Treść opublikowana przez Flyer
-
Forza Horizon
No to jedziesz multi ---------- Post dopisany at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ---------- ssać Forza Horizon Licensed Soundtrack [2012] MP3 320kbps
-
[ALL B7] Modyfikacje 3.0TDI
skrzynia tip, wiec ma swoje granice wytrzymalosci, szczegolnie NM. waly w 3.0tdi potrafia lapac drgawki... po wiekszych modach.
-
Forza Horizon
Dokladnie. W dodatku ten wyscig musi byc dluugi, a nie 3 minuty ... a w FM4 proponuje Norschleife
-
Forza Horizon
szafa, to mozemy sie poscigac w FM4... ja jestem otwarty
-
Forza Horizon
PABLO, ale ja pisalem a propos GOLDa bez zadnego podtekstu.
-
FiFa 13 - lista graczy
BackJauerPL - FIFA13/X360
-
Forza Horizon
Panowie, to moze ustawimy sie jakas wieksza grupa na jazde w Horizonie ? Proponuje ustawke na srode wieczor (czwartek wolny, to bedzie czas). Moj gamertag: BackJauerPL W kontaktach mam Renia, Gracjana, ale cyba nikogo wiecej PABLO sprobuj kupic GOLDa
-
Forza Horizon
Powiem tak... teraz TDU 2 nie bedzie zachwycac. Model jazdy i grafika duzo slabsze niz Horizon. Ja gralem w TDU1 w 2007 r. i sie mega jaralem ta gra, bo wyspa byla potezna, a gra miala za***isty klimat, swietna muzyke. TDU2 nas rozczarowalo, bo o ile graficznie bylo duzo lepsze, to model jazdy nadal przecietny i juz nie mialo tego "czegos" co TDU1. Natomiast za***iste w TDU jest to, ze jezdzisz normalnie po wyspie w ruchu ulicznym i spotykasz innych ludzi. W Horizonie tego nie ma i to jest mega slabe za***iście byloby poscigac sie w ruchu ulicznym z normalnym gosciem, a nie SI. Hawaje bardzo dokladnie odwzorowane w najbardziej charakterystycznych miejscach.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
rzeczywiscie...
-
Dysk do xboxa 360
Ten drugi. Nawet w opisie masz info, ze to do slim'a.
-
Forza Horizon
za cholere nie moge znalezc w sieci filmiku z calym przejazdem dookola wyspy w TDU... ale swiat byl taki: https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=218081809985938592241.00049bff1df6e411c0a84 ...i teraz wyobraz sobie, ze objechanie wyspy dookola zajmuje Ci spokojnie godzinkę... zapierdalajac oczywiscie dluuugie autostrady, krete drogi w lesie, czy na wybrzezu, duze miasto, male miasta... czasem zwykle pola... mega urozmaicony swiat. W Horizonie tego nie ma :/
-
Forza Horizon
Gracjan, to zainwestuj jeszcze w GOLD'a i posmigamy online Na 3 miechy za cene dobrej flaszki mozna sie szarpnac
-
Lancer EVO X
bajk, Ty miales jakiegos lakiernika w Wawrze? dobrze pamietam? bo znajoma szuka.
-
Forza Horizon
Pogralem wczoraj jakies 2,5h i na chwile obecna: + swiat jest ladny, dopracowany, trasy fajne + stacje radiowe bardzo spoko + 320km/h na autostradzie - mega wrazenie predkosci... nawet w FM4 tak jej nie czulem, jezdzilem wczoraj w kolko, od jednego konca do drugiego + calkiem przyjemne miasteczka + zdobywanie punktow i kasy za popularnosc, tricki itp. - bardzo spoko to jest + mimo, ze gra ma 30FPS to wcale tego nie widac, jest bardzo ladnie - MALY SWIAT, jestem mega rozczarowany, w porownaniu do TDU 1 i 2 jest baaaardzo malo tras. W TDU jak objezdzalem cala wyspe to zajmowalo mi to ponad godzine (jadac jedna trasa dookola wyspy), tutaj mozna zrobic rundke dookola calej mapy w jakies 20 minut? Domyslam sie, ze problemem byla pojemnosc DVD (bo gra zajmuje az 7,2GB, jeszcze nie widzialem gry na X'a, ktora zajmowalaby wiecej niz 6GB), ale mogli zrobic ja na 2xDVD... - jedna, dosc krotka autostrada - brakuje momentow, w ktorych ruch drogowy sie kumuluje, jakis maly koreczek, sznur aut na trasie by sie przydal... - skromny wybor aut w porownaniu do FM4 Nie gralem praktycznie w wyscigi turniejowe, wiec ich nie oceniam.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
przeciez wiadomo, ze Twoja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fmic, wydech seria bez katow/prekatow z tego co wiem kuuuurwaaa... tez sie musze wystroic ladnie, wstyd na gotowcu za***rdalac
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ziom, ja Ci gratuluje wyniku, bo jest rewelacyjny, ale musze zobaczyc ustawke z covallem, bo Witek na pewno fajnie wystroi. (no chyba, ze jemu tez wypluje 350 ).
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
a jak servotronic? warto bylo?
-
Forza Horizon
uhhh... jakbym wybral odbior osobisty w Ultimie, a nie kuriera, to mialbym juz dzis na wieczor Horizona ---------- Post dopisany 25-10-2012 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2012 at 17:33 ---------- no i lezy przede fajne czarne pudeleczko... Reniu, where the f*ck are you ?
-
B6 DIVISION
chcesz w carbon zrobić ? ---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- http://imageshack.us/a/img24/9213/23102012254.jpg Panowie gdzie dostanę te nakładki co brakuje mi ich ? razem ze śrubami i tym wszystkim co mi jest potrzebne do zamocowania?? Ewentualnie jakieś numery bym prosił AUDI A4 B6 B7 01-07 CHLAPACZ SPOILER PRZEDNI L+P (2729706236) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. niezle zdzierstwo... za kawalek plastyku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Pan moderator chyba "trochę" się zagalopował pisząc, że na co dzień spotyka się takie auta na drogach.. jak szymeniu sam napisał, że jego audiczka była PIERWSZĄ oficjalnie zamówioną w PL. Więc z całym szacunkiem, ale takich pierdół to aż szkoda czytać.... ...a Ty Panie mądraliński naucz się czytać ze zrozumieniem (niestety większość polaków tego nie potrafi). hint: domjenick napisał, że nie co dzień spotyka się takie auta na drogach.- Forza Horizon
A propos Porsche i jego braku - to dziwna polityka... bo w FM4 wyszedl DLC z cala paleta Prosiakow Czuje, ze w Horizonie moze byc podobnie...- Forza Horizon
Polygamia dala 5/5 Forza Horizon - recenzja odliczam godziny do zmiany statusu zamowienia w ultimie na wyslane...- Forza Horizon
PABLO, dzieki za recke, juz wiem, ze nie zmarnowalem prawie 3 stowek na kolekcjonerke... w dodatku dostane fury na start za lojalnosc wobec forzy (czyli save'y z FM3 i FM4) slepy, to dawaj gamertaga i kupuj GOLD'a (3 m-ce za 4 dyszki), i pogramy online - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE