Treść opublikowana przez Flyer
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Jesli w takim razie nie masz nic do powiedzenia, to po co sie odzywasz? jestes taki pewien?? a o wszystkich jego prztekretach słyszałes wcześniej?? dopiero jak Tommy gun napisał,zaczeli sie inni ujawniać,a ile było takich,którzy olali,bo to pare zł,bo i tak sie nie odzyska,bo i tak wszyscy maja to w d*pie itd itd TO WSZYSTKO IDZIE NA KONTO FORUM!!! nie czaisz tego chłopie?? A czy Tobie jest tak ciezko zrozumiec, ze jesli ktos siedzi cicho, a zostal oszukany, to my tez o tym nie wiemy? Najwyraźniej wiesz coś wiecej niż inni, więc się tym podziel. Czy tak sobie tylko lubisz popierdolić żeby podgrzać atmosferę?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Foty na gwincie. Przód jest spoko, tył za nisko i koła trą. Podniesiemy go pewnie o max 1cm, bo na więcej nie pozwoli regulacja... mam nadzieję, że to wystarczy. Jak na razie na takim setupie jestem w stanie wjechać i wyjechać z garażu, wiec nie ma dramatu
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak finalnie ustawie, to pewnie i ja ustawie dla pewnosci
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ale, czy jest w tej historii forum KTOKOLWIEK kto oszukał userów na pieniądze i uszło mu to płazem? Nie sądzę.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Beda foty na gwincie, spokojnie przy samych amorach i sprezynach nie, ale jak ruszasz drazki, wahacze, to juz raczej tak. Wyjąć springi z tyłu w B6 Q jest przejebane i bez podnośnika to nawet nie podchodzę... W sobotę robiliśmy to we trzech. Przód ogarnąłem sobie w momencie, a z tyłu bez pomocy Speca i Boberka nie dałoby rady. Specu wyciągał, a my wisieliśmy we 2 na zawiasie. Nie mam po prostu czasu w najbliższe weekendy na wycieczki do warsztatu, a za 3 tyg jadę na urlop i muszę to ogarnąć. W środę będę kręcił gwintem w górę, zobaczymy czy to wystarczy.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Piszesz jak populista, rzucasz hasla, a za nimi nic nie idzie. Masz jakiś konkretny przykład na myśli, to proszę pochwal się. Ale wiemy, że nie masz, więc daruj sobie takie tanie podjazdy. Gdybyśmy zarządzali forum tak jakby niektórzy tego oczekiwali, to już dawno a4-klub.pl by nie istniał, tylko podzielił los jakiegoś "EU". Trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku i dystansu do podejmowania pewnych decyzji. Jeśli ktoś uważa, że P-U-M-A powinien dostać bana, to jest w błędzie. Pomimo tego, że podszedł do spraw jak gówniarz i nie wywiązał się z transakcji, to jednak finalnie jego rachunek wyjdzie na zero, a nie jak inni zbanowani, którzy zniknęli z kasą i tyle ich widzieliśmy. W tym momencie ma odebrany dostep do działu sprzedam i to jest koniec tematu.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Tak, tak, układy
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
O czym Ty za przeproszeniem pier*olisz?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
To wydech, jest niestety dosc nisko, ale nie ma innej opcji oprocz mocno customowego (drogiego) tlumika srodkowego. Nawet jak nie mialem gwintu, to akurat przez TEN prog zwalniajacy (nie wiem kto go wymyslil...) nie dalo sie przejechac inaczej.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mozna dac dystans no właśnie gość, który sprzedawał gwint twierdzi, że niewiele to zmieni... problem w tym, że pewnie żeby dorobić taki dystans trzeba wyciagać sprężynę?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Seryjnie miałem 1BV, potem założyłem amory od 1BE. Komfort na gwincie jest praktycznie taki sam jak na 1BE, gwint lepiej wybiera drobne nierowności (np pofalowany asfalt przed światłami, coś takiego jak na Bitwy Warszawskiej na skrzyżowaniu z Grójecką, każdy pewnie wie o co cho). W zakrętach przepaść, auto zaczęło skręcać i sama prezycja prowadzenia jest o wiele lepsza. Jak na razie nie widze minusów, oprócz tego, że tył mi trze Niestety gwint, który kupiłem był od sedana (dopiero teraz to rozkminiłem) i tył siedzi bardzo misko mimo max ustawienia. Podkręcę jeszcze z 1cm w górę, jak nadal będzie tarło, to będę musiał zmieniń springi.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
auto na zywo robi robotę, piękna
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nowe koło to dopiero za 2-3 tyg, w poniedziałek/wtorek oddaję do lakierowania. Foty na gwincie będą jak tylko ustawimy finalnie tył, bo jest za nisko.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ty, ale w Warszaswie nie ma oficjalnie ulicy, czy trasy Torunskiej... skad w ogole wziela sie ta nazwa? Przeciez to trasa AK BTW, gwint to jest to
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Zamowilismy razem z boberkiem, dam znac jak sie spisuje.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Nie pasuja kompletnie do wnetrza te fotele.
-
[ALL B5] Audi S4
od boostu? moj tez
-
B6 DIVISION
Kurfa... pamietam czasy jak szukalem swojej B6... na widok S-line'a każdy sikał, taka eSa B6 była mega rarytasem za 90k... a teraz? normalne auto W 2007 to był klimat... B7 było czymś nieosiągalnym w 3.0TDI, ładne B6 kosztowało 60-70k, dopasionych sztuk było mega mało. ...rozmarzyłem się po paru JD
-
B6 DIVISION
No ale czego tu nie rozumiesz? Chcę odejść z forum = niepotrzebne są tematy o Twoich autach. To chyba logiczne? Ciesz się, że je tylko zamknąłem tymczasowo, a nie usunąłem od razu.
-
B6 DIVISION
Ja zamknalem tematy w momencie jak poprosiles o usuniecie konta.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie mam pojecia.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No to to nie jest toruńska... Nagrywa cały czas Twoją jazdę (np kilka ostatnich godzin). Jak sie konczy miejsce na karcie, to usuwa najstarsza czesc nagrania.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jo tylko rozkminiam na jaki kolor pomalować... Ano dramat... a największy k*rwa dramat to jest na wylocie w stronę Gdańska. Tą trasą jeżdżę często... i przeklinam cały czas.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Hmmm...to może daj mi znać pierw, nim kontakt z Tobą się urwie? Tobie też coś jest winien?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Rzadko, ale czasami jeżdżę. Damy radę, jeśli wytrzymuje tam na zawiasie s-line + 18", to na pewno dam radę na gwincie i 19", bo gwint lepiej sobie radzi z nierównościami niż seria.