Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iglako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iglako

  1. myslalem ze da sie bez tego
  2. Witam. Krótkie pytanie Czy przy takiej wymianie trzeba również demontować pasek rozrządu no i co za tym idzie cały pas przedni auta ?
  3. smiało zakladaj nie ma żadnego problemu
  4. Na pelny syntetyk
  5. Nie potrzebnie oszpeciles ladną kiere tym kondomem :Tylnie lampy i spoiler kwestia gustu :gwizdanie:
  6. Testowalem kola u siebie w aucie "zwykle" 195/65/15 z 225/40/18 i dodam ze proby wykonywalem kilka razy i za kazdym razem wynik byl ten sam : 0-100 km/h na 195/65/15 = 8.4 s 0-100 km/h na 225/40/18 = 9.0 s -elastycznosc na poszczegolnych biegach na 4 i 5 taka sama ,bez zmian -zyzycie paliwa niecaly litr wiecej na 18stkach
  7. iglako odpowiedział(a) na greg1 temat w Audi A4 B5
    Nie jestem fachowcem ale wydaje mi sie ze wymiana calego kapletu wahaczy ,kiedy jeden jest tylko do wymiany jest bezsensu i nie potrzebnym wydatkiem. 2 lata temu wymienilem tylko dolny-tylni wahacz i do dnia dzisiejszego jezdzie i pozostale wahacze sa nadal w dobrej kondycji . Tydzien temu bylem na przegladzie i wykazalo ze jest wszystko ok . Pewnie wlasciciele sklepow z czesciami sieja propagande na forach zeby wszyscy kupowali cale komplety .
  8. Bez kanału raczej marne szanse .Ja to zajecie powierzylem tlumikarzowi ,koszt okolo 200 zl a zrobil to solidnie.Dodam ze u mnie musial troche rozwiercic otwory przy zamienniku kata bo orginalne sruby byly za duze
  9. Orientuje sie ktos moze jak z ogolnymi czesciami do DTM-ów ? Czy wiekszosc pasuje od zwyklego 2.0 TFSI 200KM ? Chodzi mi o czesci : np klocki hamulcowe , filtry ,paski klinowe,elementy silnika i zawieszenia itp
  10. bazarowo-wies-tuningowe lampki sa no i ten"kondon" na kierownicy a ty chcesz jeszcze montowac obrysowki .
  11. Zakladaj 18" bo swietnie sie prezentuja w B5 .Warunek to gleba bez tego ani rusz .Dodam ze przy moim silniku ,pogorszenie przyspieszenia od 0 do 100 km/h w stosunku do 15'' do 18" wyniosi okolo 1 sekunda .
  12. Rozporka juz zamontowana i po porzadnym wypolerowaniu nawet optycznie fajnie wyglada jakies 20 minut zabawy auto-maxem
  13. dzieki za info a zatem montuje
  14. Witam.Mam pytanie czy przy aucie ze sportowym utwardzonym zawieszeniem czyli total gleba i na kolach np . 18" wskazane jest zamontowanie rozporki? Ponoc bez rozporki karoseria takiego auta narazona jest na ogromne sily odksztalcajace oraz bardziej cierpi zawieszenie .Mam dylemat czy montowac czy nie. Bede wdzieczny za jakies porady lub sugestie w tej sprawie . pozdrawiam
  15. Juz 2 sezony jezdze na Nankangach NS2 225/40 18' i narazie sprawuja sie bez zarzutu . Duzy plus ze sa ciche no i cena
  16. Witam . Potrzebuje namiary do sprawdzonego dobrego tunnera ktory za-chipuje AEB 1.8T z roku 1997 . Wczoraj dostalem wiadomosc z mrmotors ze robia tylko nowsze modele 1.8T od 2000 roku . . Bede wdzieczny za info . pozdrawiam
  17. B7 na 16stkach bedzie wygladac beznadziejnie .Skoro nabyles auto niedawno to mysle ze pozostaje ci kwestia przyzwyczajenia sie do jego twardosci Ja smigam na 18stkach + gwint juz ponad 2 lata i tak sie przyzwyczailem ze wogole nie zwarcam uwagi ze jezdze "toczką " No chyba ze nie zalezy cie na wygladzie auta to zakladaj te 16stki
  18. Nie rob wiochy i wywal tą buracką nakladke z kierownicy
  19. Niepodoba mi sie ten rzucajacy sie w oczy wydech w ksztalcie rynny ale wiadomo kwestia gustu .Jezeli jestes zwolennikiem serii to wstaw chociaz orginalne lampy po lifcie i bedzie git
  20. Te opony NEXEN N3000 maja nawet niezla opinie w tescie http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Nexen/N3000.htm
  21. Z ta teorią ze 1.8T wiecej pali od 1.8 to bym sie nie zgodzil .Moj krewny jezdzi 1.6 i wiecej pali od mojego 1.8T .Nigdy w miescie nie przekroczylem 10 litrow /100 km . Apropos :> zeby byc w temacie to bardzo ladne autko .
  22. Jak bys nie napisal ze to 17" to na oko bym stwierdzil ze to 18"
  23. Trzeba chwile odczekac bo fotki wolno wchodzą http://forums.motivemag.com/zerothread?id=2040066&page=1 http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=28941
  24. no i bez turbo w dodatku dawids212 jak bym Ci zrobil dziurę w dolocie to tez byś zszedł do tej ilości źrebaczków :polew: Te silniki maja turbo po mimo tylko 75 koni
  25. Mnie akurat twoj styl sie nie podoba ale nie powiem ze jest brzydki bo wiadomo o gustach sie nie dyskutuje i najwazniejsze ze podoba sie wlascicielowi czyli tobie Co do felg 18" to masz racje sa niepraktyczne ,ale by auto wygladalo ladnie to wystarczy je uglebic i zalozyc wlasnie te 18" no i wstawic przednie lampy po lifcie jak ich nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.