Treść opublikowana przez konus
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
W sumie nie widziałem nigdy mojego ze zwykłymi poliftami bo wiedziałem że jak założę nie pomalowane to napewno nie będzie mi się chciało ściągać i malować... Więc możliwe że lepiej wygląda z ori... Ale ja chciałem mieć coś innego niż wszyscy bo malowane były chyba zanim jeszcze poszła masowa sprzedaż czarnych bixów
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
Aż tak źle wygląda? Z czarną ramką właśnie nie jest tak źle
-
[B5 AFN] Popiskuje coś w kole
Może blacha osłaniająca tarcze od tyłu się przygięła i obciera o tarczę Może przy zmianie na letnie ktoś zgiął :gwizdanie:
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
Jeszcze lampy dajesz na czorno Ale kosa na tych felgach
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Zaciski seledyn czy coś innego? Ja zmieniam na letnie... jak coś kupie bo tego starego kiczu nie założę ale za to dzisiaj wcześniej wypuścili z pracy to walczyłem w gwintem
-
[B5 ADP] Problem z gwintem
Panowie kupiłem w tamtym roku gwint używkę firmy H&R i jeździłem na obniożonym może miesiąc po czym podniosłem na zimę... Tak się bujałem przez kilka miesięcy i parę dni temu wstępnie obniżyłem... Dziś chciałem zglebić konkret furkę lecz pojawił się problem.. . Tył siadł za mało według mnie i niżej już nie siądzie bo amortyzator sparł się na chyba na odbojach Wie ktoś jakie odboje powinny być w gwincie H&R lob czy ewentualnie można gdzieś dokupić jakieś inne troszkę niższe? Tyle siadł tył i więcej nie da rady:
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Aleś tajemniczy A ja dalej nie wiem na jaki kolor by alu maznąć
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Ja akurat wrócę może po lecie z Niemiec z kupką pieniędzy to będę wtedy modził A felgę masz już jakąś na lato? Pokażmy że 1.6 nie jedzie ale może chociaż wyglądać
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
A moje mody staną chyba narazie bo bezrobocie mnie dotknęło Może w najbliższym czasie tylko ściągnę tą naklejkę i siedzenia upiorę... Zresztą tylko felgi i ściemy szyb mi brakuje na zewnątrz a tak to został środek... Rób rób to będę miał z kogo zgapiać pomysły
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Jak chcesz to mogę Ci moje springi -40 opiertolić po piniądzach bo się walają po garażu A co to za tajemnica państwowa?
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
i dlaczego zdjęć nie ma? Skręcałeś zwoje jakimiś magicznymi zaciskami?
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Jakoś lubię się bawić opalarką po pijaku i wszystko dookoła przypalać razem z ręcami A pastę tempo akurat kupiłem i mam jeszcze całą więc coś będę próbował W sumie to tak jakoś się przyzwyczaiłem do tej naklejki i nie zwracam na nią uwagi... :gwizdanie: Tylko trzeba znowu trochę dniówkę poświęcić żeby gwint ustawić finalnie, auto umyć, nawoskować, pozbyć się tego gówna i ogarnąć w środku... :gwizdanie: Ty lepiej zrób coś z tą kozą
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Wiem że z doopy bo nawet mnie denerwuje jak woskuje bo wiecznie woda z pod tego wypływa Tylko tyle że jedna jest Ale jakoś nigdy nie mam weny albo zapominam Opalarką pójdzie?
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Neuss... Chyba jakaś fabryka audi albo salon bo ramki też mam z napisem Neuss... :gwizdanie: Mówiłem deklom jak mi malowali audi żeby tego nie naklejać to jakiś młody co go przy tym nie było chciał być nadgorliwy i przykleił na jakiejś mocnej taśmie i jeszcze w złym miejscu Kolor miał być pomarańczowy, seledynowy albo różowy Został seledyn tylko że z tyłu klocka zapomnieliśmy malnąć i wyszło trochę kijowo
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Pomalowałem zaciski na kawasaki seledyn : Ale teraz żałuje bo narodziła mi się w głowie wizja pomalowania tych felg na seledyn Doradźcie w jaki inny ciekawy kolor można by je malnąć bo póki co nie mam kasy na zmianę bo po operacji jestem bezrobotny na dłuższy czas ;( Rozważam jeszcze czarny mat albo białe ale jakoś nie pasują mi do koloru auta
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Pewnie dlatego że benzyna za droga, a wiadomo że jak będzie wiecej pod maską to aż się będzie chciało butować
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
a jakie masz lampy po lifcie??jaka firma??[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:53_________________________________________________słyszałęm ze h7 szybciej sie pala i nietanie sa...,ale dlatego lepiej moze swieca... Mam polifty DEPO... podobno te OSRAMki mają krótką żywotność ale zależało mi na jakości a nie chodziło o pieniądze Dałem chyba 30 zł za sztukę w sklepie :gwizdanie: A teraz sobie przypomniałem że kumpel też ostatnio założył nightbraker-y w H4 do accenta i pięknie świecą
-
[B5 AGB] VIAGRA
ładnie siedzi... tylko teraz uważaj przy skręcie na dołki bo ja sobie na tym H&R poharatałem całe nadkole i opnę przy okazji jak przysiadł na skręconych kołach A jak z tymi odbojami? jaki kolor?
-
[B5 AGB] VIAGRA
dawaj jeszcze na dół bo wiosna za pasem tak na marginesie sprawdzałeś kolor odbojów na gwincie z tyłu bo pytałem się już miesiąc temu i chyba zapomniałeś tak jak i ja
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
odrazu inne autko czyżby już letnie kapcie? :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Ja mam te żarówki tylko w H7 i soczewce i musze powiedzieć że dają radę na suchym i mokrym asfalcie po zmianie lamp i żarówek aż się chce jeździć w nocy
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Obniżyłem teraz przód trochę, ogólnie ciężko ale daje rade.Konus drogi nie są tragiczne, najgorzej jest na mieście na wsi jest bajka. Daniel..... Paulina pozdrawia również Na mieście to wiadomka... Niekiedy ciężko na parking wjechać a co dopiero krawężnik czy próg zwalniający Grunt to się pilnować i nie płakać jak coś zazgrzyta :gwizdanie: Mnie już kusi żeby kręcić na dół bo ładna pogoda ale 7 km mam do pracy i takie koleiny że przedupcone jak w ruskim czołgu nawet na serii
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Byłem tam w ich okolicach i muszę stwierdzić że oni nie mają tam kolein... Drogi jak stół prawie jak w Niemczech ja może nie miałem takiej gleby jak Krycha ale musiałem się napocić jeżdżąc po koleinach i nieraz zdarzyło się dobić gdy coś jechało z przeciwka i nie było gdzie uciec Ale czego się nie robi dla lansu A żeby nie było to zajefajna fura... Na żywo jeszcze lepiej wygląda I wracaj na lato do RS-ów bo wyglądały kozacko
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
nie wiem nawet... ale podejrzewam ze tyle co pomalowanie jednego elementu czyli ok 200 zl
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
dokładki w kolor jeszcze lepiej niż ramka tylko to jest wyżej budżetowy mod... bo ramkę idzie resztką szpreja pomalować a dokładki pasuje do lakiernika... ja też mam w planach ale razem z lusterkami i klamkami