Treść opublikowana przez konus
-
[B5 AFN] Snake'owe Audi A4 (Gewinde AKTUALIZACJA)
mi taki pomysł chodził po głowie od jakiegoś roku :gwizdanie: i pewnie bym to samo zrobił ale dorobiłem się poliftów z tym że ja bym pewnie malnął jeszcze dół, górę i boki odbłyśnika wrzuć foto jak to wygląda w dzień
-
[ALL B5] Gwint
ja nie mogę się doczekać lata... pojadę na przegląd pierwszy raz z gwintem i ciekawe co wyjdzie... jak z tyłu to miałem taki beton że więcej skoku amortyzatora jak 2 cm nie było
-
[ALL B5] Gwint
z tego co mi się wydaje to na badaniach gwint nie da się sprawdzić na trzepakach bo jest za twardy.... Ja w październiku zanim założyłem to czyściłem szczotką drucianą i potem smar miedziany bo kupowałem używkę na wiosnę poprawię jeszcze raz
-
[ALL B5] Wymiana sprężyn zawieszenia
Witam kolegę z okolicy wg mnie żeby było bardziej miękko musiałbyś właśnie amorki zmienić a nie sprężyny... choć radzę żebyś pojeździł trochę i przyzwyczaisz się.. . mi na początku obniżony zawias wydawał się koszmarem a teraz śmigam na gwincie H&R i nie narzekam wprawdzie jeździ się jak taczką na metalowym kółku tak jest sztywno ale po tygodniu przywykłem do tego :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
to już wiem będę jeździł na seryjnych poliftach dopóki nie wpadną depo dymione
-
[B5 1Z] A4 TDi
w najbliższym czasie się może wszystko wyjaśni choć czuje że ja póki co założę polifty i będę jeździł bez malowania bo strasznie upierdliwi nowi policjanci nam się zrobili po tym jak wsadzili do ciupy wszystkich z drogówki za korupcję jakiś czas temu :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
ale stestować możesz chyba że nie będzie Ci się chciało to sam spróbuje na starych U Ciebie to i tak bym widział właśnie czerwone :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
kup specjalny to przyciemniania lamp zobaczę jak slepemu wyjdzie najpierw A ciekawy byłem jakby wyglądały w kolorze auta ja bede testował na starych lampach a kiedy będziesz próbował malować? :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
kup specjalny to przyciemniania lamp zobaczę jak slepemu wyjdzie najpierw A ciekawy byłem jakby wyglądały w kolorze auta
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja miałem na starych testować lakier w sprayu który woże w bagażniku... LZ4V czyli taki jak mam na aucie ale czuje że lipa będzie bo za ciemno wyjdzie :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
właśnie szukam czegoś co przyciemni fajnie, ale żeby było mnie widać w nocy chociaż trochę A jaki lakier?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Może kiedyś... narazie miałem nie zmieniać ale trafiło się po pieniądzach to wezmę... bo priorytetem jest silnik teraz
-
[B5 1Z] A4 TDi
mowisz o tej do przyciemnienia na czarno czy o jakiejs czerwonej?? Myślałem na czarno bo przednie lampy ciemne, boczne kierunki ciemne to pasuje i na tyle coś wymodzić żeby było cichociemno
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja się zastanawiam nad tą folią na tylne lampy po I-szym lifcie czy będzie dobrze widać że świecą... bo na diodowe mnie nie stać póki co :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
http://www.bankfotek.pl/image/857570.jpeg Tak to wygląda u mnie. Z tym że od wakacji już się przybrudził troszkę włącznik lampki. Ale jakby jeszcze raz umył to funkiel nówka
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
to pokrętło jest pokryte taką gumą która najbardziej się brudzi. U mnie tak jak u Ciebie zaczęło powoli to schodzić... dlatego masz w niektórych miejscach takie czyste :gwizdanie: ja to zdrapałem całe i nie brudzi się już tak jak wcześniej jak nie jest za ciemno to Ci zrobię foto jak to u mnie wyszło bo idę do auta
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
a co do lampki to ja zdrapałem tą gumę w przekrętła od szybra i całość wymyłem preparatem do czyszczenia przepustnic bo akurat miałem pod ręką... ja też właśnie planuje na modułach ją zrobić ale nigdy nie mam czasu zamówić tego bo brałbym odrazu kpl ledów do oświetlenia rej, postojów z przodu i podświetlenia nóg
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
ja miałem gorzej zasyfioną i zrobiłem że teraz wygląda jak nówka a kolega dorabiał żarówki w tych dwóch bocznych miejscach?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
co najmniej -40 (mam takie na zbyciu) no chyba że nie chcesz amorków zmieniać to -30 powinno być Wnętrze fajne tylko ogarnij lampkę w podsufitce bo troszkę brudna :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy... nie szkoda Ci opychać jej za 12 tys.? ;( toż to mi w wakacje koleś dawał 12 tys. z tym że wtedy nie było ani gwintu ani lamp a letnie opony nadawały się na ognisko.... że ja wtedy głupi i nie sprzedałem a było to w Niemczech i dokładnie na tym samym podwórku na którym ją kupiłem
-
[B5 ABC] CzArNa A4 V6 BBS LM 19"
no wózek kozak... :gwizdanie: BBS-y LM robią robote
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja planuje glebę a'la krycha ale na nowej feldze jeśli takowa będzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja miałem na 16 calach 225/45 i miało to buta na starcie bo na dwójce jeszcze palił laczka
-
[B5 1Z] A4 TDi
może się nie obrazi no to 1z nie jedzie a 1,6 się ledwo turla o toto mi chodziło Ja też nie zmieniam bo mam taki sam kolor jak była sucz Nosb-a i to mnie motywuje do modzenia
-
[B5 1Z] A4 TDi
, 2.7 BiT na ośce? czemu nie opony w tydzień by leciały myślałem nad V6 ale szkoda mi gwintu bo dopiero kupiłem i słaba baza żeby coś zmodzić na +++ :gwizdanie: jechałeś 1z? chyba zarżniętym, bo wg. mnie 1z objeżdża takie adp i inne 1.6 jeździłem tym i tym, na kresce nigdy nie stawałem, ale... nie mówie że mocniejsze jest 1.6 tylko że dla mnie to AEB dopiero jako tako jedzie