Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia: Ten automat troche zle pokazuje trase. Z Grojeckiej skrecaj w Bitwy Warszawskiej i prosto Prymasa Tysiaclecia (zamiast z Grojeckiej w Wawelska, pozniej aleje i dopiero na prymasa) na Wislostrade. Beda znaki na Gdansk...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia, Twoja trasa: http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=&saddr=Radom,+Radom,+Poland&daddr=Papirus%C3%B3w+%4052.309170,+20.928950&mrcr=0&mrsp=1&sz=16&mra=pe&sll=52.308347,20.931015&sspn=0.009236,0.028667&ie=UTF8&cd=2&t=h&z=9&om=1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas spetsnaz Jutro o 8 przy Maku, right?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko, na zlocie sie nauczy
-
[B7 BRD] Moj samochodzik :)
Nastepny "rezacz"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zderzaki zmienione . Mam tylko nadzieje, ze jutro zmienia mi te Wasze fachmany (ono, malik) tez koncowki wydechow co bym nie jechal z dwoma dziurami i kominami w dol 35h do
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Norbi: nie pomyliles dni?
-
Strefa Śmiechu
http://wiadomosci.onet.pl/1592698,11,item.html
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ta.. szczegolnie ta ostatnia zima byla straszna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mam tego wynalazku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mi wlasnie lakiernik klnie przy zmianie zderzakow
-
To i ja sie musze pochwalic :)
bo on pewno czeka aż mu auto kupicie Ja to sobie tłumacze że on jak mama woli Quattro :> ..albo czeka az mamusia obnizy, to wtedy chociaz sie wdrapie do srodka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet: Spojler z przodu jak od pługa, ale daje rade. Jestem ciekaw ceny ostatecznej, pewnie niezbyt atrakcyjan w stosunku do tego co zaplacilbys za taka wersje w niemczehc.
-
Co sie dzieje na Mazurach i czy zlot aktualny??
Wyluzujcie, takie wichury zdarzaja sie w tych rejonach i jak do tej pory nie slyszalem zeby porwalo jakis osrodek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jaki dostales werdykt? Paździoch?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
No nie chcę tu robic OT ale mówileś że 30 mm Jesli bedzie -20 to bedzie za malo... -30 to minimum.
-
[B7 BRD] Moj samochodzik :)
FWD ..ale bryczka ladna, brakuje tylko wiekszej felgi i -40mm. Napisz cos o wyposazeniu, rzuc wiecej fot...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ja juz pisalem XX stron wczesniej, ze polowa to zostanie w Kaletce w sobote. Watpie zeby wszystkim zeszly % do tej godziny. 0.5l schodzi dobrych parenascie godzin
-
B6 - proszę o identyfikację zderzaka
Tu jest fajny opis wraz z numerami czesci pakietu S4: http://www.fourtitude.com/news/publish/Features/article_1587.shtml Choruje aktualnie na ten tylni daszek i pluje sobie w brode, ze nie dalem bocznych listew do lakierowania
-
[B7] Końcówki wydechów
Ja to samo bede robil w czwartek (tam gdzie ono i malik).
-
co sądzicie o tych felgach do a4 b6 kombi???
Wlasnie, ma ktos moze zdjecia jakiegos B6 Avant na felgach od RS4 B7? Po tej focie za wiele nie widac...
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Najlepiej kupic czarna podsufitke + relingi i zrobic to za jednym zamachem Co do wymiany relingow - jak wkladalem RNS-E, to facet zmienial mi przy okazji antene na dachu (z GSM na GPS/GSM). Kabel od niej wlasnie ciagnal po podsufitce i jej "odpiecie" w okolicach relingow wcale nie jest tak skomplikowana robota (przygladalem sie uwaznie).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na czarny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stoi u lakiernika, jutro odbieram, to poprosze zeby odkrecili kawalek dolnej oslony silnika i wypadnie, albo juz wypadla Co do tych relingow - to wlasnie o tym pisalem, trzeba uwazac i poprosic o dokladne zdjecia, bo moga okazac sie porysowane, a pochodza zapewne z jakiegos powypadkowego auta...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bralem od nich tylni zderzak. Mial byc nowy, a okazal sie nieco porysowany...