Treść opublikowana przez zlota1977
-
Problem z ABS???????
a ja wymieniłam uszkodzony przegub i wszystko jest ok:decayed: podobne objawy a jednak przyczyny są jednak różne!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
twój też jest suuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
żyjecie??????????
-
Spociki Łódzkie
a co powiesz na seledynowy? złote, złote mój ulubiony kolor:decayed: siemka łodzianie:wink: ---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- cześć brzydalu:naughty::naughty:
-
Problem z ABS???????
dzięki Tomik za podpowiedz:notworthy: a przegub tak czy siak wymienię
-
Spociki Łódzkie
około 14 to już chyba Tomuś popołudnie:whistling: ale widac że się nie którym smacznie śpi:grin: siemka z wieczorka:wink:
-
Problem z ABS???????
po ściągnięciu koła wyszło na jaw to <br /><br /> prawdopodobnie tu tkwi przyczyna problemu z ABS???? co Wy na to????????
-
Problem z ABS???????
tak dokładnie przy niskich obrotach w końcowej fazie hamowania!!!!!!! ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- nie wiem czy był wymieniane zawieszenie? nie dawno ją kupiłam, ale jeśli chodzi o koła to były łożyska wymieniane:eusathink:
-
Problem z ABS???????
Witam Może ktoś się spotkał z takimi samymi objawami, a mianowicie przy hamowaniu( delikatnym!!!!!!!) włącza mi się ABS i tak jakoś dziwnie turkota jak to ABS raczej nie jest to normalne, mechanik podejrzewa pompę ABS-u ale jeszcze tego nie sprawdził. Czy jest możliwe że to pompa???? jaki koszt naprawy i co trzeba wymienić???? kolega z forum podpowiadał że to może tylko czujnik, na forum wyczytałam że tez to może wina sterownika???? Jak sądzicie????????:eusathink:
-
Spociki Łódzkie
co tam przy weekendzie:hi:
-
Spociki Łódzkie
to kolorowych:wink:
-
Spociki Łódzkie
i co wujo zacieszasz:grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki gucio zawsze coś już wiem więcej, w Szwecji nowa pompa ok 2 tyś, może się uda wymienić tylko czujnik:eusathink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tak miałem w byłej mojej B5 przy 20km/h jak już mi sie auto prawie zatrzymywało włanczał mi się abs u mnie winowajco był czujnik abs u Ciebie możliwe że czujnik możliwe że pompa trzeba sprawdzić dokładnie tak jak mówisz:) jak to sprawdzić i co można z tym zrobić??????? kupić nowe, zregenerować?? jakie koszta?????
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
jakby Cecylia dołożyła z 20 tyś to bym kupiła szybciej:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam pytanie natury technicznej mam... przy delikatnym hamowaniu uruchamia mi się ABS i mi (nie wiem jak to nazwać?)turkocze? coś jest nie halo , dzisiaj mechanik stwierdził że to pompa ABS..możliwe???????może tylko czujnik??? macie jakieś pomysły, miał ktoś tak może?
-
Spociki Łódzkie
ale tu tłoczno!!!!!!!!!!!!!! po kolei, nie bić się dla wszystkich starczy:decayed:
-
Spociki Łódzkie
hejka paskudy:wink:
-
Spociki Łódzkie
no ja mam ten pierwszy rok z racji tego że kupiłam dopiero samochód i akumulatora nie znam, ale chyba lepiej sprawdzić niż w zimie mieć poranną niespodziankę
-
Spociki Łódzkie
no mój to już chyba nie ciągnie:eusathink: na mierniku pokazało że ma 51%
-
Spociki Łódzkie
-poniżej dopuszczalnego progu regulacji -napięcie zasilające i tyle???????? ---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- Bartuś tyle z tego zrozumiałam że mam akumulator do wymiany??????????
-
Spociki Łódzkie
co dokładny? innego nie mam:shock3:
-
Spociki Łódzkie
siemka możecie mi sprawdzić błąd ABS/ESP 00532 co to jest????????? u nas pogoda tez do bani pada i pada:thumbdown:
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
taka co mi się podoba to 2 tyś a priorytetem są oponki na zimę także odpuszczę a i tak plan za rok kupić B8 także szkoda kasy ładować Madziu:naughty:
- Spociki Łódzkie