Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Luz... odpuśćmy ten temat już
- B6 DIVISION
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dlatego ja bede mial 235 na 8,5" + gwint Poza tym do tarcia jestem przyzwyczajony i wiem jak jezdzic zeby nie tarlo za czesto... od 4 lat mam tak odsadzone kola
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a czemu taki walec chcesz zakładac ? ? Nie jestem fanem naciągu myślałem o 245 dla 9" felgi, dla 8,5" to oczywiście 235.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No to ja pierwszy...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Marcin, Ty masz 9" i opone 235? Moglbys strzelic foto jak wyglada to z boku? Bo zastanawiam sie, czy 245 nie wygladaloby tez dobrze..
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
PW.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A to Ty nadal masz B6 ? Nawet nie wiedzialem... masz jeszcze te 19" ? Ori?
-
B6 DIVISION
tzn? który to? Nośny to prosty
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ma ktoś foty B6-tek na oponie 245/35/19 i feldze 8,5" ? PILNE Kryzys wieku średniego...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dla mnie też, ale tylko na ciemnym aucie i w srebrnym kolorze... Ja chciałbym koło w jasny grafit i raczej musi być coś masywniejszego jak np. RS6. Wiszą teraz jakieś ciemne sportec'i na allegro na A6-tce i wyglądają mega słabo.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
viper - jestem za
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Dokladnie. P-U-M-A, nie masz kompletnie nic na swoje usprawiedliwienie... dramat. W takim srodowisku jak klub nie powinno byc takich jazd z transakcjami. To nie jest manetka za 50PLN, tylko felgi za prawie 1000PLN. Nie dosc, ze nic nie wyszlo z transakcji, to jeszcze kolega popierdalal na zimowkach caly miesiac... Moim zdaniem i tak wykazal sie MEGA CIERPLIWOŚCIĄ. Jeśli uważasz inaczej, to niestety świadczy to tylko o Tobie...
-
B6 DIVISION
a jak a masz? Kupilem dawno temu od oleju - pasowal. Kupilem w tym miesiacu od R8 do G12 i tez pasuje... ale nie da sie go dokrecic do konca. Chodzi "luzem". Co prawda nie wykreca sie ze zbiorniczka, a podczas jazdy cisnienie w ukladzie "zasysa" go nieco i siedzi w miare sztywno, ale jednak troche mnie to wkurza... Przygladalem sie mu, ale za bardzo nie wiem co zrobic zeby zamykal sie z "oporem". Na pewno problem nie lezy w gwincie korka, czy dlugosci gwintu... nawet lekko spiłowałem cycek, który powinien przeskoczyć przy domykaniu (to była główna różnica względem ori korka) i nadal jest tak samo. Może ktoś ma ten korek i rozwiązał problem?
-
[B6 BAU] Moje nowe Audi! Audi Rules ;) !! UPDATE !! [090225]
Moze jakis update tematu ?
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
A przepraszam... zapomnialem o Tobie :polew:
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Dokladnie, mam podobnie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Szfak. Ale to jakis czas temu, nie? Bo ja dopiero od miesiaca mniej wiecej zaczalem sie rozgladac za 19"...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
...ale on też ma całe srebrne, a ja szukam grafitu. W tym sezonie już raczej nie kupię, poszukam przez zimę... LY7J - Avus silber z pakietu Audi Exclusive
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Za repliki... kaman. Poza tym całych srebrnych nie chcę, i na pewno nie na oponach 225/35
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Taaa... ale nie za takie chore pieniądze 5k, nowe opony przynajmniej 2,5k, więc... to nie dla mnie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Byłem napalony na rotory, ale życie zweryfikowało... kolesie chcą po prawie 5k za same felgi z porytymi rantami, lekko ich poebało Cały czas po głowie chodzą mi RS6 19", albo Sportec 19". Póki nie sprzedam któregoś kompletu felg nic nie kupuje. Za dużo dolarów ostatnio poszło w gadżety do auta... Zrobię niebawem update tematu
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Teraz tylko brakuje mi ładnego koła na lato... mam nadzieję, że uda się niebawem
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jest !
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Ja bym wywalil ten znaczek ze starej S4 B5... kompletnie nie pasuje. Wydech niestety, ale wyglada strasznie slabo. Wystarczyloby wrzucic koncowki ultera 90-100mm i byloby duzo lepiej [koszt niewielki].