Treść opublikowana przez pastaldo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
W interesie ASO jak i wszystkich pseud speców jest by klient zajeździł sprzet i kupił nowy. Producenci aut zarabiaja przede wszystkim na sprzedaży samochodów i naprawach więc lepiej żeby się psuł. I ni emówie że leja rzepak ale CASTROLA na którym z sytuacji znajomych zawsze były przekopy.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Marketing czyni cuda ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- Za te pieniadze mozna kupic oryginalny olej w ASO i nie bawic sie w przypuszczenia czy to co jest w bance to oryginal czy podroba Heh dobry żart. Gdzie tu widzisz żart ??? No tak bo w ASO wleja z wielkiej beki co maja pod reka i będzie oryginalny:polew:
-
Amortyzatory zamiana z 1BV na 1BE
z tego co wiem t 1BE i 1BV to jest zaieszenie o tej samej wysokości tak więc wymiana samych amorkó z 1BV na 1BE na pewno spowoduje że samochód będzie bardziej miękki a tym samym bardziej komfortowy. co do 1BA to sa różne opinie ale na upartego tez by można założyc od nich amorki i pojeździsz.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
spokojne sumienie A pozatym jesli samochód jeśli masz taki jak w profilu to pompowtryski Ci podziękują chyba raczej wałek padnie Własnie to miałem na mysli, skrót myślowy że silnik z PD i moga być problemy z wałkiem:decayed: Sory za nieprecyzyjność. Oczywiście co do samych pompowtrysków to Carlos* masz rację
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
spokojne sumienie A pozatym jesli samochód jeśli masz taki jak w profilu to pompowtryski Ci podziękują
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jeśli Cię to az tak boli to masz 332 strony do czytania a 333 możesz ominąć skoro Cie drażni. A co można pisać o olejach na 333 stronach i je czytać to nie wiem Powinno każdemu wystarczyć to co jest podwieszone na górze.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
mówiłem o przywożeniu tego do polski i przekładka kierownicy ale widze Ty z czytaniem tez masz problemy. A ten opis sytuacji kupowania samochodu to się nadaje do strefy śmiechu. "podoba ci sie to kupujesz" to gratuluje udanych zakupów i wypowiadania sie na temat wytrzymałości czegokolwiek.
-
1.9tdi 110km pomiar kopresji
W tym cały ambaras żeby mierzyć gdy olej spłynie po nocy i na zimnym by sprawdzić faktyczna kompresję silnika bez dodatkowego uszczelnienia olejem. Jesli na zimnym będzie OK to na ciepłym tym bardziej czego nie powiesz na odwrót. Jeśli na zimnym jest dobra kompresja to przy -30*C tez go odpalisz bez problemu.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie da się ukryć, do UK wyjeżdzają polacy a wracają prostacy The a4 bez urazy ale to nie rozmowa przy flaszce że co 2 słowo to przecinek. A tak nawiasem mówiąc to gubisz się w zeznaniach, najlpeirw piszesz o 1.6 później okazuje się 1.8 a w prfilu masz 1.9TDI. Tu tez mam pytanie co to wnosi do sprawy? W końcu jaki tam masz silnik? A jakie to wrażenie na 1.6 czy 1.8 robi gaszenie od razu silnika?Chciałes się popisać a nie bardzo Ci wyszło. To że w UK tak robią to nie świadczy o olejach tylko o pustakach którzy tylko leją paliwo i jeżdzą a potem kupuje od nich polak za grosze robi przekładke kierownicy i jeździ kolejne 500tys. Ty też się wiedzą pochwaliłeś jadąc oglądac 1.6 i zorientować się dopiero po kupnie jaki jest rzeczywiście silnik I na koniec plując na dobre oleje sam odszczekałes że po zmianie na "rzadszy" ubya mniej oleju
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to prawda.kupują najtańszeo oleje w marketach aby uzupelniać. mało kto wymienia w terminie. a i tak sypią setki tkm. brat ma passka b4 tdi 90. 5 lat na mineralnym15w40 i silniczek miodzio. na blacie 350 tkm a ile naprawdę-kto wie A ja dla przykładu powiem, że raz widziałem passata z silnikiem AFN, regularnie serwisowany, co jeździł na dobrej oliwie i na blacie 300 tys km, bo tej jedynki z przodu już nie pokazywało:decayed: Tak, 1mln 300 tys km bez remontu, silnik dobrze pracował. bo te silniki jak sie dba to tyle jeżdzą a ludzie się boja kupic z rzeczywistym przebiegiem 300-400tys km tylko wola kręcone z 500tys na 200tys.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Bida, zimno i nikomu się tyłka nie chce ruszać
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
u mnie radio kiedys chodziło 2 dni na nasłuchu i nie było najmniejszego problemu z aku ani odpaleniem. Jeżeli by radio tyle żarło to musiało by być jakies konkretne zwarcie.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Specem nie jestem ale jak u mnie w Alanie odpiąłem mikrofon i włączyłem radio to odbioru tez nie było a aby włożyłem wtyczke od mikrofonu to był odbiór. Nie wiem czy wszystkie radia tak mają ale jest taka opcja że przez padnięty mikrofon radio będzie głuche.
