowy. Mianowicie jadąc z kumplem kilka minut po północy niezbyt ruchliwą drogą z lasu wyleciała dość dorodna sarna wprost pod maskę... Tyle szczęścia że było to za dość ostrym zakrętem i zdołałem zhamować do ok 20 km/h. Jednak to i tak wystarczyło by przy uderzeniu została potrzaskana lampa, grill oraz minimalnie ruszona maska ale na tyle by nie można jej było teraz otworzyć... Oczywiście posiadam tylko OC więc muszę sobie sam radzić... Mój problem polega na tym że chciałem pojechać i poszukać gdzieś szkła do lampy oraz grilla ale nie wiem czy nie będę miał problemów z policją gdy zobaczą że fragment lampy jest zaklejony folią. Jak myślicie... Grozi to mandatem?