Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. ul. równoległa:decayed:
  2. Aleja Wojska Polskiego 307. o ile pytasz o stacje w czestochowie
  3. podajcie jeszcze na jakich kołach:wink: bo o ile 30-80 to jeszcze nie ma duzego znaczenia ale 100-180 róznica jest spora
  4. Klocki, płyn do sprysków, olej, paliwo i zarówka..... wiecej FIS nie ogarnia
  5. rok temu dowaliło sniegiem.... jade na letnich:naughty: w razie czego zapisywac sie na fanty z mojego auta jak pojde do rowu
  6. MAGIC87 odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    spokojnie mamy i sie poskłada ramke USA:naughty:
  7. MAGIC87 odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    jak juz rezałes klape to Proponuje przytwierdzić tablice i ramke na Nity.... Zeby za tydzien nie skonczyło sie jak Rok temu w Ostrowie
  8. Spokojnie. Jadę na zlot A4, a nie AA Po zlocie i tak sie zapiszesz do AA:decayed::decayed:
  9. pewnie złe proporcje dałes... pisze 1 KG na 40 litrów wody
  10. ja zawsze staje tam gdzie inny juz sie nie bedzie pchał ---------- Post dopisany 21-03-2014 at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 18:18 ---------- Piotrek załatwiłem Ci tą odżywkę....
  11. to tez d*py nie urywa w tej budzie:decayed:
  12. Rok temu po piątku nie miałem ochoty na zadne żarcie
  13. https://www.youtube.com/watch?v=H5mzTWEUcIE&hd=1 skoro pije jak Ty , to i w domu pewnie takie zasady panują
  14. ,,Krzynówek'' juz podpytywał Ile tych kolezanek zabieram ze soba:grin:
  15. przelej z 4 stówki i rozpatrzę tą propozycje.... Moskal tez zapraszał mnie do swojego Pokoju:naughty:
  16. a na co mi godzina? 3 ruchy i worek suchy:naughty: Sudoku miałbym przez 55 minut rozwiazywać? Ojciec mnie uczył ze auta, kobiety i grzebienia sie nie pożycza...
  17. a jeszcze 10 godzin temu chciałes wspolny pokoj:polew::polew:
  18. ale to bedziem sie zmieniac? bo ja jade z kumpela:naughty: klepiesz po plechach jak w Wrestling i zmiana? ( wchodzi drugi) No popatrz trepek... jeszcze mnie nie znają a już chcieliby się z Toba wymieniać Zwierzałeś się komuś czy jak? oj Basie Basia, fejsa nie masz zablokowanego:naughty: w sumie mozna sie pozamieniac:decayed:
  19. niee , bardziej chodzi o to , ze ja duzo zwiedzam i nie chciałobymi sie wszedzie jej ciagać o 3 godzinnym staniu przy piłkarzykach nie wspomne :naughty: lubisz miec drązek w dłoni i obracac w prawo i lewo? aaaa i jeszcze do przodu i to tyłu
  20. ale to bedziem sie zmieniac? bo ja jade z kumpela:naughty: klepiesz po plechach jak w Wrestling i zmiana? ( wchodzi drugi) Sebastian, ciii... jade z dziewczyna a ona jest na tym forum Chcesz by na dzien dobry scianke dzialowa postawila w pokoju miedzy Nami? Spoko. jeszcze 2 posty i Ci pomoge:decayed: ze scianka czy bez i tak wyjdzie na to samo:decayed:
  21. ale to bedziem sie zmieniac? bo ja jade z kumpela:naughty: klepiesz po plechach jak w Wrestling i zmiana? ( wchodzi drugi)
  22. ja nie mam wyboru i tylko letnie posiadam:naughty:
  23. to po prawej juz tak stało, renówka podjechała na moich oczach i czekałem az odejdzie od auta:decayed: ten po lewej pojechał pozniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.