Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iglako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iglako

  1. iglako odpowiedział(a) na Madern temat w 2.0T
    Nie zawracalbym sobie glowy tym co pokazuje komputer. Mnie pokazuje w miescie srednio 14 a w rzeczywistosci jak zmierzylem (pelny bak ,100 km i dolewka) wyszlo niecale 12 litrow .
  2. iglako odpowiedział(a) na Faded97 temat w 1.8T
    Co dalo odpiecie wtyczki od N75 ? Jezeli jest walniety i go odepniesz to jaka to roznica.
  3. iglako odpowiedział(a) na Faded97 temat w 1.8T
    W moim AEB-ie jak padł N75 to byl tak slaby jak by mial z 70-80 koni.
  4. Podstawa to dobra oliwa. Testowalem w zyciu rozne oleje typu Castrole ,schelle ,liqui moly i inne wynalazki i zawsze ten sam problem, silnik rzegotal glosno po intensywnej- szybkiej jezdzie po autostradzie . Do starej babki B5 1.8T lalem Motul X-cess a do TFSi leje obecnie X-max 0w40 i jak dla mnie to najlepsza oliwa do tego turbo-benzynowca.
  5. Ile przod pojdzie w dół ?
  6. iglako odpowiedział(a) na Dopa temat w 2.0T
    Mam zasade, bez wzgledu na ilosc km , wymiana co roku. Sprawdzilem dzis dokladnie ,ostatnią wymiane zrobilem po przebiegu 5348 km. I zawsze jesienią zeby na zimie miec zalany swierzy olej
  7. iglako odpowiedział(a) na Dopa temat w 2.0T
    Stosuje Motul X-max 0W40 i wymieniam systematycznie co roku jesienią co 6 tys.km bo taki przebieg robie rocznie
  8. iglako opublikował(a) temat w 2.0T
    Wiekszosc pisze ze wymienia zawor DV. Mam jeszcze ten starego typu i jest sprawny (kondomik nie jest pekniety) Silnik nie wykazuje braku mocy . Czy pomimo tego wymienic stary na ten nowszy tloczkowy ? Czy polepsza to osiagi itp ?
  9. Potwierdzam na podstawie wlasnych eksperymentow. X-max 0W40 jest obecnie najlepszą oliwą do mojego BWE.
  10. DV mozna latwo sprawdzic wizualnie po demontazu , jak "kondomik" niepekniety to po co wymieniac.
  11. Co sadzicie o zamienniku SKV ? Za okolo 250zl . W moim B5 konczy sie pompa a zakup używki wydajem mi sie ryzykowne....
  12. iglako odpowiedział(a) na maroyxi temat w 2.0T
    Ewidentnie lancuch i napinacz na walkach do wymiany.
  13. X-cess motul ,a łyka srednio jak wiekszosc TFSi okolo 0.2 na 1000 km.
  14. Mial ktos doswiadczenie z 0W40 w swoim TFSI ? Zastanawiam sie nad przejsciem z 5W40 na olej tego typu.
  15. Wlasnie weszlem na motula i pisze ze nadaje sie do skrzyni biegow jak i mechanizmow roznicowych Motul Gear 300 LS 75W90
  16. W B7 mam ponad 130 tys km i bede wymienial . Do skrzyni i do mostu ten sam olej ?
  17. co ile lat ?
  18. iglako odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0T
    Duzo ludzi myli dwa silniki 2.0T B7 z 2.0T B8 (ten gorszy).Spotkalem sie nie raz z blednymi artykulami w gazetach motoryzacyjnych opisujacych TFSi i TSI jako jeden i ten sam silnik.
  19. U mnie pęknięty byl brazowy od masy .Mimo to wymienilem cala wiazke kabli poniewaz jak zlutowalem ten masowy to i tak nie bylo jeszcze otwierania klapy bagaznika.
  20. iglako odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0T
    Ponad pól roku temu kupilem w aso odme (06f129101R) i tak do tej pory lezy sobie w garazu. Moze sie zmotywuje i zajme sie wymiana ,moze faktycznie bedzie jakis efekt.
  21. Motul 5w40 x-cess 5L, filtr Mann
  22. iglako odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0T
    U mnie 200ml na 1000 km .
  23. Przy jakim przebiegu padla ci cewka ? Pytam bo pewnie tez u mnie kiedys padnie
  24. U mnie w 2.0tfsi silnik rzegotal po szybkiej autostradowej jezdzie na LM. Zmienilem na Motul i "jak reką odjął" nastala cisza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.