Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak dla mnie może być i niedziela i sobota. Biech sie wypowiedza Ci którzy zagłosowali na sobote czy zgadzają sie tez na niedziele i na odwrót. Widze że trzeba będzie żydowskim targiem sie dogadać bo jest prawie po równo w ankiecie.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Świetna sprawa Choć ja bym dla siebie wziął dodatkowo grzanie dupki na zime
-
[B5 AFN] Odma - co to jest i jak to sprawdzić ?
tak ten krążek (oddzielacz oleju) wyciąga sie bo on poprostu jest włożony na wcisk na taką gumową uszczelkę w pokrywe.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ta chyba przebudzenie ze snu zimowego
-
[ALL B5] Czy istnieje patent na montaż foteli z B7 do B5
Jak w temacie. Mam możliwość zakupić siedzenia z B7 avant w dobrej cenie. Czy istnieje jakas opcja montarzu do sedana B5 ? Wiem że P&P nie da sie ale może ktos zna sposób przeróbki.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jesli Panowie chcecie dobre opony na zime to polecam Michelin Alpin Dośc tania (w moim rozmiarze) a ani razu sie nie zawiodlem. Super sie trzymaja na sliskim i z każdej zaspy wyjeżdzałem mimo że ośka. Moje 195/65/R15 kupowałem nówki rok temu po 250zł
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Super. W takim razie kwestie breloków narazie zamykamy i czekamy na fotki w poniedziałek.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dokładnie. A co do szumienia sie nie wypowiadam bo niemam Q jak szanowni kowi i paput
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja letnie mam fulda carat progresso jodełke i jest cicho wiec jak dla mnie to wyolbrzymiacie. No chyba że Q ma takie śmieszne właściwości to nic nie mówie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A 3mm to juz dużo i nie wyjdzie? A moglibyśmy sie umówic że zrobiłbyś 1 próbny z 3mm blachy i zobaczymy jak wyjdzie? Wtedy by się sprawdziło i jak nie będzie wychodzić to pójdzie masowa produkcja 1,5mm a jeżeli będzie ok to kto będzie chciał taki poda. Może tak być?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Podaj jednak jak możesz ile by kosztowała z blachy 3mm. No i oczywiście czekamy na pierwsze foto w poniedziałek cena nie powinna się za bardzo różnić To super. Jesli będziesz miał juz coś wyciete z tej 1,5mm to pokarzesz foto i sie oceni bo może faktycznie jak bedzie grubsze będzie mniej estetycznie wyglądało. Chyba że będziesz miał okazje wyciąć jeden znaczek audi z 3mm to w razie co na pewno go wezmę tak do porównania
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
najzwyczajniej w świecie wyprowadziłem z błędu papucika bo widać nie do końca wie czym się zajmuję i jakie mam wykształcenie, bo ja "drogowcem" nie jestem A jeśli w ten sposób próbuje mi dogryźć to mu próbowałem udowodnić że mu się nie udało
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Podaj jednak jak możesz ile by kosztowała z blachy 3mm. No i oczywiście czekamy na pierwsze foto w poniedziałek
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dużo Ci nie trzeba żebyś popuścił [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 13:45_________________________________________________ na "dope"? nie wydaje mi się Nie Tylko Ty Rafałku jestes tu światowcem Magistrem Inżynierem A nawet jeśli nie na dope to na brelok audi zawsze sie ktoś znajdzie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Bo wydaje mi sie że taka 1,5mm moze byc troche za delikatna i jak sie włoży do kieszeni to sie może zniekszałcić. Jak dla mnie to kompromisem była by grubość powiedzmy 3mm to już dość solidne. A po wycinaniu zostają ostre krawedzie które pasowało by sobie jakos wygładzic co nie? wojci ja biorę na 100% 4 sztuki "dope" wg mnie śmiało możesz w dziale sprzedam dać info i będzie dużo chętnych Bo w tym temacie chętnych nie znajdziesz Myśle że znajdzie Szczególnie ze kolega od nas i na zlocie może sporo tego sprzedać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w skrócie rolnik z pod warszawy :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: Ale burze rozpętałem pytaniem o to dope Ja biore 2szt znaczka audi bez dope Mysle że rozprowadzaniem mógłbys sie zająć na zlocie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Idealnie A jest możliwośc wycinania takich zabawe z różnej grubości materiału? Np żeby był tak powiedzmy długości 5-6 cm i grubośc 3-4mm ?? Cena jak najbardziej OK
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
paput miał na myśli że mając to będziesz miał jakby to powiedzieć "+20 do mocy i +10 do lansu" Oj Rafałek zrobiłes sie ostatnio czepliwy. Baby Ci brak czy jak?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Już wiem ale jak wspomniałem w zyciu bym sie takiej analogi nie domyslił a nie pytałem nikogo do tej pory. A wojci była by szansa np wyciąć standardowy znaczek AUDI CCCO ? Bo jak dla mnie taki brelok był by fajniejszy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No fajnie. Jak Ci sie uda wyciąć i miałbyś możliwość zrobic real zdjęcie to by było fajno. Może i ja sie skusze na ten narkotyk
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
z pewnością o to chłopakom chodziło
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dope z angielskiego znaczy narkotyk a napis stworzony z logo Audi oznacza ze Audi to dla Ciebie narkotyk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no tego to bym sie w życiu nie domyslił [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 12:44_________________________________________________ale nie tylko dope 1. rzeczownik 1. narkotyk 2. głupek 3. maź 4. lakier Rozumiem że z pozostałymi tłumaczeniami sie nie utożsamia :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To ja teraz wyjde pewnie na lamera ale tak szczerze odpowiedzcie. Co to jest do cholery to dope którym sie wszyscy tak jarają?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Inicjatywa i to w Lublinie mamy kolege z możliwościami
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tak breloki. Masz to luzik. Ja dalej nosze przy kluczyku brelok VW Poza tym drugi bedzie na prezent. dope zawsze można wygrawerowac