Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. No więc kolego sprawa wygląda tak. Kasy własnie niemam za dużo a powiedziałbym że za mało ale ten samochód mnie zaczyna wnerwiać i albo go rozwale albo zrobie i będzie chodził jak trzeba. Dziś jechałem to mnie noflaut meczył strasznie bo ostatnimi czasy nie przyciskałem bo cały czas po mieście i zanim do roboty dojezdzam to dopiero sie nagrzewa. po dojechaniu po trasie 130km takie błedy: VAG-COM Version: Release 409.1-US Control Module Part Number: 028 906 021 CE Component and/or Version: 1.9l R4 EDC 10SG 0803 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06335 3 Faults Found: 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-10 - Short to B+ - Intermittent 00553 - Mass Air Flow Sensor (G70) 31-00 - Open or Short to Ground 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent VAG-COM Version: Release 409.1-US No te poduchy mnie jakoś prześladują. Jak tylko mi się uda dorwać kumpla i kompa w jednym czasie to zrobię dynamiczne logi. Co do poduszek myślę kupić używki z rozbiórki. Znajomy sprowadza takie rzeczy oryginalne z niemiec z rozbiórek. Będzie taniej i może pomoże bo narazie nie wydole chyba z kasa. Chyba że w logach wyjdzie że co innego. dziś zrobiłem log statyczny i dawka (bez wlączonych jakichkolwiek odbiorników) wynosi od 4,8 do 5,0. Przy ruszaniu niema w sumie drżenia tylko coś takiego własnie jakby się w pewnym momencie uniósł silnik i poprostu opadł i takie walnięcie czuć. [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:32_________________________________________________Co dodam jeszcze do tych poduszek to taki mankament ze czasem biegi ciężej wchodzą i czasem na dwa razy. Słyszałem ze jak będą wywalone poduszki to będą się robić naprężenia i takie cyrki będą. Mechanik w pierwszej chwili mówił że wizualnie sa ok i w ogóle ale po tym teście o którym pisałem wyżej to robiony był w warsztacie z tym mechanikiem i to on stwierdził dead tej poduszki. Plecionkę wymieniałem w wakacje i od tej pory zrobiłem około 5000km i wyglada ona poprawnie. Sprzęgło bierze wysoko ale raczej z ruszaniem niema problemów. No postaram sie teraz nie długo zrobić te logi dynamiczne i może coś wyjdzie tak samo z tymi noflautami które miałem wczoraj w trasie i błedami które wkleiłem. Samochodu staram sie nie męczyć małymi obrotami ale nie mam tez za czesto gdzie przycisnac bo nie będe gazował na niedogrzanym silniku a silnik łapie temp praktycznie jak dojeżdzam do pracy. No ale staram się jeździć wtedy w przedziale 1500 - 2500rpm. Nie pomyśl kolego że szukam na siłe problemów bo najchętniej to lał bym tylko paliwko i jeździł. Kazdy wydatek mnie boli tylko z drugiej strony znam życie i wiem że jak jest dość powazna usterka to może prowadzić do kolejnych usterek których wolałbym uniknać. Za kazda podpowiedź bede wdzięczny [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 23:40_________________________________________________ Zdecydowałem że zakupie używane, oryginalne OOOO poduszki pod silnik z rozbiórki. Moje pytanie czy prawa i lewa sa zamiennie stosowane czy ma znaczenie że musze kupic konkretnie lewą i konkretnie prawą? Bo może łatwiej było by kupic 2 jednakowe. Poza tym czy do wszystkich 1,9 TDI sa takie same? Tzn np z A6 będa takie same czy się róznią? Z góry dzieki za odpowiedź.
  2. To nie drogo choć ja pisząc o pełnym uszczelnieniu tez miałem na myśli wszystkie uszczelki. Tylko że plus sprawdzenie na maszynce Bosha, wyczyszczeniu i ustawieniu wszystkiego. U mnie zaprowadziłem jednego dnia a na drugi miał byc samochód z tym że przedłuzyło się o dzień bo trafił im się jakiś VIPowski klient a mnie jeden dzień nie zbawiał. Ok 100zł za wymiane uszczelek Ile mechanikowi za wyjęcie i potem załozenie pompy z ustawieniem kata wtrysku itp? to nie problem używanego diesla, tylko jego stanu. znam AFN-a z przebiegiem 320.000 km i nie ma z nim zadnych problemow. Zgadza sie. kwestia tylko na jaki egzemplarz się trafi. Pozatym co do pompy to duże znaczenie ma paliwko na jakim się jeździ.
