Treść opublikowana przez zlota1977
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
No, całkiem niezły BTW Obejrzałem właśnie RED. Jak komuś się Niezniszczalni podobali to ten jest ze dwa razy lepszy Prawo zemsty super tylko końcówka im nie wyszła, chyba już im pomysłów zabrakło :gwizdanie: RED taki nawet do obejrzenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też
-
Spociki Łódzkie
ok miłego dnia wszystkim :> trzeba trochę popracować
-
Spociki Łódzkie
Misiu poproś żone żeby poczte odebrała :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dzień dobry o poranku
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
nie nie ogólnie stwierdzam fakt żyjąc w mieście zapominamy o tym jak wygląda życie na wsi ale to nie temat na ten wątek :gwizdanie:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
dokładnie było coś kiedyś na temat po pegierowskich wsiach taki dokument chyba "Arizona" tez było o czymś o czym nie mamy wogóle pojęcia?????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o kręgle o których tylko mowa i tyle w temacie rezerwować???????/ idziemy???????
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
" Najpierw cyrki z transferami, potem burdel z biletami, teraz szopka z trenerami" dobre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szacuneczek dla Lecha oby tak dalej
-
Spociki Łódzkie
3-1!!!!!!! no to pokazali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie możliwe
-
Spociki Łódzkie
nie jedź !!!!!!!!! z nami lepiej [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:47_________________________________________________ A co, lubisz ? nie, no Ty lubisz
-
Spociki Łódzkie
dokładnie z owocami
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
a czym tu sie chwalić???????? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale o co chodzi
- Spociki Łódzkie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześc :> Witaj Tomku
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
stawiasz się :naughty: ???????? Kocie
-
Polecane opony zimowe
mam trzeci sezon na A4 Klebery,auto zachowuje się na nich bardzo pewnie ja też je sobie chwale i polecam
-
Spociki Łódzkie
czarne, kosmate, kosmiczne... wszyscy wiemy co mu w głowie siedzi :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaaa ale razy 2 :polew:
-
Spociki Łódzkie
Czarne to on ma ale głównie MYŚLI :gwizdanie: mowa o KIMIm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale Ty stary jesteś!!!!!!!1 prawie tak jak ja Sto lat Siemianku!!!!!!!!!!