Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iglako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iglako

  1. Jazda w miescie z wlaczona klimą ,komputer pokazuje 12.8-12.9 ,Na 13 jeszcze nie wskoczylo
  2. Moze odma do wymiany , puszcza powietrze we wszystkie strony
  3. Kupiłem ze sklepu firmowego u mnie w miescie ktory zajmuje sie sprzedaża olejów silnikowych, opakowanie sprawdzalem i bylo ok
  4. Nie rozumie czemu i na jakiej podstawie wiekszosc forumowiczów bardzo chwali LM 5W40 SHT .,Z mojego prywatnego doswiadczenia Motul Xcess znacznie lepiej sie sprawdza w moim BWE. Po zmianie z Castrola na LM-a nie nastąpila wogole roznica w pracy silnika m.in : przy zimnym starcie nie znikly dziwne dzwieki typu terkotanie lub krotkotrwale piszczenie. Na LM zrobilem 2 razy trase Monachium -Polska i oczywiscie na niemieckiej autostradzie gdzie na odcinkach bez ograniczen nie oszczedzalem motorowni , ciągła jazda z predkosciami srednio 160-180km/h. Od tak wysilonej jazdy silnik glosno pracowal i slychac bylo wszystkie "dzwieki swiata" typu dziwne rzegotanie i nie wiadomo co jeszcze . Na LM zrobilem tylko 3 tys km i zmienilem na Xcess-a. Po zmianie kolosalna roznica w pracy silnika . Zero dziwnych dzwiekow przy zimnym starcie jak i czegokolwiek wiecej . Do "starej babki" B5 zawsze lałem i leje Motul i do B7ki nie bede lał niczego innego. Nie jestem fachowcem ,to tylko moje prywatne doswiadczenie zreszta kazdy leje olej do swojego silnika jaki uważa.
  5. iglako odpowiedział(a) na Luk321 temat w 1.8T
    Jak wymienial pompe nie mogl przy okazji wyczyscic smok ?
  6. Skąd wiesz ? Sory pomylka zle odczytalem ,to nie Ascona tylko Astra z 2006r
  7. Wymienic uszczelniacze zaworowe itp.
  8. U mnie wyczyszczenie smoka definitywnie rozwiązało problem.
  9. U mnie wystepuje bardzo dziwny problem . Kiedy zamontuje orginalny(nowy) czujnik temp.z ASO pomiar temp.podczas jazdy pokazuje temp. max.80 stopni miasto-70 trasa.Dodam ze jest nowy termostat. Natomiast gdy zamontuje zamiennik pomiar temp.podczas jazdy to 90 stopni czyli prawidlowy i jest staly. Tylko problem polega na tym ze na zamienniku auto jest zamulone i wystepuje problem z odpaleniem goracego silnika (trzeba chwile odczekac okolo 5 minut zeby odpalil ) . Panowie jakies sugestie...
  10. gdzie to sie znajduje i jak to wyglada ?
  11. iglako odpowiedział(a) na Asdv temat w 1.8T
    Co sie ma niby rozszczelnic ? Wyczysc smoka ,zalej 5W40 i zobacz wtedy czy bedzie slychac te samoregulatory
  12. Tak ciekawosci odepnij jeszcze kostke od czujnika temp wody.i zobacz jak odpala na goracym silniku
  13. U mnie wogole nie odpala na goracym silniku ,dopiero odpala noramlnie jak poczekam okolo 5 minut. I jeszcze pomimo ze jest nowy dobry czujnik temp. to po odlaczczeniu wtyczki od niego auto pali na dotyk. Moze sterownik zwariowal i zle struje dawką paliwa,nie mam pojecia co robic .Wymien lub podmien od kogos ten czujnik przy wale korbowym i zobaczymy co bedzie
  14. Mam ten sam problem . U mnie wymiana czujnika polozenia walu i czujnika temp.nie pomoglo. Dodatkowo niepotrzebnie wymieniony czujnik halla i regulator cisniena paliwa.
  15. iglako odpowiedział(a) na Asdv temat w 1.8T
    Potwierdzam ,i problem z głowy
  16. Jedynie co demontujesz to zbiorniczek plynu do chlodnicy ,okrecasz sruby i przechylasz go na bok zeby nie przeszkadzal. Musisz wsadzic reke i wyczuc palcami srube na imbusa przez ktora dokrecony jest czujnik do bloku . Przy dobrym dobraniu klucza demontaz jest latwy i szybki (bez kanału) . Czemu wymeniasz ten czujnik ? Jakie masz objawy ?
  17. ShatyMK pytales w tym servisie jakiej dokladnie firmy jest ten czujnik ? W BFB jest 4 czy 2 biegunowy ? Nic nie wiem o tych ERA .U mnie jest 4 biegunowy i zamowilem za 38zl niebieski BEHR , na forum vw-passata wyczytalem ze orginalne zielone z ASO firmy ELTH padaja jak muchy (potwierdzam bo mi 4 padly pod rzad ) a ten BEHR ma bardzo dobre opinie .
  18. Jakiej firmy wziales czujnik ?
  19. Przedwczoraj zmienilem czujnik temp.i padl mi po dwoch dniach .Rece opadają Co najsmiesniejsze to juz 5ty z kolei . Jeden z nich byl zamiennikiem firmy eps a reszta to orginaly z ASO montowane na pierwszy montaz firmy ELTH miedzy innymi do AEB-a Sprobuje jeszcze z jakims zamiennikiem ,jest taki niemieckiej firmy BEHR moze on sie okaze lepszy. Jak to nie pomoze to juz nie wiem co robic Moze na kostce robi sie jakies zwarcie i dlatego te czujniki tak padają....
  20. Czujnik wymieniony i problem rozwiazany tylko ze to juz z kolei czwarty padniety czujnik z czego jeden byl tanszym zamiennikiem a pozostale to orginaly montowane na pierwszy montaz firmy ELTH .Znow sie skusilem na ten ELTH (bo to orginal) i jak mi znow padnie to albo te orginalne czujniki sa do d..y albo cos niegatywne wplywa przez co tak szybko u mnie padają.
  21. Panowie zauwazylem ze silnik (po rozgrzaniu) odpala gdy odlacze wtyczke od czujnika temp. Czy moze to byc objaw padnietego czujnika ? Na kompie jeszcze nie sprawdzalem
  22. Dodam ze trzeba odczekac okolo 5 minut po zgaszeniu i dopiero pali .Czujnik temp wymienilem póltora roku temu (orginal ASO) Mozliwe ze tak szybko padl ?
  23. iglako odpowiedział(a) na Paweł_R temat w 3.0
    Kombinowanie z olejami nic ci nie da ,jak ci bierze olej to nalezy usunac skotki brania czyli np wymiana uszczelniaczy zaworowych itp
  24. iglako odpowiedział(a) na siwy26 temat w 1.8T
    Zrób płukanko i zalej 5w40 z normą vw 502.00 np Motul x-cess
  25. U mnie klekotanie wyeleminowalo wyczyszczenie smoka .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.