  3. Mówi prawdę. Miałem u siebie identyczny problem 2 tyg temu. Najpierw wyciek z pod kopułki nastawnika a potem przy głowicy. Pod deklem wymieniałem sam ale reszte zaprowadziłem samochód do pompiarza. Za wymontowanie, zamontowanie i ustawienie wszystkiego w samochodzie 150zł Za rozebranie, zmiana pełnego uszczelnienia pompy, wyczyszczenie i złożenie z ustawieniem ciśnień itp 350zł W sumie 500zł, gośc pewny, rok gwarancji dostałem ale powiedział że ja raczej już do tej pompy nie będę podchodził. Jak rozebrał pompe to wszystkie oringi dosłownie kruszyły się w palcach. Dlatego dobra decyzja z oddaniem do pompiarza. Ile Ci pompiarz powiedział za robote? Co do poszarpywania mam to samo, a po regeneracji pompy nie ustąpiło. Jestem jeszcze umówiony na po świętach na sprawdzenie wtrysków.
  4. Ja miałem podobnie gdy przegazowałem na postoju to gasł, potem nie palił az w końcu załapywał, strasznie telepał, i zadymił na niebiesko ale wymieniłem filtr i narazie jakoś nie miałem okazji go tak przegazować No ale Ty skoro wymieniłes filtr to nie wiem. Zobacze dzis po pracy i jak coś to dam znac
  5. No gadza sie. Tzn ja żałuje tylko tego ze autko jest złochane przez francuza troche ale to idzie przezyć. No a te naprawy które robiłem to i przy nowszych slicznotkach się zdarzaja więc niema tragedii. Naprawde polubiłem ten samochód choć co troche cos robie.
  6. No to szkoda. Ja to swojego kupiłem na pałe. Widziałem że był nie bardzo, ale cena mi podpasowała:D I takim cudem jeżdze Choc na dzień dzisiejszy pewnie bym jeszcze poczekał i szukał dalej No a Tobie papu życze jak najlepszego wyboru.
  7. Jako tako A Ty oglądałes to autko w mazowieckim co mówiłes? I co tam było jesli można wiedzieć? No tak od Richmond do ronda niedaleko too już zagłębie tjuningów Strach się bać
  8. No tak od Richmond do ronda niedaleko
  9. Aż tak źle, czy dobrze? Tez tam macie magika pokroju Solara?? :gwizdanie:
  10. Hehe wszystko możliwe skoro tyle słychac o tej dziupli Solara To może się skończyc jakąś epidemią, może nawet wojewódzką
  11. :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: pidole jak tak dalej pójdzie to zostane przy serii :gwizdanie: Oj nie płacz tak puertoss Jak mnie przewiozłeś swoją serią to zaczałem się zastanawiać czym ja jeżdzę Do wiosny przeżyjesz a na wiosnę pojedziemy na mały grupowy mod :gwizdanie:
  12. Nie płacz, kupie Ci kredki Co z tego że tylko czarnobiałe
  13. Tak ma być
  14. o o o to jest myśl. W razie co pamiętajcie o mnie to moze sie razem wybierzemy jak troche grosza się ostoi a żeby zostało to poduchy mysle włożyć jakieś tanie zamienniki albo dobre używki. Myśle czy nie zagadać takiego znajomego gościa co sprowadza samochody i czesci orginalne (fabryczne z rozbiurek) z niemiec żeby mi znalazł takie poduchy Widziałem ze prawa i lewa jest deczko inna, tzn chyba czy można włożyć 2 takie same? Bo podejrzewam ze jak jedna jest z czujnikiem to i tam mam to gdzies może być bez jesli to jedyna róznica
  15. No to mnie troche pocieszyłes narazie na śliskie drogi to i tego co jest pod maska za dużo Na wiosnę się pomysli Narazie musze te poduchy wymienić bo mam nadzieje że to telepani to ich wina skoro takie padło z nich i eksploatacyjne rzeczy. Umówiłem sie tez na sprawdzenie wtrysków w styczniu ale to już nie cała stówka wiec będe pewny czym jeżdze. I miejmy nadzieje że na tym zakończe czarowanie przy nim i będe się cieszył jazda. :> No i jeszcze te drzwi musze podmienić na ładne i będzie lux. No i wirusik
