Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. a co tam zrobiłeś? wywaliłeś środkowy?
  2. Przy dobrej glebie to nieważne przy jakim kole może wahacz czasem uderzyć o nadkole Ale nie ma tragedii... U mnie nawet na 16 dzieją się takie rzeczy
  3. ja wczoraj napompowałem opony bo miałem spore braki i jakby 50 koni przybyło
  4. kupiłeś 18"? Załóż i mów czy te 101 koni wogóle się jakoś toczy bo już miałem po felgi 17' jechać wczoraj ale w głowie ciągle siedzą mi 18 i nie pojechałem
  5. to może za tydzień? może kumpla wyciągnę bo kupił B6 i jadę jutro na chrzciny coby się dobrze sprawowała
  6. to lypa u mnie właśnie coś się rozpadło to będzie spokój na jakiś czas Tak że ten... :beer1:
  7. Jakbym nie miał chętnych to zgarniesz mnie? dizlem taniej
  8. najprędzej to chyba na majówce się spotkamy
  9. ale chętnych Jakbym wiedział wcześniej to mógłbym a tak to przed chwilą do domu wróciłem bo byłem u koleżanki
  10. Jaki ford i gdzie to może znam historię biały ford mondeo 2006r kombi 2.0tdci 130km u dmmotors Ja chyba nigdy bym nie kupił z komisu... A z tego co wiem to z tego komisu każde auto robione jest przez lakiernika u którego malowałem audi W busku chyba tylko jeden gościu sprowadza w miarę dobre auta To kiedy ten spot?
  11. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Witaj w klubie... ale jedną sobotę i niedzielę nie wygospodarujesz jakoś? ja też jeszcze nic pewnego ale tak na 80% pojawię się :gwizdanie:
  12. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja mogę się dorzucić Nie marudź, przyjeżdżaj Przecież możesz jechać w parę osób i będzie zawsze taniej ja sam też nie pojadę tylko kogoś zgarnę... a jak nie to weźmiesz mnie po drodze
  13. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://www.majovwka.pl/
  14. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jak kupię alu i ogarnę wydech to pojadem
  15. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kupić teraz i zabrać na majówkę :gwizdanie: sądze że by się opłacało
  16. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no kurde wiem , ale tak jak mówiłem bez klepania błotników się nie obejdzie , tył schodzi na lajcie przód się robi już nieciekawie, jak wpadnie jakaś lewa kasa, to kupię dwa błotniki i bede je klepał i robił na gładko bez kierunku i logo audi No cóż jak Krycha ma zamknięty temat to nie ma gdzie offtopować więc wybacz Kup maszynkę to dam Ci zarobić :gwizdanie: Zresztą pewnie cała okolica by się zjechała i by Ci się zwrócił zakup
  17. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ty, a ta Twoja siostra to fajna? Bo może też bym przyjechał co pohandlować :naughty: Z taką serią do jego siostry chcesz uderzać? pewnie na RS-a by dopiero poleciała
  18. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    przyjade z kratą browarów i kupię jakąś zaślepkę żeby tylko zobaczyć co tam stoi na podwórku zamiast wiśniowej
  19. Naprawdę nic nie słyszałeś wcześniej? Toż to żałoba narodowa miała byś ogłoszona jak rozbierał na części... ;( Ja do tej pory nie mogę się pozbierać po takiej stracie
  20. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja też przelatałem, zimę, na gwincie, ale wole dać sobie trochę luksusu, na zimę , i nie przejmować się o każdy próg jak to prawie, pełna seria Luksus to na starość sobie fundnij w jakiej A8 a nie za młodu chyba że kobieta w ciąży będzie to wtedy też wypada komfortu trochę dać młodemu Krycha może będę po silnik znowu jechał to pewnie zawitam po parę pierdolników
  21. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja miałem gwint na przodzie do połowy skręcony bo tył mi się nie podniósł na tyle i było jak w bajce z komfortem dwa razy tylko się zawiesiłem jak pierwszy śnieg mnie zaskoczył i próbowałem do roboty dojechać :gwizdanie: Tak to nie narzekałem
  22. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a po co wyżej? chcesz się w rolnika pobawić i kozę hodować?
  23. Ile dałeś za żarówki dwuwłóknowe? zarzuć linkiem z aukcji jak masz
  24. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja mam na zimę 16" i wystarczy i tak prawie się toczą na stali to nawet 16" z minimalną glebą się wyróżnia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.