Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. w Poznaniu ok -15, ale już ostatnia taka noc a pod koniec weekendu ma być koło 0 już
  2. teraz jest 16",17",18"... :gwizdanie:
  3. bo ja nieśmiały jestem... i qr** się z projektem męczę...
  4. ja sczytałem to z kodów które dostałem jak sprawdzałem historie, bo tam jest tego więcej niż książce serwisowej, więc może to tez dlatego mam takie dokładne dane...
  5. no problemo
  6. czyli że mam dupiaste szyby ogólnie? niestety nie
  7. no dokładnie
  8. jak masz to na drzwiach od kierowcy po otworzeniu powinnien być taki przycisk jakiś...
  9. ale w aucie masz zamontowany seryjny alarm?
  10. ja nie mam alarmu ani w samochodzie, ani w kodach
  11. a u mnie jeszcze tak 4KC L SSH Side and rear windows in heat-insulating glass
  12. tylko, że tinted może również oznaczać barwiony czasem jest taki niebieski pasek na górze szyby, może to o to tez chodzić a u mnie jest dopiero wypas WSS Windshield in heat-insulating glass withsunshield and viewing window for vehicle identification number
  13. siema z rańca
  14. siema nawet nie wiem jak w Ślesinie, bo od sylwestra siedzę w Poznaniu a tu faktycznie średnio
  15. nie poczujesz spadku mocy po przejściu z szerokości 195 na 205... ja mam silnik podobnej mocy i jest ok najlepiej z tych dwóch co wymieniłeś to weź 17"
  16. jak myślisz nad b5 to looknij tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_audi_s4rs4_auto_do_sprzedania-t27120.0.html
  17. chyba nikt na forum jeszcze o takim czymś nie pomyślał wszyscy jak już to myślą o dużej navi na Twoim miejscu tez rozglądnąłbym się za RNS-E, bo później możesz żałować chyba, że ma być mniejszym kosztem to zdecydowanie lepiej kupić jakiegoś palmtopa niż bawić się w małą navi...
  18. u mnie tak od ok. 5000km średnia 5,7 :>
  19. po świętach chyba wszyscy tacy rozpieszczeni, że się lekko cofnęli...
  20. połamałem tylko wiązania w snowboardzie troche ale ogólnie dałem rade
  21. byłem w Zieleńcu troche na desce pośmigać ale już jestem
  22. siema ludy nie mam siły już dzisiaj wszystkiego czytać, ale jutro nadrobię zaległości
  23. i pożegnać spadam jutro z rańca w góry na dłuższy weekend 3majta się ludziska
  24. do usług lecę zobaczyć kiedy ta kolacja, bo coś głodny jestem już jeszcze raz wesołych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.