  16. Ty się śpiesz z kupnem jakiegoś padła Heheh. Własnie paput czekamy w Rablowie na nowe autko w klubie A co do tjuningu chetnie bym zrobił ale najpierw musze doprowadzić do oryginału bo Rogal by mnie chyba wyśmiał jakbym tym przyjechał
  17. Nooo Chciałbym zrobić autko po świętach żeby było gotowe ale chyba z kasa nie wyrobie bo w styczniu czeka mnie jeszcze przegląd, ubezpieczenie, wymiana oleju
  18. Co masz na myśli? Niby wybyłeś z lubelskiego (czyt województwo)? Co tam w ogóle słychać ? nudze sie w pracy, ale za 17min koncze :> a poza tym nic ciekawego leci jakos z dnia na dzien... od moda do moda :> Heheh super. Ja narazie mam dość wydatków na samochód ale szykuje sie kolejna. Pompa zrobiona ale tak jak kiedys gadalismy o poduchach pod silnik, prawa jest kiepska a lewa całkowicie dead Byłem wczoraj żeby mi założyli tam u tych mechaników co mi dałeś namiar osłonę pod silnik bo nie zakładaqli bo było w planach mycie silnika ale umyje już na wiosne wiec powiedziałem żeby zajrzeli do poduszek i zrobilismy test i własnie takie sa wyniki więc będzie trzeba myslec o nowych chyba że ktoś ma na sprzedarz używki w dobrym stanie.
  19. Co masz na myśli? Niby wybyłeś z lubelskiego (czyt województwo)? Co tam w ogóle słychać ?
  20. No wreszcie jakiś ruch w strone spotkania Dowiedzcie się chłopaki co tam można a czego nie tzn Ci co tam już byli i znają obejścia Ja juz mam samochodzik sporotem. Nic nie cieknie ale zachowuje się dziwacznie. Musze logi zrobić ale najpierw dorwać lapka Może dziewczyna mi pożyczy [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 17:04_________________________________________________ Czyżby ten wątek umarł śmiercią tragiczną? A może wszyscy maniacy wyemigrowali z Lubelskiego a mnie zostawili
  21. Wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt I szczęśliwego Nowego 2011 Roku
  22. Nawet jak stoisz na jałowym z 5 min i z max włączona dmuchawa na HI? -4,5st na dworzu auto 15 minut na jałowym i ogrzewanie na 21,5st temperatura była cały czas 90 Na liczniku czy na klimatroniku? Bo to ma kolosalne znaczenie w b6/b7 nie ma kodów do klimatronika jak do b5 jak podczas jazdy jest OK to nie ruszaj narazie (ważne, że podczas jazdy trzyma przecież w samochodzie nie mieszkasz i nie ma potrzeby aby cały czas na jałowym trzymał 90st) Sorki nie doczytałem że to B6 a fakt nie wiem jak jest w tym modelu I tak jak kolega pisze do puki w czasie jazdy jest ok to ciesz sie z jazdy i nie szukaj na siłe bubli bo znajdziesz Ja sobie często wynajduje a potem płacze że tyle kosztuje
  23. Nawet jak stoisz na jałowym z 5 min i z max włączona dmuchawa na HI? -4,5st na dworzu auto 15 minut na jałowym i ogrzewanie na 21,5st temperatura była cały czas 90 Na liczniku czy na klimatroniku? Bo to ma kolosalne znaczenie
  24. Jesli w czasie jazdy trzyma temp to czemu ma nie domagać? Przecierz przy takiej temp zewnetrznej jak kolega weźmie nawiew na max to zaraz wychłodzi bo diesel nie grzeje sie na jałowym dobrze żeby uzupełnic to co zabrała nagrzewnica. Kupa by była jakby w czasie jazdy spadała albo przy temp powiedzmy 15* - 20* na plusie na postoju. Na moje oko norma i niema co ruszać. Ja u siebie mam podobnie.
  25. Zależy czy chcesz nim jeździć na odpusty i festyny czy mieć fajny wóz Zinterpretuj te słowa jak chcesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.