Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tylko odrazu mowie że jak coś to nie jadę się chwalić bo ni ma czym goła seria... Jadę obczaić na żywo wasze wózki i coś zgapić
  2. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    o to Bym sie nie bał Bo wiesz... Różne rzeźniki chodzą po tej ziemi a kumpel studiuje w Krk i na blachach TBU mu już całą A3 wyrysowali dookoła Kombinujcie tam coś w takim razie w jaki weekend to wpadnę :gwizdanie:
  3. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A nie dostanę jakiej kosy u was jak przyjadę zza wisły na blachach TBU?
  4. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No to już... Nawet nie wiedziałem że w Brzesku macie spoty
  5. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Róbta spota w niedziele bo mam ciśnienie gdzieś się przejechać to bym odwiedził małopolskę
  6. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To u mnie w zimie po wjechaniu w dziurę podrywało a teraz to przy lekkim pochyleniu budy na skręconych koła trze... Nawet jak wyjeżdżam odemnie ze wsi na trasę i przejeżdżam na drugi pas przez delikatną koleinę Szukam rozwiązania do dobrej gleby i oszczędzenia błotników ale chyba jedyną opcją to chyba wrzucić opony 225/45 r16 żeby miały niższy profil bo mam takie na strychu... A ból podwójny bo nadkola malowane były niecały rok temu i już lakier pęka
  7. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja zrobiłem polerkę tempo i w ten sam dzień wydmuchało uszczelkę pod głowicą... Później za każdym razem jak nawoskowałem to na drugi dzień deszcz... Wczoraj umyłem szamponem za 7 zł i dzisiaj śnieg Sąsiad się się śmieje że myjąc auto zaklinam deszcz A panie coś pisałeś kiedyś że po założeniu rozpórki już opony Ci nie trą przy skręcie... O którą rozpórkę chodziło?
  8. Felga rwie suty tylko ciut większa gleba by się sprzydała do niej żeby było naprawdę zacnie Sam mam upatrzoną taką tylko w 17 calach ale ceny benzynki powodują że ciężko cokolwiek odłożyć na nią
  9. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Chyba że tak Ja już nie wkładam serca do pucowania bo wtedy na drugi dzień murowany deszcz
  10. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To czym Ty ją potraktowałeś że wyszło takie lustro na drzwiach?
  11. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    co to za koza? Ale połysk że fiu fiu :gwizdanie: Słit focie można robić w drzwiach
  12. Zakładaj hokej na jego miejsce i albo dużo wkrętów albo trytytek W razie czego z całym zderzakiem odleci :gwizdanie: Wnętrze piękne Kolor też niczego sobie.... Powodzenia w modach
  13. Zrobiłbym Ci fotkę mojego ale ręki tam nie włożę teraz z aparatem :gwizdanie: Powiem tylko tyle że u mnie już niewiele tego zostało... Jeszcze trochę i śruby co to aluminium jest przykręcone to zedrę
  14. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Prędzej jakie klamki Bo słoneczka trochę mi się nie widzą... :gwizdanie:
  15. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zrób żółtą podsufitkę :gwizdanie: Pięknie to wyszło
  16. Ale tez i potrafi wypić.... :gwizdanie: Na pewno przed wsadzeniem V-ki muszę poczekać aż siostra zda prawko i kupie z nią na pół jakiego gazika do latania na codzień żebym nie popłynął z benzyną
  17. No gdybym miał z 1000 zł odłożone to bym V-kę zapitolił ale ostatnio chorowałem i jestem spłukany... ledwo na wymianę uszczelki mi starczyło...
  18. Tak wczoraj polerowałem, chuchałem aż uszczelkę pod głowicą wydmuchałem Woda w oleju, olej w wodzie, spaliny korkiem poszły i zawory się tukły jak w starym dizlu w dodatku wyszło że głowica pęknięta Same straty ;( Ale przynajmniej się opaliłem przez te dwa dni na takim słońcu
  19. A taki ładne hamerykańskie audi było
  20. konus odpowiedział(a) na konus temat w Audi A4 B5
    A no to ja właśnie nie mam helperów :gwizdanie: w sumie dwa tygodnie miałem wszystko na wierzchu bo belkę całą wyciągałem tylko nie myślałem że będę musiał odboje zmieniać Jak będę miał czas to nożyk i jazda
  21. konus odpowiedział(a) na konus temat w Audi A4 B5
    W sumie to chyba obetnę bo nie będę musiał wyciągać i rozkręcać całego gwintu tylko jakoś wytnę po kawałku Najwyżej jak będę robił na zimę renowacje to może założę ori
  22. konus odpowiedział(a) na konus temat w Audi A4 B5
    Właśnie chodziło mi o to czy dokupię same odboje Tylko właśnie czy do gwintu nie powinny być jakieś twardsze? Czy można zakładać wszystko jak leci? A co to są te helpery? Na wysokość tył jednak zostaje tak jak jest tylko chcę choć trochę amoryzacji A przodu się nie da w dół bo za duże ET felgi i jak skręce kołami na prostej nawierzchni to od opony do nadkola jest niecały centymetr więc lypa :gwizdanie:
  23. Jak pływa to polecam sprawdzić tuleje na tylnej belce... Przerabiałem to samo że przy 120 km/h miałem śmierć w oczach... Jeśli przeguby do zmiany to powinny strzelać niemiłosiernie przy skręconych do opory kołach i ruszaniu. Jeśli szarpie kierownicą to faktycznie mogą być tarcze... Ja już calutkie zawieszenie robiłem (wahacze, końcówki stabilizatora, tuleje na tylnej belce i gwint) i malowałem prawie calutkie auto takie było poobijane Poszukam foto i podeślę Ci na PW Jak zadbasz i zrobisz wszystko to napewno uśmiech nie zniknie z twarzy przy każdej przejażdżce... :gwizdanie:
  24. To chyba kolega nie widział mojego audi jak wyglądało jak kupiłem łobdarciuch był taki że nawet zdjęć nie pokazywałem. Powoli do celu nie odrazu Warszawę odbudowali Jak chcesz to mogę Ci podrzucić fotki jak wyglądało moje zanim je ogarnąłem A co do autka micha to ładna seria... Idealna do modów Dobry wybór jak na pierwsze autko
  25. konus odpowiedział(a) na konus temat w Audi A4 B5
    Niżej tył nie siądzie... Góra 1 cm przy pełnym baku i komplecie ludzi bo odboje nie puszczą niżej Nawet nie tyle chce niżej co krótsze odboje żeby była amortyzacja jakakolwiek bo póki co to tak jakby z tyłu była tregla zamiast amortyzatora PS. Było sporo niżej jak miałem profil 45 na 16 calach Grunt to slalomik i znajomość każdej dziury

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.