Treść opublikowana przez mm1
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam! Jaka będzie cena zaworu EGR do A4 2002r 1.9 TDI AWX. Nr oryginału 038 131 501 AL Pozdrawiam
-
Wybór Telewizora :)
Ja ostatnio przez dłuższy czas rozglądałem się za tv. Na początku byłem za Samsungiem, po jakimś czasie odeszło mi z Samsungiem i rozglądałem się za Panasonic led TX-L42WT50E, LG 42LM765S, LG 42LM660S. Panasonic najlepszy, ale cena przytłaczająca. Wybrałem LG 42LM765S i jestem mega zadowolony, jakość wykonania i jakość obrazu super nie ma efektu takiego jak piszecie o Samsungu cloudingu i do tego +2" więcej. Niektórzy uważają, że LG jest słaby ze względu na matrycę pasywną, ale to chodzi tylko o technologię odtwarzania 3d (tanie okulary, droga matryca). Ile tak naprawdę ogląda się w 3d? LG w zakupie był dużo wyposażony ma wifi, dekoder satelitarny wbudowany, pełen internet i inne systemy poprawy obrazu, do tego duża ilość okularów plus nakładki na okulary, pilot magic- super sprawa. To był mój wybór, trochę pogrzebałem w necie, dowiedziałem się o co chodzi z tymi matrycami pasywna czy aktywna i nie żałuję wyboru, do tego jeszcze załapałem się na promocję i do tv dostałem smartfona LG L5. Pozdrawiam!
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Ja biorę w Oil-land. Jestem zadowolony z jakości obsługi i ceny towaru.
-
Żarówki LED w domu, ktos ma?
Witam! Ja podobne żarówki ledowe używam już od ponad 1,5 roku, mam różne: halogeny i te ze standardowym gwintem. Jestem z nich bardzo zadowolony, mam różnych firm "hinole" i te polecane dobre kanluxa. Pozdrawiam!
-
Krótka ankieta potrzebna do zaliczenia na uczelni.
Poszło
-
jak wymontować rozrusznik w B7 1.9TDI BKE
Ja muszę tatką robotę w swojej b6 zrobić. Coś słyszałem, że u mnie może być zepsuty szczotkotrzymacz, czasami w mrozie słychać cykanie, a rozrusznik nie kręci, na biegu muszę popchnąć i rusza.
-
CIeknący EGR zastąpienie go flanszą
Ja mam ten sam problem z egr w silniku AWX, cieknie mi po boku, a poza tym w nim wszystko chodzi. Myślę, że to nie przez turbinę, oleju na 20tys.km to około 500 ml dolewam. Kolega ma AVF , egr mu nie cieknie, a po przejechaniu 10tys. km musi 1l oleju dolać.
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
Moim zdaniem A4 to za mały samochód na TAXI, ale to jest tylko moje zdanie. Najważniejsze żeby byli chętni do jazdy i kasa schodziła. Jak zacznie coś niedomagać to na sprzedasz lub zamianę. Pół roku to zawieszenie w mieście wytrzyma.
-
Prośba o oddanie głosu
ode mnie też poszło.
-
Nr zestawu rozrządu i pompy wody VW Golf 2007 r.
Dzięki Bromchit! Bardzo mi pomogłeś.
-
[A4 B6 AWX Avant] Zwyczajna czarnula, moja pierwsza
Fajny sprzęt, powodzenia w rezaniu.
-
Renowacja felg S line ( galeria zdjęć ) zapraszam
Dobra robota! Fajny efekt i oszczędność oczywiście złotówek.
-
Nr zestawu rozrządu i pompy wody VW Golf 2007 r.
Jak w temacie: potrzebuję nr zestawu naprawczego rozrządu do vw golf 2007 r. pompa wody Vin: WVWZZZ1K28W086105; silnik BXE 1.9TDI 77KW Pozdrawiam i z góry dzieki.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam serdecznie! Jaka będzie cena zestawu rozrządu do vw golf 1.9 tdi 77kw, vin WVWZZZ1K28W086105, silnik BXE, skrzynia JCR, 2007 rok. Pompa wody i termostat. Pozdrawiam!
-
Tłumik środkowy w Audi A4 B6 1.9TDI wymienić na nowy czy usunąć?
U mnie tłumik środkowy też wpada w rezonans, jak silnik jest rozgrzany to w tym środkowym tłumiku coś rzęzi i to coraz głośniej i mnie strasznie zaczyna drażnić. Ogólnie wygląd tego tłumika nie jest zły, ani on pordzewiały, ani zgięty, trochę rdza zaczyna brać przy zaczepie i to wszystko. Jeden gość mnie trochę wystraszył, że to może kat pęka i drobinki jego się trzęsą w wydechu. Kontrolka żadna nie świeci, na kompie jeszcze nie sprawdzałem czy są jakieś błędy odnośnie katalizatora. Silnik chodzi super, bez zastrzeżeń. Czy ktoś coś takiego miał? Od czego zacząć sprawdzanie co to dokładnie jest? Pozdrawiam!
-
Ceny paliwa marzec 2026
Augustów ORLEN ropka zwykła 5,77 zł, benzyna 20 gr tańsza Jest coraz lepiej! Jeszcze trochę i na rower trzeba będzie się przesiąść.
