Treść opublikowana przez MAGIC87
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
,, Nie takie meble się nosiło PRZEJDZIE BOKIEM . . . . . jeb :grin: :grin:'' To przejdzie do historii
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Dzieki za kolejny zlot Kaju pełmna profeska. Albo grubo albo wcale, Ćwiara i Świr jakbyscie nie mieli roboty to biore was do noszenia mebli
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
bo drzwi za wąskie albo łozko za szerokie....a bokiem jednak sie nie udało, pacjent spadł
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
widze ze znowu ro***erducha
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
327 - Magic87 + Kriss Sierrafan (czekam na potwierdzenie) przeciez i tak bede spał w aucie jak rok temu
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Spokojnie klucz i lewarek zawsze pod ręką
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
A ja jednak rzutem na taśme jade miałem nie leciec ale jednak troche PLN sie znalazło
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Moze zostały po poprzednim włascicielu, Na spocie takowego nigdy nie było
-
''Śpiący policjant''
Wypisywac?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bede:decayed: miesiąc mnie nie było dobrze ze wakacje są, bo bym NKL dostał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale on miał miec na GT28rs ,,, widzisz tą butle, to ja bede miał 2 takie'' http://img.myepicwall.com/2013/07/70dc2365ecdb0a88753cb01d74cd494d.gif
-
Czy da się podniesc moc w 1.8
było juz tyle razy, co tydzien ktos sie o to pyta....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
aa Andrzej wkońcu przeszedł Mario w lewą strone i wyjdzie z domu:jerk: Jutro moze sie wybije
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
rok temu pogoniłem felgi w idealnym stanie z oponami 5,5 mm za 580 zł wystawiłem za 800 zł to nawet nie było jednego chetnego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ile to cenisz?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
takie OEM masz?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Michał_G84
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
szkoda ze tylko auto przejsciowe na 1,5-2 lata:decayed: bo za jakies 15 lat chetnie bym odkupił Graty nowej fury
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moj ma 275K i zyje:decayed: wiec nie pękaj
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ladne koło 18 cali z oponami mozna za 1500 zł spokojnie wyrwać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szczerze dla mnie koło takie sobie, wolałbym cos w Ori wzorze.
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
o 80 mm zapomnij bez grubszego rezania zderzaka
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
Stałes obok nas w parku maszyn:decayed: ( przy niebieskim GT2)
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
Ogolnie słabo słabo.... Co to miało nie być a impreza przeciętna.
-
Ktory FMIC?
U kumpla w passacie b5Fl tez w sumie w jeden dzien. tyle ze od godziny 15 juz około 39*C gorączki:decayed: zderzak i reszte zamontował sobie sam w niedziele bo ja juz nie dałem rady ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- MMożna jeszcze tak:decayed: