Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    1z nie jedzie tak samo jak adp ale przynajmniej nie pali jak smok ja jestem tak zdesperowany ze chyba będę z tylnymi lampami przedliftowymi jeździł ale odkładam już na motorownie
  2. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    sam nie wiem, jakbym miał 1,6 benzynę, to bym nawet połowy tych modów nie zrobił, i byłaby zmiana fury , póki co robię to co zaplanowane Masz coś do 1,6 benzyny?
  3. ja włożyłem stare w miejsce nowych i klejem opędzlowałem :gwizdanie: prędze cała lampa wyleci niż ta kostka
  4. a nie wiem kupiliśmy taki żeby stare kostki przykleić do nowych lamp. w jedynym sklepie czynnym po 19:00. jakieś części do ciężarowych tam mają. taki czorny wyciskany z tuby jak silikon
  5. opalarką grzaliśmy i ręcoma ciągnęliśmy.... a klejona jedna silikonem a druga klejem do szyb... do tej pory mam dziada na rękach bo nie idzie go zmyć
  6. nie ma tragedii z rozklejaniem... a miałem podobno namocniejszy (szary) klej stosowany w depo może pierwsza lampa szła opornie ale drugą wiedzieliśmy jak potraktować i 3 minuty zeszło
  7. zastanawiam się tylko jak to bedzie w zielonej budzie wyglądac tez nad tym myslalem ale mam inny plan co do lamp czyżby oczojebny róż?
  8. z tym że u mnie trzeba wydech, skrzynie i trochę więcej gratów... ale za to przekładkę z kumplem powinniśmy dać radę zrobić sami
  9. 1.8 T bo choruje na tą motorownie odkąd kupiłem audi :gwizdanie: tylko trochę pewnie zejdzie zanim odłożę tyle buły
  10. quattro zacny wozik panie powodzenia w modach i spokojnej bezawaryjnej jazdy
  11. swap jest jednym z najbliższych zaplanowanych modów :gwizdanie: bo 240 tys. daje się we znaki silnikowi a nie chce mi się w takiego pazia dokładać
  12. no też nad tym się zastanawiałem czy czasem nie będzie się gryzło z zielonym ale zawsze można VT zrobić żeby zobaczyć co i jak albo lampki nie koniecznie na czarny mat :gwizdanie:
  13. ale da się silnik zmienić
  14. no furka całkiem nieźle się prezentuje tylko to drewno bym zmienił
  15. prezent na święta jak się patrzy wesołych świąt i wielu tysięcy bezawaryjnej jazdy życzę
  16. polecam... z kumplem zeszło nam 5 godz. i parę piwek nie ma z tym dużo roboty
  17. pany jak wam się widzi nowy ryjek? :gwizdanie:
  18. Byłem teraz na dworze... Gile w nosie zamarzają odpaliłem audi dałem gazu i znowu wariują obroty.. ale przegazowałem i zostawiłem go na wolnych obrotach na prawie godzinę bo między czasie miałem zajęcie na podwórku. Wsiadłem teraz i chodzi normalnie... Chyba się wygrzał i jest spoko
  19. mi dopiero dzisiaj drugi raz się zdarzyło... raz jak było -18 i dzisiaj przy ok -14... Idę zaraz odpalę i jeszcze sprawdzę co teraz
  20. Mam dokładnie to samo... 1500-2000... przegazówka do odcinki i spokój dopóki nie dam powyżej 3000 obr. Pojawia się przy dużym mrozie tylko.... Jak kiedyś postało w ciepłym garażu to jak ręką odjął... a przepustnica czyszczona w wakacje.... Podejrzewam że gdzieś coś zamarza
  21. Ja mam 16' 7.5J i ET35... na to opona 205/55 i na dodatek gwint... jest idealnie wręcz...
  22. wózek zacny... powodzenia w modach
  23. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Może do wiosny wygrasz w lotka i kupisz RS4
  24. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Też byś chyba tak zrobił gdybyś miał 90 albo 100 konnego paździerza Ja sobie zdaje sprawę że to co bym włożył w ewentualnego SWAPA na 1.8T + kasa za auto to bym coś rozsądnego kupił
  25. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no właśnie mam wahanie jak chooj, co robić, dlatego daje sobie czas do wiosny, szkoda mi trochę mojego paździocha bo troszkę razem przeszliśmy, i łezka mi sie kręci, jak pomyślę o jego sprzedaży, ale zobaczymy co wyjdzie, narazie ogarniam Pakiet Zimowy , Na swięta zaręczyny, a potem może jeszcze powalczymy z jakimiś modami Pany... tak pierdzielita o tych zmianach i ja chyba też zacząłem kminić w tym kierunku Chyba zaczynam szukać coś nie koniecznie młodszego tylko mocniejszego w quattro :gwizdanie: Ale ja nie mam nic zmodzone to chociaż tyle że będzie lżej... A i tak żal oddawać w obce ręce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.