Treść opublikowana przez mm1
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Przypominam się! Czy w ogóle u Ciebie dostanę te części, jaka ich będzie cena?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
gwerty też ze swoją tam się wybieram. Ładnie podciągnięte na ori gratach, czy może coś zmieniałeś? Pozdrawiam! :good:
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
miodzio masz może jakieś zdjęcia lub czy byś mógł zrobić jakiś dokładniejszy opis?
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
A masz może u siebie oświetlenie przestrzeni nóg? Może ktoś robił?
-
[B6 AWX] Czy dużo da mi wirus awx-a
Ja też zastanawiam się nad wiruskiem u siebie. Już zgłaszałem się na priva do Mr Rogalotti, czekam na odpowiedź. Po obejrzeniu filmików to chyba nie ma wątpliwości, trzeba rezać, a po drugie nie ma różnicy w spalaniu, to tym bardziej trzeba. Mój dobry kolega ma też wielką chęć na wirus to jak będę się umawiał to od razu na dwa auta. Pozdrawiam!
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Z tego co tu przeczytałem to ja mam jeszcze inaczej zakręconą wersję. Mam korby z tyłu, czerwone lampki ostrzegawcze, bez białych lampek pod drzwiami i bez oświetlenia pod nogi. Może znów się powtórzę za co przepraszam, ale tu tyle tego opisu jest, że już się zakręciłem. Czy u mnie wystarczy się podpiąć do pinów w kostce w słupku B lub w drzwiach, czy trzeba będzie ciągnąć kable do modułu komfortu, aby działały białe lampki w drzwiach i oświetlające przestrzeń nóg? Pozdrawiam!
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
Też już zakupiłem komplet lampeczek, po długim weekendzie biorę się za robotę. Dużo pomógł mi ten temat. Myślałem osobiście, że to dużo trudniejsze i trzeba szukać fachowca do wstawienia lampeczek i Vag-u coś może włączyć. POZDRAWIAM!
-
Zmiana oleju- czy wogle potrzebna?
Co by za oleje nie wymyślono to i tak uważam, że zmieniać olej trzeba czy to po 15tys czy po 30tys. Ja do takich spraw jak olej to podchodzę pedantycznie, zawsze staram się lać to co najlepsze. W skrzyni biegów też nie jest zalecana wymiana oliwy i co z nimi się dzieje po większym przebiegu? A po wymianie oleju w silniku to się słyszy jak on ciszej pracuje na świeżej oliwie. Uważam także, że należy lać do silnika czy skrzyni to taką oliwę co producent zaleca, a nie to co mam pod ręką. Pozdrawiam!
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam! Czy może dowiem się od Ciebie w tym temacie? Potrzebuję amortyzatorów na tył do b6 2002 r VIN: WAUZZZ8E32A304046. Mam u siebie zawis standard, a chce wsadzić obniżone 1BE. Przeglądałem w ofercie firmy sachs i mam pytanie odnośnie dwóch nr amorów. Pierwszy 312783 do zawieszenia standardowego i drugi do zawieszenia sportowego 312784. Czym one się różnią, czy tylko twardością, czy wymiarami, czy może innym skokiem? Jaka będzie ich cena? Odnośnie sprężyn czy o nr 998422 przód i 996953 tył to sprężyny do zawieszenia 1BE? Jaka cena oczywiście i czy podeszły by do mojej a4 z oznaczeniem tył OYK, przód OJH? Chodzi mi o zniżenie o 20mm. Pozdrawiam!
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witaj kolego! Czy może masz w swojej ofercie olej Motul Specific 229.5 5W30, jaka jest jego cena w bańc3e 5l i 1l. Z góry dzięki i pozdrawiam.
-
[ALL] Obszycie kierownicy i nowy mieszek ze skóry
Pięknie te wasze obszyte kiry wyglądają, sam muszę u siebie to zrobić, bardzo mi to się podoba, tylko ode mnie gdzie bym się nie zdecydował obszyć to jest bardzo daleko jechać, a wysyłać swoją kierownicę i otrzymać w zamian inną już obszytą to jakoś mi to nie pasuje. Chciałbym u siebie zrobić komplet: kierownica, gałka zmiany biegów i rączka ręcznego.
-
[ALL] Odkurzanie wnętrza, jaki odkurzacz?
Na pewno super sprawa taki odkurzacz! Ja mam nie dużą sprężarkę i raz na jakiś czas wydmucham cały środek siedzenia w aucie, następnie odkurzę zwykłym domowym odkurzaczem i też mam super efekt. Zero kurzu na siedzeniach, a jak poświęcę więcej czasu to i na podłodze. Tylko po takim zabiegu kompleksowo cały środek do sprzątania.
-
[ALL] Uszkodzone zamykanie osłony trójkata.
Panowie nie róbcie szydery w takim wozie, miałem ten sam problem zajechałem do ASO i po sprawie. Koszt dokładnie nie pamiętam ok 10zł. Masz na furę to powinieneś mieć i na konia. Takie jest moje zdanie, a nie śrubki czy jakieś druciki, jak to wygląda?
-
[B6 AWX] Potrzebuję półki do ori zmieniarki znajdującej się w środku schowka.
Witam! Dziękuję za zainteresowanie. Z tego co się zorientowałem w dziale "WNĘTRZE" ten element z ETKI o nr 8E0 035 113 to nie jest górną półką do schowka na zmieniarkę tylko jakąś dziwną ramką. nr VIN WAUZZZ8E32A304046
-
[B6 AWX] Potrzebuję półki do ori zmieniarki znajdującej się w środku schowka.
Potrzebuję półki do ori zmieniarki znajdującej się w środku schowka. Czy można ją dokupić oddzielnie czy w komplecie z całym schowkiem? Jeśli można tą półkę dokupić oddzielnie to jaki jej jest nr katalogowy? Proszę o pomoc!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem forum.