Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iglako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iglako

  1. Na 100% ehh nawet mi to do glowy nie wpadło Generalnie wszystko w liczniku dziala oprócz tych km. Musze wykrecic i sprawdzic tą zarówke. ---------- Post dopisany 30-07-2012 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 20:00 ---------- Niestety nie jest to wina zarowki : ( Sprawdzilem na oko nie jest spalona ale i tak wymienilem na wszelki wypadek na nową. Dalej nie pokazuje kilometrow.
  2. Czy jest jakas mozliwosc naprawy czy zostaje juz tylko wymiana licznika ?
  3. Ja juz mam trzecie audi ze skorzana tapicerką i w zyciu latem nie parzylo mnie w tylek
  4. wolałbym jakieś w wersji nie do spawania bo nie znam nikogo kto by mial sprzęt żeby mi to zespawać Pierwszy lepszy tlumikarz albo mechanik ze spawarką ci to zaspawa .U mnie cala operacja trwala 3 minuty i zaplacilem 10 zl .
  5. Jaką koncowke tlumika planujesz zamontowac ? Bo chyba nie masz zamiaru montowac jakies wsiarowej rynny .Dwu-rurka jest ok i wystarczy kupic dwie ladne koncowki .Ja u siebie zamontowalem te (najlepiej je przyspawac ) :KOŃCÓWKA TŁUMIKA SPEEDER SKODA OCTAVIA III JAKOŚĆ (2471216705) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  6. Na moj słuch agregat pracuje normalnie. Bardzo dobrze ze lejesz pelny syntetyk.
  7. Dokladnie sprawdzilem wszystkie te gumowe rury,zlacza i itp . Co do uszczelki od przepustnicy ,przeczyscilem i zasylikonowalem -dalej nic. Widocznie jak napisano powyzej:tak ma byc
  8. z miesiac temu wymienilem + ten cienki przewod ktory sie laczy z kolektorem i nic
  9. Sprawdzałem to nie to . U mnie slychac wyraznie gdzies przy przepustnicy .Nawet odnosze wrazenie ze ,odglos dochodzi z wnetrza kolektora przy przepustnicy.
  10. Witam .Zaobserwowalem ze za kazdym razem przy dodaniu gazu,(sprawdzalem recznie na zewnatrz) w okolicach przepustnicy slychac krótki dzwiek jakby syczenia tzn pojawia sie na chwile a potem znika .Tak mysle ze moze jakis przewod jest nieszczelny ale strasznie ciezko jest to zlokalizowac . Czy jest to moze normalny objaw czy jakas usterka ?
  11. Niestety seria nie byla mierzona
  12. Tak robilem logi przed chipem kilka dni i pozniej COMPsport tez robil logi Sam Patryk z compsportu sie zdziwil ze takie zdrowe AEB, po wycieciu kata i srodkowego jest taki basowy pomruk w środku Moja seria http://s6.ifotos.pl/mini/166jpg_rwsrnah.jpg ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- Wiedzialem ze mam jakis bonus w seri bo objezdzalem rożne seryjne 1.8T i 2.8 174KM i pozniej hamownia to pokazala 166KM moze to wersja USA ktora miala 170 KM
  13. miales chyba nietypowego AEB-a bo wiadomo w serii maja 150KM
  14. Tylko wyciety kat a poza tym czysciutka seria . W innym dziale przedstawilem wykres z hamowni . Program mial byc niby na 185 KM i 300 NM , wyszlo mniej bo moze turbina juz nie domaga ale generalnie i tak auto po tym wirusie chodzi jak "burza" . Z drugiej strony wydaje mi sie ze z seryjnego leciwego AEB-a samo uzyskanie samym tylko wirusem prawie 180 KM to juz wielki sukces ,nie wiem moze sie myle..
  15. Prosze o ocene mojego wykresu ,dodam ze facet z hamowni krecił nosem ze z turbo jest coś "nie teges" <br /><br />
  16. Robiłeś w digitunie? Tak
  17. Panowie ktorzy wybieracie sie swoimy AEB-ami na zmiane programu do jegomoscia z Digitun, pochwalcie sie potem po zabiegu jakie wyszly moce w waszych autach . Mnie wyszlo z hamowni 175 KM i 270 NM ,szału moze i nie ma ale ja jestem zadowolony
  18. U mnie to samo sie dzieje ale dodam ze nie mam katalizatora tylko wstawiony pusty zamiennik. Jedyne chyba wyjscie zeby sie turbo nie swiecilo to spokojna jazda bez "butowania "
  19. Witam. Do jakiego momentu obrotowego moze wytrzymac seryjne sprzegło w AEB ? Auto mam po chipie i ma obecnie 175KM i 270 NM (seria byla okolo 210 NM) ,czy seryjne sprzeglo moze sie posypac ?
  20. Witam . Podczas dynamicznej jazdy lub szybkiego ruszenia z miejsca ,w momencie zmiany biegow na wyzsze, obroty nie schodzą w dół . Jeden z przykladow : ruszam z miejsca 1 potem 2 i krece np do 4 lub 5 tys obrotow i zmieniam na 3 ,w momencie jak wciskam sprzeglo to obroty na moment powinny sie obnizyc a w moim wypadku utrzymuja sie w jednej pozycji. Przy normalnej spokojnej jezdzie ten efekt nie wystepuje . Bede wdzieczny za pomoc
  21. Moze trzeba zalozyc nowy dział poswiecony firmom ktore by sie podjeły modyfikacji starych poczciwych AEB ,bo takich firm w polsce jest juz coraz mniej :-)
  22. już nie robią AEB dzwonilem w piatek i cytuje slowa faceta w sluchawce :" z tymi silnikami jest za duzo problemow bo najpierw trzeba je naprawiac a potem dopiero chipować"
  23. już nie robią AEB
  24. mit rodem z PR-Lu . Dolacze do wiekszości , najlepiej zalać pełnym syntetykiem .
  25. Pasek mam ze 153 zębami i napinacz hydrauliczny. Artykuł dla ciebie http://motofocus.pl/technika/3344/wymiana-rozrz%C4%85du-w-silnikach-vag-18-20v-18-20v-t

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.