-
Jak długo logujemy
ten VAG sobie poradzi a logować z pół min żeby było troche odczytów. Raczej nigdy nie pilnuję czasu tylko tam na oko
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
koniecznie i to nawet na pełen syntetyk. Tylko trzeba by płukanke zrobić.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak już zaczynają się obrażać to temat sięgnął dna. Moderator powinien chyba coś z tym zrobić. Niema sie co denerwować, było wiele głosów o zamkniecie tego watku ale było by kupe nowych. A z drugiej strony co jakiś czas się ktos taki pojawia co sprzedaje swoje madrości i nic nie poradzimy.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A no chyba że tak Co przejdzie przez pończoche to zabierasz do swojej rakiety a to co nie kierujesz do rozlewni?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A skąd wiesz że podrób nie ma? Kupujesz w zaufanej Agromie u pana Mietka?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie tyle dobry co za***isty - najwyższa półka. Witam Jak wszyscy wiemy oleje to fajny temat. Szczegolnie dla Polakow. A i opinie sa rozne o roznych markach. Forum Audi A4 uwazam za jedno z lepszych i powazniejszych w temacie olejowym. Ale sa inne fora i inne zdania, na tematy olejowe. Pozwole sobie zacytowac "smutny" przykład. Cyt.1 "Ja np. leje to co producent zaleca i nie filozofuje nad tematem. Specyfikacja musi sie zgadzac. Co do Liquid Molly to nie polecam, to tak jak COMMA, CAR LUBE, Valvoline, Castrol czy Dexon firmy ktore sa cienkie i przez sponsorowanie roznych sportow nadaja swojej nazwie rozglos, ale uzytkownicy maja zdanie nie do konca w samych superlatywach. Mawet Motul juz sie popsul w ostatnich 2 latach." Cyt.2 "No to teraz walneles...Millers Oils to najtanszy syf marketowy, w UK te oleje wraz z CarLube wioda prym na teskowych i asdowych polkach w przedziale cenowym 7-16 funtow gdzie najtansze oleje jak kastrol normalnie zaczynaja sie od 21F." Ktos na to podaje ten przykład i kwestionuje wypowiedz poprzednika. Millers Oils NANODRIVE CFS 0w-30 NT Full Synthetic Engine Oil Na co pierwszy piszacy odpowiada. Cyt.3 "Hahahaha i jeszcze linkujesz tych naciagaczy z opie oils? Synek znam angielski rynek jak wlasna kieszen bo grasuje tu ponad dekade. Wejdz na strone ASDA, TESCo, B&Q czy Wilkinson i sprawdz ile te oleje (Millers) kosztuja. To najgorsze badzieiwe tak bylo jest i bedzie." Koniec cytatów. Pozdrawiam Z tego powodu na forach trzeba umieć operować. Jak ktoś łyka jak młody pelikan i wierzy we wszystko co przeczyta to można sobie przez takich wesołków narobic problemów. I nie mówie tylko o olejach bo czasami się czyta wypociny takich magików że szkoda gadać i on jest najmądrzejszy i nic go nie przekona
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale jaki ty masz silnik? Bo jak tylko podmiana silnika a nie całkowita zmiana to kazdy mechanik to ogarnie.
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
no widzisz jak mamy dobrze ze te nasze zony na nas nie warcza Oj dobrze macie
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
i jeszcze " czy ty jescze mnie kochasz" albo " samochód jest ważniejszy ode mnie" kiedyś to drugie potwierdziłem jak sie póżniej okazało był to błąd Też moja tak mówi. Szczególnie wtedy jak idę z nią i podchodzę do audicy głaszcze i mówie "moja kochana" i wysyłam buziaki:decayed: Czy to już nie zdrowe? To już pewnie jakas jednostka chorobowa
-
wymiana turbiny na awx
Napewno to kwestia sprawdzenia czy wirnik nie ma luzów lub czy nie obraca się ciężko no i czy nie jest gdzieś skorodowana co by świadczyło o tym że długo leżała. Pewnie większość będzie nie do użytku ale znajdują sie perełki. Nic nie kosztuje sprawdzić a może sporo kasy w kieszeni zostać
-
wymiana turbiny na awx
nie przesadzajmy. jak ktoś w minimalnym stopniu ogarnięty to na szrotach naprawde idzie wychaczyc bardzo dobre części w śmiesznych pieniądzach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Chłopaki macie jakieś dojścia do tanich akumulatorów? Bo chyba mnie będzie czekał zakup. Myślałem nad Bosh Silver S5 100Ah ale ceny ogólno rynkowe troche spore.