Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. hej :> Dawid niunia powala! ładniusia no i wkońcu limuzyna
  2. no właśnie coś cicho siedzi????!!!! może mu się podoba...???
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzięki za kawke i ciasto mniam mniam Po wizycie na zlocie i w Zgierzu stwierdzilismy z Miskiem że mit można obalić W łódzkim nie tylko k...urwy i złodzieje Miło było bardzo was poznać!!!!Adrenalinaczekam na filmik bo się kobieto nakręciłas że hej
  4. Wielkopolska dzięki za dojazd do Jarosławca Pepin twoja niunia powala Dzięki za miłe towarzystwo zdjęcia z przejazdu wkleje w pózniejszym terminie POzdrawia Kraków
  5. Adas czy ja wiem że tak upojnie było skoro tyle wódy do domu w autku wiozłes :gwizdanie:
  6. ooooo k.......urfa!!!!! dobre
  7. hej :> co tu dzisiaj taki tłok??? :gwizdanie:
  8. My też już w domku, troche się jechało :gwizdanie: Dzięki za zlota! Towarzystwo pierwsza klasa!! Pogoda chyba zamówiona specjalnie przez organizatorów i dzięki im za to
  9. My już w Macu oczywiście w Poznaniu Czekamy na reszte
  10. Dobry Pijaki Siemian i Dawid wódke mi tam chłodzić :gwizdanie: wyjeżdzam o 2 i pędze nad morze :tongue4:
  11. spoko nic się nie dzieje :> buzka można zamknąc panowie moderatorzy :gwizdanie:
  12. mam relingi ale zaciągłam języka i tak jak mówi majkej_majki to właśnie problem tkwi w odpływach od szyberdachu jak wróce z Jarosławca to się za to wezme dzięki panowie za podpowiedz
  13. Panowie gdzie ta mapka Poznania z zaznaczonym miejscem spotkania?? Nie mogę tego znaleść Wyjeżdzamy w nocy z Krakowa to może uda nam się utrafić na 9 godz w Poznaniu
  14. Witam kapelusze Pod Selgrosem tez Wisła troche się rozlała
  15. po pierwsze nie chłopaczyna tylko ewentualnie chłopaczara a leje mi z góry czyli od podsufitki po słupku tylnim na oparcie i siedzenie myśle że to nie lampy
  16. i co dalej z tym fantem... :gwizdanie:
  17. a jaką pogode zamówili organizatorzy..??? bo narazie to wszędzie pada
  18. Witam dzisiaj w Krakowie troche popadało i jak mi autko stało pod domem w tym deszczu to jak wsiadłam do środka okazało sie ,że mi zalało tylne siedzenie. Nigdy wcześniej nic takiego nie miałam , a jeżdże niunią już rok Jest to wersja z szyberdachem!!! Czy możliwe jest że to właśnie przez ten szyberdach??? Dodam że okna były napewno zamknięte!! podsufitka też jest troche mokra Innej opcji nie widzę, a jak jest tak jak pisze to co ja mam z tym zrobić?? Może ktoś miał też taki problem???
  19. też jestem na etapie wymiany i jak byłam na szarpakach to spec mi powiedział,że mam pierwsze górne do wymiany i po prawej i po lewej stronie potem sę okazało że pierwsze to te od strony zderzaka, czyli musisz stać frontem do auta przynajmniej on tak twierdzi
  20. ja też tak mam i to w moim wypadku napewno przegub, jutro jade właśnie wymienić u mechanika
  21. jak zwykle frekwencja powala może w niedz będzie lepiej :gwizdanie: dobrej nocki all
  22. jutro w nocy czy w czwartek..??
  23. no dzisiaj dam rade bo w niedziele mozemy nie dojechać z nad morza... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.