Treść opublikowana przez mA4ciek
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
TTom3k Twoja niunia jest też tak paliwożerna? Ja teraz testuje na jeździe emeryckiej.... jak nie spadnie do 11 to bede się rozgladał za dieslem
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
hej mobile, zrobiłem test spalania zimowego. Zalałem niunie do pełna, przejechałem 100km (dzwinie szybko opadała wskazówka poziomu paliwa) była to tylko jazda na krótkich odcinkach po mieście, i nie była to jazda emerycka. Nieraz na zimnym silniku musiałem depnąć (rozgrzewa sie po jakis 10km - chyba dobrze nie?) no i dzis kiedy licznik wybił 100km podjechałem na stację i wlałem 13,7 litra... troche kur*** dużo ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jeszcze nigdy nie byłem, może zjawie się 24 ale nic nie obiecuje.....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ajajaj a ja znowu przegapiłem spocik.... 24 też nie mam jak bo musze na wioske zjechać. Dlaczego zorganizowaliscie ten spot w takim dziwnym terminie?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to trzeba poczekać jeszcze 2 tygi, ale lepszy rydz, niz nic
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mobile a może w ten weekend jakiś spocik? przynajmniej mi by pasowalo, nie wiem jak wam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to ja też pewnie się pojawie razem ze swoja
-
[B5 ADR] problem z temperaturą 1.8 ADR
u mnie to samo. na desce 90 osiąga po jakiś 8-10km. Później cały czas trzyma 90st, moje pytanie brzmi: czy to normalne czy coś jest padnięte? Później cały czas trzyma 90st. Pozdro
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ADR 1,8 na 64l zrobił 750km, 70% trasa miejscami 150km/h, reszta po mieście delikatnie. Spalanie średnio wychodzi jakieś 8,5l
-
[B5 ADR] Amortyzatory, przed i po wymianie (Avant)
adadur.... tak właśnie zacząłem myśleć.... i co teraz? brać się za sprężyny? bo nie moge patrzeć na tego "tarpana"
-
Wypadeczek i % - czyli jak wqr..c Murzyna
murzyn i jak tam sprawa się ciągnie? Moj ojciec jest agentem warty, a tam to z wypłatą jest jeszcze gorzej. Jakbys coś chciał wiedzieć to dawaj, zapytam go i Ci napiszę. A co do tematu wypadki, jadąc ostatnio po 2pasmowej drodze prosto pod koła wyjechał mi jakiś ******* BMW , no ale hamulec, gaz i skręt kierownicą uratowały mnie przed walnieciem w tego "ptaszka" znalazłem sie przez to na przeciwległych pasach ale naszczęscie nic nie jechało UFF, ktoś pisał że lepiej walić w klienta... w sumie racja bo po ucieczce jesteś w plecy a z drugiej strony szkoda niuni. Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Amortyzatory, przed i po wymianie (Avant)
nuti, ciekły stare amorki tyle kosztują, monroe były droższe ale z tego co tu wyczytałem nie było sensu. Przed wymianą osłony były w stanie tragicznym a odbijaki jeszcze w miare. Wymieniałem same amorki, jeździ sie normalnie tylko że minimalnie się podniosło. no i już uzupełniam profil.
-
[B5 ADR] Amortyzatory, przed i po wymianie (Avant)
u mnie przed wymianą było jakieś 6 a teraz jest 8 - 9cm, możliwe że jeszcze opadną czy brać się za nowe sprężyny?
-
[B5 ADR] Amortyzatory, przed i po wymianie (Avant)
może orientacyjnie ktoś mógłby zmierzyć na seryjnych w swoim avancie
-
[B5 ADR] Amortyzatory, przed i po wymianie (Avant)
witam, niedawno wymieniłem tylne amorki w mojej bo auto zaczynało pływać po drodze a po kilku dniach zauważyłem cieknący z nich olej. Zakupiłem amortyzatory KAYABA po 140zł za sztuke + nowe odboje i osłony. Wydaje mi sie że po wymianie tył się podniósł. (amortyzatory gazowo- olejowe). miał ktoś podobne doświadczenia? jaka powinna być odległość od opony do nadkola lub czy możliwe jest że one jeszcze troche opadną. Dodam że spręzynki są stare. pozdrawiam, Maciek
-
[B5 ADR] KLIMATYZACJA - problem, szukam pomocy (klima manualna)
Iceman, podpieli to urządzenie, pobrzdąkali coś pod nosem że jest szczelne... i żebym nie włączał klimy... mam jechac na reklamacje czy co?
-
[B5 ADR] KLIMATYZACJA - problem, szukam pomocy (klima manualna)
szogun0 a możesz mi mniej więcej podpowiedzieć jak się za to zabrać? Bo zanim oddam na warsztat to wolę sam troche poszperać. Dzięki za odpowiedzi
-
[B5 ADR] KLIMATYZACJA - problem, szukam pomocy (klima manualna)
witam mobile, może ktoś będzie wiedział jak rozwiązać problem z klimą w mojej mianowicie chodzi o to, że któregoś pewnego dnia przy 30st. upale chciałem włączyc klime a tu nic... słabiutko wiało chłodem, jakby resztki czynnika były. Pojechalem nabić klime, panowie nabili odgrzybili szczelność sprawdzili i wymienili filtr. Po odpaleniu i włączeniu klimy przez chwile działała ale nie kręcił się wiatrak od klimy i panowie nie kazali jej więcej włączać. W domu popatrzyłem na ten wentylator, urwany był jeden kabel (niebieski) zaizolowałem i dalej nic. W sterowniku pod maską (klima firmy DIAVIA) jest taka biała kostka a w niej cewka, po ścisnięciu went. działa.... a teraz na to wszystko nawet sprężarka nie hula już sam nie wiem co sie dzieje, czy wyzygało gdzies czynnik czy co. 1. pytanie: czy w klimie manualnej wentylator ma chodzić cały czas? 2. pytanie: gdzie znajduje się bezpiecznik od klimy? 3. pytanie: czy z powodu braku czynnika może nie załączać się sprężarka? 4. pyt: czy ktos coś podobnego widział. Wybaczcie za wypociny, ale chciałem opisać jak najdokładniej. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam, jeżdze niunią w kombi, 96 rok, silnik 1.8 benz, bez gazowni (gaz dobry do kuchni) użytkuje ją od maja 2007 i póki co jestem zadowolony, wcale nie jest tak tragicznie jak to każdy "znawca" odradza przed zakupem. Silnik w miare ekonomiczny bo przy spokojnej jeździe weźmie 9-10litrów. A4 jest koloru zielonego, wyposażona w pakiet komfort, klime (manual), szyberdach, el.szyby i lusterka, radio chorus, 2 poduchy, itd itp. + felgi S-line 16". Pozdrawiam wszyskich użytkowników hehe