Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. Broń boże nie rób nic z zawieszeniem... lepiej popraw wydech skoro przyciera bo nie powinien trzeć. Chyba każdy po kupnie obniżonego przez parę dni przerabiał ewentualne podwyższenie zawiasu... :gwizdanie: Pojeździsz trochę i się nauczysz a być może później jeszcze będziesz chciał niżej
  2. Zobacz u mnie jest bez żadnego xenonu a robi robotę Tylko odbłyśnik od długich muszę bardziej zamalować bo lipnie to wygląda A te osramki wyglądają nawet bo przy nich zwykła żarówka postojówka świeci na żółto
  3. Gleba robi swoje... Gdybym wiedział wcześniej to nie kupiłbym 18" W sumie u mnie też parę osób się dziwi że mam 16" Malowanie lamp to góra 4 godzinki chyba że łatwo pójdzie Ci rozklejanie to znacznie krócej Jak nie to podrzuć mi bo chyba na dniach będę moje poprawiał
  4. Zawsze można samemu pomalować a mi Osram Nigtbraker w zupełności wystarcza Chyba że miałbym zderzak ze spryskami to wtedy może bym wrzucił 4300k albo Bix :gwizdanie: Ty masz 17" te felgi ?
  5. Ja miałem brać te 5 szt. ale kumpel kupił do A3 repliki RS6 dwa dni wcześniej a chciałem być troszkę oryginalny Jedzie do mnie inny wzór z audi który w B5 ma tylko jedna osoba na forum i w śmiesznym pieniądzu bo też za 1000 zł Mi może się znudzi za rok ta co będę miał to się najwyżej zamienimy
  6. Ty wziąłeś z allegro ten komplet 5 szt. RS6 z jedną oponą na zapasie? [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 21:37_________________________________________________ 1000 zł za 18 rs6 ? cena koxxx kurna czemu jak ja chce kupic to nie moge nigdy trafic na taką okazję Ja szukałem tydzień i o to co wyczaiłem naprzykład: http://moto.allegro.pl/oryginalne-audi-rs-5-szt-opona-pirelli-pzero-i1650830164.html Ale że ostatnio pół forum jeździ na RS6 to wyczaiłem inną felgę w jeszcze lepszym pieniądzu
  7. Pamiętam jak mój ojciec miał takie w maluchu z 8 lat temu Philipsa nawet... wyglądały super ale na drodze tylko we mgle dawały radę
  8. Jeśli w A6 C5 2,5 TDI były 320 to wchodzą bo szefowa ma takie na zimę a kawał tarczy tam jest :gwizdanie:
  9. tak Chyba wiem na czym jeżdżę
  10. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jeśli tylko wejdą Teraz musisz zmienić felgi żeby było zaciski widać
  11. jak coś to czekam z niecierpliwością na efekt końcowy i na kosztorys
  12. wliczając silnik?? Wszystko wraz z silnikiem i innymi pierdółkami
  13. Ile już wyłożyłeś za części?
  14. śmiało bierz 7,5J przy 205/55 r16 praktycznie wogóle nie ma naciągu Ja mam taki zestaw i tak wygląda: :gwizdanie:
  15. http://moto.allegro.pl/zarowka-bosma-4131-12v-21-5w-bay15d-amber-i1620070235.html :gwizdanie:
  16. Jak ori od A8 to ET45 :gwizdanie: Przymierzam się nad kupnem takich tylko nie wiem czy na dobrej glebie nie będzie obcierać z tyłu o amortyzator :gwizdanie: Nie pamiętasz jak zakładałeś ile tam było miejsca z tyłu?
  17. jozek jakie masz ET tych alu i czy masz jakiś dystans z tyłu? :gwizdanie: I zakładaj gwinta bo znowu będziesz żałował
  18. Ja się pytałem to można... :gwizdanie: podobno wieko od trumny nie będzie obcych gonić Tylko że ja nie dam rady bo niby wcześniej skończyłem robotę ale o 20:00 muszę jechać na rozładunek
  19. i zderzak trochę do góry chyba że FMIC nie pozwoli
  20. A ciekawe co by było gdyby tak jak kumplowi w A3 alternator zrobił zwarcie i wywalił przez noc cały akumulator że rano nic nie działało :gwizdanie:
  21. Ja to nie wiem czy przez rozwaloną plecionkę sonda dawała inne dawki czy to tylko zasługa tych opon :gwizdanie: Ale porównując to wcześniej to padło "jeździło" jakby miało 19" założone
  22. brak kata i przelot zamiast środkowego Ja też nie mam kata i myślałem o przelocie zamiast końcowego bo mi się rozsypał a kupić ori to drogi gips Tylko nie wiem jak to będzie chodzić... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.