Treść opublikowana przez iglako
-
[ALL B5] Optymalny dobór opon do 18-tek i do tego zawias
Najlepszy jest gwint bo masz mozliwosc regulacji a co to komfortu to nie przesadzaj ,jezeli mieszkasz w niemczech gdzie drogi sa niemal idealne to po co ci miekka i komfortowa zawiecha :> Ja u siebie mam "betonowego" gwintowanego weiteca i koła 225/40 18" i jezdze po polskich tragicznych drogach Kwesta przyzwyczajenia
-
[B6 ALT] Ściąga w prawo
Dolacze sie do temu.U mnie tez sciagalo na prawo (dosyc mocno) i wina byla opon Byly to opony kierunkowe i przekladka przod-tyl nic nie dala bo obie te opony mialy "stopki" . Teraz mam nowe caly kąplet i jest ok
-
[B5 ADP] Koszt wymiany wahacza prawego tylnego dolnego "banan"
Ja za wymiane prawego tylniego dolnego (ten w ksztalcie banana) zaplacilem 40zl . Wachacz TRW za 300 zl
-
[ALL B5] 18" nie za duże do silnika 1,6 ???
Jezdze na 225/40 18" i szczerze mowiac to nie poczulem wogole zadnej roznicy w osiagach miedzy nimi a 15" stkami .Moze to sa jakies setne sekudny roznicy ale dla mnie nie zauwazalne Jedyna roznica to ze kierownica ciezej chodzi np przy parkowaniu i autko wiecej pali. Zakładaj śmiało 18"
-
[B5 AEB] Dziwny stukot-pytanie
wlasnie to tak cyka Czy to jest ten zawor wegla aktywnego ?
-
[B5 AEB] Dziwny stukot-pytanie
da sie to jakos zlikwidowac ? czy trzeba cos wymienic ?
-
[B5 AEB] Dziwny stukot-pytanie
Postaram sie o fotke. Stukot dokladnie slychac kolo filtra powietrza
-
[B5 AEB] Dziwny stukot-pytanie
Mam pytanie o stukot wydobywajacy spod plastikowej oslony a dokladnie z urzadenia ktore sie pod nia znajduje To coslaczy sie z jakimis przewodami i wyraznie slychac stukot przy pracujacym silniku Umiejscowione jest to po otwarciu maski kolo silnika przy prawym blotniku Mam pytanie co to jest i czemu tak glosno stukocze .pozdro
-
Gorsze przyśpieszenie?
Jezdze latem na 225/40 18" a zima na 195/60 15". Na 18" stkach autko super sie prowadzi w zakretach i na prostej przy szybszych predkosciach no i extra wyglada . Wady w moim przypadku : trzesie na dziurch , zwiekszone zuzycia paliwa o ponad 1 litr i ciezej chodzi kierownica przy np manewrowaniu podczas parkowania . Przyspieszenie pogorszone minimalnie i raczej niezauwazalne
-
[B5 AKN] Gdzie zregenerować maglownicę ?
regenerowalem maglownice u nich miesiac temu i musze znow do nich jechac reklamowac bo mi plyn ubywa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pozdrawiam