Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. - cenzura postu -
  2. adamooo: a nie AVF? No to lukasz stawia mi flache spocik spoko, spetsnaz: ladnie Ci pomyka ta b5! mnie niestety lukas obciazal
  3. 1BE obnizone sportowe zawieszenie (o ile sie nie myle to -30mm) 8JG oswietlenie dla ruchu prawostronnego
  4. Tylko ich dolotem nie wciagnij...
  5. A8S standard equipment pffff
  6. Jesli nie jestes audiofilem to odpusc sobie BOSE. Dosc kosztowna operacja, a watpie zeby przyszly wlasciciel Ci za to doplacil...
  7. Na razie mam gola RNS-E. Bajery beda w przyszlosci, jak bedzie czas na zabawe. Podobno calkiem niezly jest cyfrowy tuner TV od alpine'a - ten sam koszt co ori, a jakosc znacznie lepsza...
  8. BOSE to instalacja + glosniki od markowej firmy... Masz albo seryjne naglosnienie, albo ktos sobie dolozyl BOSE we wlasnym zakresie - czemu sadziles, ze masz BOSE? Masz blendy na glosnikach z logo BOSE? Zagladales do samych glosnikow?
  9. adamooo: po spocie lece w trase do rodziny, wiec nie bedzie czasu... poza tym instrukcja przekodowania jest, potrzeba tylko sprawnych rak do vagowania
  10. Stare i dobre. Tosik - rozumiem, ze poswiecasz swoja bryke do cwiczen? Do tych co beda na spocie - bawil sie ktos moze w przekodowanie RNS-E?
  11. Pojechal wczoraj w nocy z moim znajomym, nie wroci z pustymi na 99% Lukas: Ja zawsze przelatuje kolo ZOO, pisz w razie czego na gg/pw.
  12. Hola hola... ja tez po drugiej stronie Wisly (Bielany, a niebawem Ursynow). VAG bardzo mile widziany jutro...
  13. Jedyny slad jaki moze zostac to "oryginalny" lakier. Po paru latach samochod "matowieje", a pod znaczkiem jest jak nowka - polerka powinna to zniwelowac.
  14. Kuwa... jak w przedszkolu :drool:
  15. Sa w samym BC. Przynajmniej byly jeszcze 2 lata temu
  16. Moznaby kiedys zrobic spota w BlueCity i skoczyc przy okazji na gokarty
  17. Kaśka: Jak w kazdy wtorek, spojrz troche do gory, znajdziesz duzy napis na czerwonym tle
  18. Lukas, a Ty mi nie odpisales na PW...
  19. No sa.. ale co to za alu?
  20. AndyN: hyhy... nie ludz sie - nie kupisz B6 z 3litrowym dieselkiem pod macha
  21. Taki zwyklak Pomaluj dokladki i zaloz alu. Jakie wyposazenie? Moze jakies fotki wnetrza?
  22. "Pomozemy!" hah
  23. Mam to samo u siebie (od samego kupna), wiec tez podepne sie usuniecie bledu...
  24. Ups... chlopaki zapomnieli, ze to RWD (a moze nie wiedzieli?) :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.