Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
do Zgierza?????????????
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Jaruś z ramkami klubowymi naszego klubu
-
Spociki Łódzkie
a przyjedziesz po nas????????? :rolleyes:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
a ja dzisiaj widziałam na Nowohuckiej około 10 opla Astre w kombi,zielonego na ramkach klubowych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry wieczór w końcu w domu
-
Spociki Łódzkie
jak tak u Was niebezpiecznie to ja chyba nie przyjade w sobote :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja też zawijam ostatni dzień tyrania a potem miesiąc wakacji!!!!!!!!!!! i czas na całowanie
-
Spociki Łódzkie
hejka Krzyś wiesz że byłam taka zajęta szukaniem reniferów dla Kimiaska że przegapiłam Wasz ślub Ale Gratulacje troche spóźnione ale prawdziwe :oklaski: przekaż małżonce
-
Spociki Łódzkie
Kimi lece nie jadę autem młody ty nie bądź taki hop do przodu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja tylko przelotem to może nie zdąże zmoknąć :>
-
Spociki Łódzkie
narzekasz...
-
Spociki Łódzkie
siema za 2 dni już polska :naughty:
-
Spociki Łódzkie
widze że w Polsce dobrobyt :gwizdanie: dobry wieczór
-
Spociki Łódzkie
hejka Seba filmik wymiata
-
Spociki Łódzkie
ja :gwizdanie: u Was nie pije...
-
Spociki Łódzkie
racja.... siku trzeba zrobic
-
Spociki Łódzkie
gdzie? w korku?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jakm dla mnie w "Pogrzebanym" nic sie nie dzieje "hanna" wyspecjalizowana malolata do zadan specjalnych choc na koniec juz przynudza zalezy co kto lubi :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
wstajemy, wstajemy
-
Spociki Łódzkie
no ba pewnie 23-24 lipiec
-
Spociki Łódzkie
jestem u WAS w lipcu!!!!!!!!!!!! juz się cieszę
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Sebuś pamietaj o mnie.....
-
Spociki Łódzkie
spoko spoko co nas nie zabije to nas wzmocni takie motto na dobry dzień ok ja spadam do pracki buźka