Treść opublikowana przez konus
-
[ALL] Koszt naprawy maski?szpachlowanie malowanie
Zrób zdjęcie najwyżej uszkodzonej i załącz w razie czego przy sprzedaży w końcu to nie był dzwon że pół auta skasowałeś
-
[ALL] Koszt naprawy maski?szpachlowanie malowanie
maska jak maska... niektórzy liczą jako 1,5 elementu inni jako jeden... moja była szpachlowana po spotkaniu z sarną i malowana za kwotę 250 zł lakier dobrany idealnie i nawet śladu nie ma że robiona
-
[B5 AFN] Szpary przy lampach
Mi kierunkowskaz zamiennik leżał idealnie. Jak zmieniłem na ori to miałem ponad 1 cm szpary... musiałem otwory delikatnie rozwiercać a i tak nie leży jak powinno Lampy też ori Valeo. Więc nie stresujcie chłopaka że kupił bubel bo może z ori byłby też problem Trochę cierpliwości, jakie piwko i po dłuższym dłubaniu może się uda
-
[B5 AFN] Buczy tarcza, trze o zacisk. Co robić ? Wymienić?
Ja też bym obstawiał że skończyły się klocki i tłoczek się całkowicie wykręcił tak jak to miało miejsce u mnie :gwizdanie: objawy podobne... tarło po użyciu hamulca i jak kilka razy wcisnąłem pedał to gdzieś klocek się lepiej ułożył i była cisza A jest to wkurzające bo jaki wtedy był wstyd jak jedziesz przez miasto a tu się wszyscy patrzą co to za rzęch wydobywa z siebie takie przerażające odgłosy
-
[ALL B5] Nowe czy używki?
Ja znam gościa który skupuje opony w niemczech po 2 euro za sztukę tylko warunkiem jest że odbiera każdą ilość z trzech warsztatów. Większość opon ma bieżnik 1-2 mm niższy niż nowa. Sprzedaje bynajmniej najtaniej w okolicy i taniej niż na allegro. Z tym że przynajmniej widzisz co kupujesz
-
[B5 1Z] A4 TDi
cerata to słaby pomysł... ja bym u siebie widział takie futerko jakie starszy miał w maluszku i do tego piesek z kiwającą głową z tyłu na półce + 10 do lansu i 20 do respektu bo nikt na forum nie ma
-
[B5 1Z] A4 TDi
A ja myślałem że 8J i myślałem wtedy nad 205 nawet No to 215/40 na 8,5 J trochę mało ale jednak wygląd chyba że założysz 225/40 i mi się bardzo spodoba to też tak zrobie bo póki co nie mam podglądu jak to może leżeć... Ciekawe co Nosb miał za oponki na RX-ach
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja myślałem nad 215/40 Ta felga ma 8J czy 8,5?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja bym łykał nawet teraz ale najpierw gwincik, zimóweczki także lipa z kasą... może na wiosnę się skuszę Ewentualnie eREs 6 jeszcze mi się podobają choć trochę oklepane już... Ale BBS-y to klasa sama w sobie... i przynajmniej nie ma je co trzecia A4
-
[B5 1Z] A4 TDi
A czasami kolega Nosb nie miał u siebie tych felg wcześniej? Bo mi się wydaje że to te same i on tam miał jakiś węższy laczek naciągnięty Obczaj w jego wątku są zdjęcia. Jak dla mnie BBS RX II na dobrej glebie i naciągniętej oponce wygląda zajefanie sam choruję na tą felgę
-
[B5 AFN] Tankuje bio paliwo do a4
Mój starszy ostatnio kupił 30 litrów tego czegoś na próbę do ciągnika. Miałem okazję wypróbować go jadąc z przyczepą na której było trochę gruzu. Wrażenia? Bio to tylko kupa smrodu i nic więcej Nawet nie mogłem maszyny rozbujać żeby ostatni bieg wbić Powiedziałem ojcu że jak go nie stać to mu dorzucę do ropy bo szkoda mi nawet tego 23 letniego ursusa C-330M :gwizdanie: Dla mnie tankowanie Bio-paliwa do auta zamiast ropy, to tak jak kupowanie spirytusu w 5l. bańkach na bazarze za grosze zamiast wódki w sklepie Niby efekt ten sam i tańszym kosztem.... ale czy warto? Taka moja refleksja
-
[B5 AFN] Przy dodaniu gazu dziwnie syczy
Ja 4 dni temu wyprułem kata i zostawiłem puchę i też właśnie syczy przy 1500-2500 obr. Układ wydechowy za katalizatorem jest idealnie szczelny bo głównym celem było zaspawanie trochę podziurawionego wydechu a katalizatora pozbyłem się przy okazji Jedynie plecionka mogła polecieć bo trochę było szarpania ale wydawała się być cała :gwizdanie: Ciekawostka to to że przy 230 tys. przebiegu kat. wyglądał jak nowy... Nawet koleś się dziwił na skupie skąd taki czysty monolit A kolega Pretor chyba nie doczytał bo kichy napisał: Więc ja obstawiam uszkodzoną plecionkę albo gdzieś indziej rozszczelniony układ przy zmianie wydechu... Chyba że poprostu tak brzmi nowy tłumik
-
[ALL B5] Nagrzana szyba pękła po polaniu wodą ?
