Treść opublikowana przez konus
-
[ALL] [A4 16 1999] czarna trumna
Broń boże nie rób nic z zawieszeniem... lepiej popraw wydech skoro przyciera bo nie powinien trzeć. Chyba każdy po kupnie obniżonego przez parę dni przerabiał ewentualne podwyższenie zawiasu... :gwizdanie: Pojeździsz trochę i się nauczysz a być może później jeszcze będziesz chciał niżej
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Zobacz u mnie jest bez żadnego xenonu a robi robotę Tylko odbłyśnik od długich muszę bardziej zamalować bo lipnie to wygląda A te osramki wyglądają nawet bo przy nich zwykła żarówka postojówka świeci na żółto
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Gleba robi swoje... Gdybym wiedział wcześniej to nie kupiłbym 18" W sumie u mnie też parę osób się dziwi że mam 16" Malowanie lamp to góra 4 godzinki chyba że łatwo pójdzie Ci rozklejanie to znacznie krócej Jak nie to podrzuć mi bo chyba na dniach będę moje poprawiał
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Zawsze można samemu pomalować a mi Osram Nigtbraker w zupełności wystarcza Chyba że miałbym zderzak ze spryskami to wtedy może bym wrzucił 4300k albo Bix :gwizdanie: Ty masz 17" te felgi ?
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
wg mnie najlepiej do schowka
-
[B6 AVF] Co myślicie o takiej feldze do Avanta?
Ja miałem brać te 5 szt. ale kumpel kupił do A3 repliki RS6 dwa dni wcześniej a chciałem być troszkę oryginalny Jedzie do mnie inny wzór z audi który w B5 ma tylko jedna osoba na forum i w śmiesznym pieniądzu bo też za 1000 zł Mi może się znudzi za rok ta co będę miał to się najwyżej zamienimy
-
[B6 AVF] Co myślicie o takiej feldze do Avanta?
Ty wziąłeś z allegro ten komplet 5 szt. RS6 z jedną oponą na zapasie? [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 21:37_________________________________________________ 1000 zł za 18 rs6 ? cena koxxx kurna czemu jak ja chce kupic to nie moge nigdy trafic na taką okazję Ja szukałem tydzień i o to co wyczaiłem naprzykład: http://moto.allegro.pl/oryginalne-audi-rs-5-szt-opona-pirelli-pzero-i1650830164.html Ale że ostatnio pół forum jeździ na RS6 to wyczaiłem inną felgę w jeszcze lepszym pieniądzu
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Pamiętam jak mój ojciec miał takie w maluchu z 8 lat temu Philipsa nawet... wyglądały super ale na drodze tylko we mgle dawały radę
-
[B5 AJM] Felga 7 czy 7,5 cala
- [ALL B5] Porada w sprawie felg
Jeśli w A6 C5 2,5 TDI były 320 to wchodzą bo szefowa ma takie na zimę a kawał tarczy tam jest :gwizdanie:- [B5 AJM] Felga 7 czy 7,5 cala
tak Chyba wiem na czym jeżdżę- [B5 1Z] A4 TDi
Jeśli tylko wejdą Teraz musisz zmienić felgi żeby było zaciski widać- [B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
jak coś to czekam z niecierpliwością na efekt końcowy i na kosztorys- [B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
wliczając silnik?? Wszystko wraz z silnikiem i innymi pierdółkami- [B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
Ile już wyłożyłeś za części?- [B5 AJM] Felga 7 czy 7,5 cala
śmiało bierz 7,5J przy 205/55 r16 praktycznie wogóle nie ma naciągu Ja mam taki zestaw i tak wygląda: :gwizdanie:- [B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
http://moto.allegro.pl/zarowka-bosma-4131-12v-21-5w-bay15d-amber-i1620070235.html :gwizdanie:- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Jak ori od A8 to ET45 :gwizdanie: Przymierzam się nad kupnem takich tylko nie wiem czy na dobrej glebie nie będzie obcierać z tyłu o amortyzator :gwizdanie: Nie pamiętasz jak zakładałeś ile tam było miejsca z tyłu?- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
jozek jakie masz ET tych alu i czy masz jakiś dystans z tyłu? :gwizdanie: I zakładaj gwinta bo znowu będziesz żałował- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja się pytałem to można... :gwizdanie: podobno wieko od trumny nie będzie obcych gonić Tylko że ja nie dam rady bo niby wcześniej skończyłem robotę ale o 20:00 muszę jechać na rozładunek- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
i zderzak trochę do góry chyba że FMIC nie pozwoli- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Że jutro?- [B5 AFN] sebek840 moja A4
A ciekawe co by było gdyby tak jak kumplowi w A3 alternator zrobił zwarcie i wywalił przez noc cały akumulator że rano nic nie działało :gwizdanie:- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Ja to nie wiem czy przez rozwaloną plecionkę sonda dawała inne dawki czy to tylko zasługa tych opon :gwizdanie: Ale porównując to wcześniej to padło "jeździło" jakby miało 19" założone- [B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
brak kata i przelot zamiast środkowego Ja też nie mam kata i myślałem o przelocie zamiast końcowego bo mi się rozsypał a kupić ori to drogi gips Tylko nie wiem jak to będzie chodzić... :gwizdanie: - [ALL B5] Porada w sprawie felg