Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na moje oko bedzie obcieraćMoze byc, ale tylko przy duzym obciazeniu. Mam 8J et 25 z tyłu i opone lekko nadkole ,,pucuje'', Przód et 30 ( tyle ze gleba - 95 mm ) i wyciera nadkola
  2. o zesz w morde Z tej stodoły od Nosba zawsze coś ciekawego wyjedzie
  3. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na moje oko bedzie obcierać
  4. To takie Et bedzie z przodu i z tyłu? nie chce mi sie szukać jakie et maja same felgi
  5. hammer ma 9,5 J 1 19 i Et około 40,
  6. o ile z tyłu jeszcze da rade to z przodem mysle ze można pomarzyć
  7. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A 1BE, to to samo, co 1BV pod względem wyglądu, tyle, że bardziej miękkie. 1BV uważam, że to tak strzał w dychę pod względem komfortu i wyglądu. Gwint jest uważam lepszy niż springi, ale za różnicę w komforcie i delikatną w wyglądzie ( przecież nikt nie opuści niżej od 1BV niż 2 cm, bo co to za jazda) to nie wiem czy średnio 2,5 tyś jest warte.Ja kupiłem TA za tysia, wymieniłem za pincet i uważam, że gra nie warta świeczki. Tyle, że ponad rok pobujałem się i mam rozeznanie. Z kolei, jak bym miał zawiechę 1BA, to myślę, że szybciej bym się skusił na gwint, gdyż nie znałbym 1BV Hahaha masłomaślane,a le każdy wie o co kaman TA to nie gwint to kicha dla tych co chcą obniżyć auto pod remizę... Z TTRS pasuje po przeróbkach, masz foty u mnie w wątku. W RS3 jest inna tarcza i nie podchodzi, więc zestawy 8P0 sobie odpuść. Z tą kicha i remizą to trochę przesadzasz, nie jest to może rewelacja, ale nie kosztuje fortuny. Jeździłem na TA w Borze ze 3 lata i było OK, w audi niestety szybciej wychodzi bokiem, ale pewnie przez rozwiązanie zawieszenia. Jest mniej odczuwalny, ale szybciej wszystko dostaje w D - nie wiem jak inaczej to sprecyzować. Na pewno markowy jest lepszy, ale i przynajmniej dwa razy droższy. A nie po to jest gwint, żeby miekko było. Więc tak, czy siak zyskujesz na wyglądzie, a na komforcie tracisz. I choćby to był gwint z najwyższej półki, to tak właśnie to wygląda. Szczerze mówiąc, to nie znam osoby która by jeździła na gwincie, nawet markowym i po 2-3 latach nie marudziła na dziwne zachowanie auta. Koleżka ma w passku B5 APka, przez niecałe 2 lata był mega zadowolony, teraz zdecydował się na zwykłe amorki i co najwyżej springi, bo nie da rady nawet na kostce jeżdzić, tak wszystko trzeszczy. Zresztą wszystko jest sprawą przyzwyczajenia Wiadomo każdy ma inne oczekiwania co do zawieszenia i kto ile jeździ. TA, FK, MTS, Supersport to wszystko niska półka i do roku przeciętnie do roku wytrzymuje, potem amorki puszczają, sprężyny robią się miękkie że wystarczy zalać bak do pełna i auto inaczej stoi. Na pewno prawdą jest że gwint jest bardziej komfortowy od 1BE/V i jest możliwość regulacji. Osobiście na gwincie latam ok 3lata i już jednego weitec'a wykończyłem, teraz wypadł H&R i już w samej średnicy tylnego amortyzatora jest spora różnica. Auto lepiej się prowadzi, dla mnie ideał. Zresztą kilka osób ze mną jechało i stwierdzili że gwint muszą mieć ze niby o mnie wspomniałeś
  8. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam podwiesić? Cwiara robim bramke weselna? łóżko i musti na nim?
  9. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cycki tylko sie trzęsą chyba fura od Kumana?
  10. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Obniż mówili, bedzie fajnie mówili.....
  11. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma takiej opcji 2 płaskie srubokręty
  12. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    skoro wszyscy sie zacięli z jednym emotkiem to i ja
  13. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Synek a teraz?
  14. ten mordor? WHY nie zapomnij kolegi zabrać
  15. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    zimówki nawet sobie kupiłem , rok temu udało sie przejezdzić zime na letnich Nawet na 320 mm wchodzi ta jakże gustowna felga
  16. moc w sam raz na nadchodzaca zime ze 2 pary sanek pociagnie
  17. to samo przerabiałem, sprzedałem swoje zimówki w lipcu 2013 i do tej pory nie mam zimy na 16
  18. Czyli wyszło Ci takie tam 1.8T konkurencyjne dla Porsche 911 GT2/GT3
  19. Jedynie to drewno w środku do mnie nie przemawia, reszta ok
  20. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i ...... od 2-3 dni cos z czujnikiem ABS zaczęło mi sie jeb... dzisiaj wyskoczył mi pies. przyhamowałem do spodu, 2 opony z przodu spalone, Dobrze ze chociaz psa nie walnałem i auto całe, Opony śmietnik
  21. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to zacznij juz treniować do Z Helu do Bukowiny jest 774 km
  22. mam bardzo podobnie, radio w tym samym miejscu, jedynie gruszke mam zamontowana w kratce nawiewu. ( uchwyt z zapachu do auta+ ori mocowanie gruszki)
  23. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    hmm z toba sie goniłem? na S1?
  24. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Seria daje mu radę :-P Co 100KM to 100 KM z litra pojemności
  25. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    eee miszcz painta, lampy jeszcze zrób mi czarne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.