Treść opublikowana przez Piechol
-
[ALL] Co za mróz
w Poznaniu ok -15, ale już ostatnia taka noc a pod koniec weekendu ma być koło 0 już
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
teraz jest 16",17",18"... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo ja nieśmiały jestem... i qr** się z projektem męczę...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja sczytałem to z kodów które dostałem jak sprawdzałem historie, bo tam jest tego więcej niż książce serwisowej, więc może to tez dlatego mam takie dokładne dane...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no problemo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli że mam dupiaste szyby ogólnie? niestety nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dokładnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak masz to na drzwiach od kierowcy po otworzeniu powinnien być taki przycisk jakiś...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale w aucie masz zamontowany seryjny alarm?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie mam alarmu ani w samochodzie, ani w kodach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a u mnie jeszcze tak 4KC L SSH Side and rear windows in heat-insulating glass
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko, że tinted może również oznaczać barwiony czasem jest taki niebieski pasek na górze szyby, może to o to tez chodzić a u mnie jest dopiero wypas WSS Windshield in heat-insulating glass withsunshield and viewing window for vehicle identification number
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema z rańca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema nawet nie wiem jak w Ślesinie, bo od sylwestra siedzę w Poznaniu a tu faktycznie średnio
-
[ALL] Jakie felgi
nie poczujesz spadku mocy po przejściu z szerokości 195 na 205... ja mam silnik podobnej mocy i jest ok najlepiej z tych dwóch co wymieniłeś to weź 17"
-
[Inne] Wymiana silnika
jak myślisz nad b5 to looknij tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_audi_s4rs4_auto_do_sprzedania-t27120.0.html
-
[ALL B6] Montaż małej NAVI w B6
chyba nikt na forum jeszcze o takim czymś nie pomyślał wszyscy jak już to myślą o dużej navi na Twoim miejscu tez rozglądnąłbym się za RNS-E, bo później możesz żałować chyba, że ma być mniejszym kosztem to zdecydowanie lepiej kupić jakiegoś palmtopa niż bawić się w małą navi...
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
u mnie tak od ok. 5000km średnia 5,7 :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po świętach chyba wszyscy tacy rozpieszczeni, że się lekko cofnęli...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
połamałem tylko wiązania w snowboardzie troche ale ogólnie dałem rade
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byłem w Zieleńcu troche na desce pośmigać ale już jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema ludy nie mam siły już dzisiaj wszystkiego czytać, ale jutro nadrobię zaległości
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i pożegnać spadam jutro z rańca w góry na dłuższy weekend 3majta się ludziska
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do usług lecę zobaczyć kiedy ta kolacja, bo coś głodny jestem już jeszcze raz wesołych