Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- cenzura postu -
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamooo: a nie AVF? No to lukasz stawia mi flache spocik spoko, spetsnaz: ladnie Ci pomyka ta b5! mnie niestety lukas obciazal
-
Wyposazenie mojej A6 :)
1BE obnizone sportowe zawieszenie (o ile sie nie myle to -30mm) 8JG oswietlenie dla ruchu prawostronnego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko ich dolotem nie wciagnij...
-
Wyposazenie mojej A6 :)
A8S standard equipment pffff
-
Wyposazenie mojej A6 :)
Jesli nie jestes audiofilem to odpusc sobie BOSE. Dosc kosztowna operacja, a watpie zeby przyszly wlasciciel Ci za to doplacil...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na razie mam gola RNS-E. Bajery beda w przyszlosci, jak bedzie czas na zabawe. Podobno calkiem niezly jest cyfrowy tuner TV od alpine'a - ten sam koszt co ori, a jakosc znacznie lepsza...
-
Wyposazenie mojej A6 :)
BOSE to instalacja + glosniki od markowej firmy... Masz albo seryjne naglosnienie, albo ktos sobie dolozyl BOSE we wlasnym zakresie - czemu sadziles, ze masz BOSE? Masz blendy na glosnikach z logo BOSE? Zagladales do samych glosnikow?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamooo: po spocie lece w trase do rodziny, wiec nie bedzie czasu... poza tym instrukcja przekodowania jest, potrzeba tylko sprawnych rak do vagowania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stare i dobre. Tosik - rozumiem, ze poswiecasz swoja bryke do cwiczen? Do tych co beda na spocie - bawil sie ktos moze w przekodowanie RNS-E?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pojechal wczoraj w nocy z moim znajomym, nie wroci z pustymi na 99% Lukas: Ja zawsze przelatuje kolo ZOO, pisz w razie czego na gg/pw.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hola hola... ja tez po drugiej stronie Wisly (Bielany, a niebawem Ursynow). VAG bardzo mile widziany jutro...
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Jedyny slad jaki moze zostac to "oryginalny" lakier. Po paru latach samochod "matowieje", a pod znaczkiem jest jak nowka - polerka powinna to zniwelowac.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuwa... jak w przedszkolu :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sa w samym BC. Przynajmniej byly jeszcze 2 lata temu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moznaby kiedys zrobic spota w BlueCity i skoczyc przy okazji na gokarty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaśka: Jak w kazdy wtorek, spojrz troche do gory, znajdziesz duzy napis na czerwonym tle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas, a Ty mi nie odpisales na PW...
-
[B6] Moja pierwsz Audiczka :)
No sa.. ale co to za alu?
-
A4 B6 z 3.0TDi - były takie?
AndyN: hyhy... nie ludz sie - nie kupisz B6 z 3litrowym dieselkiem pod macha
-
[B6] Moja pierwsz Audiczka :)
Taki zwyklak Pomaluj dokladki i zaloz alu. Jakie wyposazenie? Moze jakies fotki wnetrza?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
"Pomozemy!" hah
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam to samo u siebie (od samego kupna), wiec tez podepne sie usuniecie bledu...
-
Czym się kończy brawura...
Ups... chlopaki zapomnieli, ze to RWD (a moze nie wiedzieli?) :oklaski:
-
Aktualny komentarz do koalicji (odrzucili mi komiksy na interii)
Nie dziwie sie.