Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Hehe Jak cos to róbcie bezemnie i tak jeszcze będziecie miec mnie dość
  2. Jak cos to ja jeżdze przez puławy ale będe wracał z mamą dziewczyny więc nie będe miał jak sie zatrzymac na pogaduchy.
  3. To jak sa chętni to zbieraj na niedziele chlopaków. Jak wystarczająco dłuuugo będziecie sie widziec to może dojadę wieczorem :gwizdanie:
  4. Daleko 130km do mojej rodzinnej miejscowości do mamusi
  5. a to cały weekend masz zajęty? nie wyrwiesz sie na 2-6godz?? Niestety bo jutro po pracy jade na wieś (niestety muszę) a wracam w niedzielę wieczorem. Chyba że na tygodniu się możemy gdzies styknąć wieczorem po pracy :gwizdanie:
  6. Ja nie widze problemu, może być i w ten, ale bezemnie ;( Tzn napewno nikt płakał nie będę ale skoro ja proponuje termin to rzucam taki kiedy będe mógł
  7. No więc proponuje kto może w nastepny weekend zrobimy małego spota poznawczego i przyjada lublinianie? :gwizdanie: A w niedziele 3 kwietnia robimy wojewódzki
  8. No faktycznie śmierdzi na odległość.
  9. No w sumie masz racje, można wysyłac jako zwykłe obrazki Tyle że moje pytanie było tez bardziej formalnym pytaniem bo nie wiem czy autor emotek nie miałby nic przeciwko
  10. O prosze jaka miła i uczynna koleżanka Asiu podlicz go odpowiednio jak nie chce przyjechać na spot
  11. z nadzoru nie jestem i raczej nie będę i lepiej żebyś nie wiedział ile cyfr, liczb dziennie przyswajam i potem o każdej porze dnia na pytanie kierownika muszę rzucać nimi z rękawa to stresująca praca, nie zazdroszczę A Ty Papucik czym sie zajmujesz? łowię ryby w Wiśle i sprzedaje na targu To jedź do Japoni tam woda wyniosła masy ryb na ląd i nie będziesz musiał rzucać wędki A tak na powaznie? a tak poważnie to transporuje te ryby na targ p.s warszaffiacy, my wam sikamy do Wisły
  12. z nadzoru nie jestem i raczej nie będę i lepiej żebyś nie wiedział ile cyfr, liczb dziennie przyswajam i potem o każdej porze dnia na pytanie kierownika muszę rzucać nimi z rękawa to stresująca praca, nie zazdroszczę A Ty Papucik czym sie zajmujesz? łowię ryby w Wiśle i sprzedaje na targu To jedź do Japoni tam woda wyniosła masy ryb na ląd i nie będziesz musiał rzucać wędki A tak na powaznie?
  13. z nadzoru nie jestem i raczej nie będę i lepiej żebyś nie wiedział ile cyfr, liczb dziennie przyswajam i potem o każdej porze dnia na pytanie kierownika muszę rzucać nimi z rękawa to stresująca praca, nie zazdroszczę A Ty Papucik czym sie zajmujesz?
  14. To Tobie studia ni ebyły potrzebne tylko starty w konkursach na zapamietywanie długich ciagów cyfr Ty taka chodząca baza danych a nie inżynier
  15. brygadier ze mnie taki jak z Ciebie baletnica Tu akurat nie będe Cie wyprowadzał z błedu bo masz rację
  16. i jakie trudne słowa znaja jak "retoryczne" Tych dwóch (rafalekx, paput) to musimy wysłać do jakiegoś kabaretu. Najlepiej tak jak był kabaret Dudek i skecz o hydrauliku. Chamstwu w życiu należy przeciwstawiać się ... albo http://kabaret.tworzymyhistorie.pl/368_kabaret_dudek_majster.php Tu tez mamy brygadiera budowlańca (rafalekx) i podciągniemy pod robotnika (paput). To by sie działo
  17. i kto tu ma kosmate myśli sam se possij ja się nie dziwie że rafalekx ma kosmate myśli, jak bym codziennie po 10 godzin kilkudziesieciu chłopa widział to co innego by mi po głowie chodziło :polew: No fakt trzeba mu wybaczyć
  18. Popieram w 100% CMR 2 te 3 pierwsze rajdy to jechałem praktycznie na pamięć Niestety nie lubiłem rajdów na asfaltach jak np Francja bo nie szło mi wyciagac takich czasów :gwizdanie: Ja tez nie znam innej tak dobrej gry rajdowej :gwizdanie: Szkoda że trzeba jeszcze czekać na tego DIRT 3 ;(
  19. Widziałem widziałem Wreszcie to co tygrysy lubią najbardziej Nie mogę sie doczekac jakiegoś demo przynajmniej
  20. nie? Nieeeee Sebek odezwij sie bo ten Rafałek mnie zamęczy
  21. Ma ktoś może dostęp lub wie o istnieniu paczek emotów do gg lub AQQ takich jak dostępne tu na forum? Bo sa świetne i przy codziennych kontaktach poza forum tez bym chętnie korzystał i rozdał najbliższym znajomym One się znajdują z SMF czy ktoś z klubowiczów je wykonał?
  22. Mi tez sie bardzo podoba choć brakuje mi troche tego trybu typowych rajdów jak w CMR np 2 ;(
  23. To zabrzmiało dość dwuznacznie mieszka z Tobą gość z rejestracją? Od kiedy "gości" rejestrują? Oj jaja sobie robie a Ty sie czepiasz Mieszka ze mną na stancji chłopak z Poniatowej a tam tez maja LOP jak kolega Sebek I nie wciskaj tu zadnych dwuznaczności bo nie wszyscy maja tak kosmate skojarzenia jak Ty
  24. [quote name=Sebek () ] weźmie mi ktoś 2 breloki audi? bo mnie na spocie nie będzie Mogę wziąć ale kiedy się po nie zgłosisz? Napisz mi na PW coś więcej osobie bo ze mną na stancji mieszka gość z taka samą rejestracja jak TY To może bedzie Cie znał i Ci podrzuci :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.