Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. mi taki pomysł chodził po głowie od jakiegoś roku :gwizdanie: i pewnie bym to samo zrobił ale dorobiłem się poliftów z tym że ja bym pewnie malnął jeszcze dół, górę i boki odbłyśnika wrzuć foto jak to wygląda w dzień
  2. konus odpowiedział(a) na Rafal1988Lodz temat w Audi A4 B5
    ja nie mogę się doczekać lata... pojadę na przegląd pierwszy raz z gwintem i ciekawe co wyjdzie... jak z tyłu to miałem taki beton że więcej skoku amortyzatora jak 2 cm nie było
  3. konus odpowiedział(a) na Rafal1988Lodz temat w Audi A4 B5
    z tego co mi się wydaje to na badaniach gwint nie da się sprawdzić na trzepakach bo jest za twardy.... Ja w październiku zanim założyłem to czyściłem szczotką drucianą i potem smar miedziany bo kupowałem używkę na wiosnę poprawię jeszcze raz
  4. Witam kolegę z okolicy wg mnie żeby było bardziej miękko musiałbyś właśnie amorki zmienić a nie sprężyny... choć radzę żebyś pojeździł trochę i przyzwyczaisz się.. . mi na początku obniżony zawias wydawał się koszmarem a teraz śmigam na gwincie H&R i nie narzekam wprawdzie jeździ się jak taczką na metalowym kółku tak jest sztywno ale po tygodniu przywykłem do tego :gwizdanie:
  5. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to już wiem będę jeździł na seryjnych poliftach dopóki nie wpadną depo dymione
  6. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    w najbliższym czasie się może wszystko wyjaśni choć czuje że ja póki co założę polifty i będę jeździł bez malowania bo strasznie upierdliwi nowi policjanci nam się zrobili po tym jak wsadzili do ciupy wszystkich z drogówki za korupcję jakiś czas temu :gwizdanie:
  7. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ale stestować możesz chyba że nie będzie Ci się chciało to sam spróbuje na starych U Ciebie to i tak bym widział właśnie czerwone :gwizdanie:
  8. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kup specjalny to przyciemniania lamp zobaczę jak slepemu wyjdzie najpierw A ciekawy byłem jakby wyglądały w kolorze auta ja bede testował na starych lampach a kiedy będziesz próbował malować? :gwizdanie:
  9. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kup specjalny to przyciemniania lamp zobaczę jak slepemu wyjdzie najpierw A ciekawy byłem jakby wyglądały w kolorze auta
  10. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja miałem na starych testować lakier w sprayu który woże w bagażniku... LZ4V czyli taki jak mam na aucie ale czuje że lipa będzie bo za ciemno wyjdzie :gwizdanie:
  11. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    właśnie szukam czegoś co przyciemni fajnie, ale żeby było mnie widać w nocy chociaż trochę A jaki lakier?
  12. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Może kiedyś... narazie miałem nie zmieniać ale trafiło się po pieniądzach to wezmę... bo priorytetem jest silnik teraz
  13. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mowisz o tej do przyciemnienia na czarno czy o jakiejs czerwonej?? Myślałem na czarno bo przednie lampy ciemne, boczne kierunki ciemne to pasuje i na tyle coś wymodzić żeby było cichociemno
  14. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja się zastanawiam nad tą folią na tylne lampy po I-szym lifcie czy będzie dobrze widać że świecą... bo na diodowe mnie nie stać póki co :gwizdanie:
  15. http://www.bankfotek.pl/image/857570.jpeg Tak to wygląda u mnie. Z tym że od wakacji już się przybrudził troszkę włącznik lampki. Ale jakby jeszcze raz umył to funkiel nówka
  16. to pokrętło jest pokryte taką gumą która najbardziej się brudzi. U mnie tak jak u Ciebie zaczęło powoli to schodzić... dlatego masz w niektórych miejscach takie czyste :gwizdanie: ja to zdrapałem całe i nie brudzi się już tak jak wcześniej jak nie jest za ciemno to Ci zrobię foto jak to u mnie wyszło bo idę do auta
  17. a co do lampki to ja zdrapałem tą gumę w przekrętła od szybra i całość wymyłem preparatem do czyszczenia przepustnic bo akurat miałem pod ręką... ja też właśnie planuje na modułach ją zrobić ale nigdy nie mam czasu zamówić tego bo brałbym odrazu kpl ledów do oświetlenia rej, postojów z przodu i podświetlenia nóg
  18. ja miałem gorzej zasyfioną i zrobiłem że teraz wygląda jak nówka a kolega dorabiał żarówki w tych dwóch bocznych miejscach?
  19. co najmniej -40 (mam takie na zbyciu) no chyba że nie chcesz amorków zmieniać to -30 powinno być Wnętrze fajne tylko ogarnij lampkę w podsufitce bo troszkę brudna :gwizdanie:
  20. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    slepy... nie szkoda Ci opychać jej za 12 tys.? ;( toż to mi w wakacje koleś dawał 12 tys. z tym że wtedy nie było ani gwintu ani lamp a letnie opony nadawały się na ognisko.... że ja wtedy głupi i nie sprzedałem a było to w Niemczech i dokładnie na tym samym podwórku na którym ją kupiłem
  21. no wózek kozak... :gwizdanie: BBS-y LM robią robote
  22. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja planuje glebę a'la krycha ale na nowej feldze jeśli takowa będzie
  23. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja miałem na 16 calach 225/45 i miało to buta na starcie bo na dwójce jeszcze palił laczka
  24. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    może się nie obrazi no to 1z nie jedzie a 1,6 się ledwo turla o toto mi chodziło Ja też nie zmieniam bo mam taki sam kolor jak była sucz Nosb-a i to mnie motywuje do modzenia
  25. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    , 2.7 BiT na ośce? czemu nie opony w tydzień by leciały myślałem nad V6 ale szkoda mi gwintu bo dopiero kupiłem i słaba baza żeby coś zmodzić na +++ :gwizdanie: jechałeś 1z? chyba zarżniętym, bo wg. mnie 1z objeżdża takie adp i inne 1.6 jeździłem tym i tym, na kresce nigdy nie stawałem, ale... nie mówie że mocniejsze jest 1.6 tylko że dla mnie to AEB dopiero jako tako jedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.