-
Porównanie B5 a nowszych B6 i B7 fakty i mity..
Witam!Ja akurat mam taki przeskok z b5 na b6, obie w tdi właśnie z takimi silnikami co kolega pisze. Moja b5 miała duży przebieg, nie 600tyś trochę mniej i wtryski się nie psuły, ale sprzęgło siadało i dużo innych rzeczy, zawieszenie, hamulce, zamki, dużo pierdółek. Teraz mam b6 awx ma mniej przebiegu i jak do tej pory zrobiłem 35tys km i nic nie siada super się jeździ i nie myślę o zmianie samochodu. Tak więc myślę że w dużej mierze zależy od stanu samochodu w jakim go się nabyło i od tego jak się o niego dba, jak się dba tak się jeździ. Ale co chodzi o tapicerkę to kolega wcześniej dobrze napisał, że w b6 tapicerka jest tak delikatna, że palcem mocniej się przyciśnie i rysę się zrobi. Pozdrawiam!
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witaj Marcin! Potrzebuję przednich amortyzatorów do a4 2003r 1.9 tdi 96KW. Co polecasz i ile trzeba na nie kasy szykować? Pozdrawiuam!
-
[PROTEST OGÓLNOPOLSKI - CENY PALIWA
Witam wszystkich! Otrzymałem od znajomego taką wiadomość, może to nam coś pomoże w sprawie cen paliw. WARTO SPRÓBOWAĆ Protest przeciwko rosnącym cenom paliwa Do wszystkich kierowców. Bardzo dobry pomysł. (koniecznie przeczytaj do końca!) Ceny paliwa poszybowały w górę. Jeszcze trochę i zobaczymy 6 PLN za litr, a potem może i więcej. Poniższa propozycja ma znacznie więcej sensu niż kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", które było przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw śmiali się jedynie, bo wiedzieli, ze nie będziemy kontynuować akcji krzywdząc samych siebie rezygnując całkowicie z zakupu paliwa. Było to bardziej niekorzystne dla nas niż problem dla nich. Ale myśląc o tamtym pomyśle powstała idea, która może przynieść rzeczywiste korzyści. Przeczytaj proszę i przyłącz się! Przy cenach paliw rosnących każdego dnia my konsumenci musimy podjąć akcję. Jedynym sposobem abyśmy zobaczyli, ze ceny paliwa idą w dół jest trafienie kogoś w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I możemy zrobić to BEZ narażania się na niewygody. Oto pomysł: Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jeśli nie będą sprzedawały paliwa, będą zmuszone do obniżenia ceny. Jeśli one obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy do milionów. Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej to juz w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi. Jeśli każda z nich wyśle do kolejnych 10... Wszystko, co należy zrobić to wysłać tę wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować paliwa na stacjach BP i STATOIL. To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma tę wiadomość przęśle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionów konsumentów w ciągu 8 dni! Założę się, ze nie sądziłeś, ze masz taki potencjał, prawda? W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu. Jeśli uważasz, ze ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość. WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok.4,0 PLN /litr). Razem możemy to zrobić. Prześlij tę wiadomość nie kupuj paliwa na BP i STATOIL. TO TY MOŻESZ USTALIĆ CENĘÂ
-
[ALL B6] Nie świecą lampki w panelu bocznym drzwi tylnych prawych .
Witam! Ja u siebie mam podobny problem. Dołożyłem do drzwi białe lampki do podświetlenia przestrzeni po otwarciu drzwi, czerwone już były. W przednich drzwiach jest wszystko w porządku, a w tylnych przestały zarazem świecić czerwone i białe, które podpiąłem pod te co były czerwone w obu drzwiach. A jak teraz czytając ten wątek przypominam to u mnie w drzwiach tylnych prawych też czasami nie działało podświetlenie kabiny po otwarciu drzwi, potem działało aż do teraz, kiedy to dołożyłem białe lampki.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witaj Marcinie! Zrób mi wycenę: olej Motul 507,00 5l+ filtr MAN nr HU726/2x; termostat a4 awx silnik z 02r; wycieraczki komplet na przód i tylną (coś dobrego, co polecasz)do a4 z 02r; amory sachs tył nr 312784; Pozdrowienia z Augustowa Mariusz.
-
[B7 ASB] B6 bilstein + 1BE
Witaj! Kolego sprawdź amorki firmy sachs na http://webcat-services.zf.com Tu wpiszesz dane dotyczące twego pojazdu i wyskoczy to co oferuje firma do twojej A4. Ja przymierzam się do wymiany tylnych amorów na twardsze, firma sachs oferuje o nr 312784, tak ap ropo u kolegi Dzik jest najtaniej. Ja już za tym trochę się oglądam i nigdzie taniej nie znalazłem, a niektóre firmy sprzedające amory sdachs w ogóle do sportowego zawieszenia nie mają, tylko standard. Pozdrawiam!
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
A jak z naszymi pytaniami?
-
Polska oczyma Polaków
A na moim terenie wiecznie tyle mrozu nie ma. Może coś w tym jest. Ale wiosną i latem jest najpiękniej!!! Pozdrawiam!
-
Jakie paliwo lejecie do swoich TDI ?
Witajcie! Ja leję w Orlenie zwykły ON, w zimie zalewam Verve. Na razie nie miałem problemów.