A tak swoją drogą to nie wyrzucajcie czasem faktur z wymiany szyby bo mi się przydała dzisiaj może jutro po drodze do Kielc podepnę się za jakąś nieprzykrytą wywrotkę z kamieniem i powtórzę rozmowę na stacji Bo już przestało mnie śmieszyć jak widzę takich którzy sieją piach albo kamyki po całej drodze i jeszcze mają pretensje jak ktoś zwróci uwagę że materiały sypkie się przykrywa
-
[ALL B5] Nagrzana szyba pękła po polaniu wodą ?
No tam się właśnie wybieram jutro... Tylko będzie problem bo to jest w polu widzenia kierowcy ale może coś się pościemnia Ale zastanawiam się czy nic się nie rozszczelni bo wiadomo że uszczelki jeszcze się nie ułożyły dobrze po dwóch dniach...
-
[ADP B5] CB radio
No dobrze wiem że będzie różnica na plus dla 520 ale nie wyolbrzymiajcie że 510 to szumofon... Wolałem za tą kasę kupić 510+sirio ml 145 niż 520 i antenę 50 cm marki inko... Jeżdżę ok 20 tys. km rocznie i mi starcza to co mam
-
[ALL B5] Nagrzana szyba pękła po polaniu wodą ?
Zawołałem go przez radio żeby zjechał na stacje za mną bo mi nową szybę rozp... Oczywiście nie wierzył i kazał mi paragon pokazać... Powiedziałem że mam fakturę i że albo zjeżdża albo dzwonie pod 112. Zjechał i dał mi 100 zł bo policja i tak by nic pewnie nie zrobiła bo miał jakąś plandekę naciągniętą ale tylko jak jechał to widać było że niedokładnie... W sumie wybrałem 100 zł niż czekać na naszą buska kochaną policje która zazwyczaj wlepia mandaty poszkodowanym
-
[ALL B5] Nagrzana szyba pękła po polaniu wodą ?
Nie chcę zakładać nowego wątku a mam pytanie... Wie może ktoś czy można naprawiać nową szybę? Bo 2 dni temu założyłem nową szybę i dzisiaj podczas wyprzedzania wywrotki dostałem kamykiem Efektu chyba nie muszę przedstawiać... W każdym bądź razie nie mam zamiaru wydawać 360 zł za montaż nowej tylko wybieram wariant naprawy za niewiele ponad 100 zł
-
[ADP B5] CB radio
Eee tam... Moje wrażenie też takie było na początku jak pierwszy raz uruchomiłem ale jak je odpowiednio ustawisz i masz dobrą antenkę to naprawdę nie będziesz narzekał...
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Jak będzie kasa to będę myślał coś o felgach... I tak już ten sezon prześmigam na tych OZetach... Narazie najbliższym modem będzie nowa przednia szyba... A takie pytanie jeszcze... Czy duża jest różnica między kołami 225/45 R16 a 225/45 R17? Bo mi się wydaje że komfort zależy od profilu i różnica będzie znikoma... Jedynie w przyspieszeniu :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
No i WRESZCIE odebrałem furkę od lakiernika Jak dla mnie efekt ... oceńcie sami Fotki na pierwszej stronie...
-
[ALL B5] Nagrzana szyba pękła po polaniu wodą ?
ja dzisiaj też załatwiłem tak moją szybę pocieszam się tym że i tak była do wymiany bo miała 3 ślady po kamieniach i od jednego nawet odchodziła ryska na 1-2 cm... jednak pękła w zupełnie innym miejscu... w każdym bądź razie 420 zł w plecy dodam że w cieniu było 34 stopnie a auto stało na słońcu a woda z kranu ok 15 stopni... wystarczyło...
-
Zasięg stacji FM
Ja w drugim aucie mam jakiegoś kaseciaka bezimiennej firmy a antenę wstawioną żeby się nie lało przez dziurę w dachu Na takim zestawie w miare dobrze ściągam Eskę Tarnów jeszcze pod samym Krakowem czyli ok 60 km, więc napewno masz coś nie tak z anteną albo radiem... Chyba że słaby nadajnik jest Bo w audi to nawet nie zwracam kiedy radio traci zasięg bo rzadko słucham stacji radiowej :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Jakie CB do 200 zł
Tak jak pisałem wcześniej. A w schowku montowałem bo tak mi się podobało i akurat tam kabel dostał bo jednak 3,5 m to trochę mało Nie myślałem o ukrywaniu przed policją :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Jakie CB do 200 zł
Ale kto to sprawdza Zawsze można zamontować w ukryciu tak jak u mnie: Do tego grucha jakiegoś Alana i przy kontroli schowek zawsze może się zatrzasnąć
-
[B5 AHU] Jakie CB do 200 zł
Ja kupiłem Unidena 510 XL nówkę za podobne pieniądze... na początku też myślałem o jakimś tanim Alanie ale jednak postawiłem na rady kolegów z forum i wybrałem undka Nie żałuje decyzji... Chociaż mogłoby to być 520 XL Mogę polecić ten sklep. Kupowałem tam około miesiąc temu i wszystko bez zastrzeżeń