Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. MAGIC87 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ostatnio w klubie ,, podrzucałeś'' cyckami , to trafiła Ci sie młodociana. Rzuciła sie jak emerytka na schab w tesco z promocji
  2. Oli_b5 zasnął w pokoju w Magic nie miał gdzie się podziać z tego co słyszałem W tym roku ponoć reszta zrzuca mi sie na pokój... kręgi szyjne to bolały mnie jeszcze grubo ponad miesiac, od zakończenia zlotu:decayed:
  3. Praktycznie nie ma co rezać. Swietny kolor
  4. mam 0,7 swojskiego wyrobu, dostałem od klienta. Nie wiem jak smakuje ale jak co to pod te urodziny moze sie nadać
  5. no cuś takiego Cwiara pierwszy na degustacje spoko stary powtórka z Ostrowa Dobrze zrobiłem biorąc poniedziałek wolny. wez odrazu wtorek:naughty:
  6. co tam jest z s-line? Plany dobre, powodzenia w rezaniu
  7. https://soundcloud.com/digitalmode-1/digitalmode-analog-love na razie tylko tyle, sam czekam na pełna wersje:wink:
  8. teraz wyglada normalnie, wtedy ledow co z lewarka sciagnelismy. teraz jest GIT... BTW kiedy kreska? aaaa i co to za model AUDI?
  9. MAGIC87 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie chce tez za duzo ważyć , bo od 14-15 lat gram w siatkówke:decayed: na razie bede robił pompki regularnie przez jakies 3 miechy. co do jedzenia to duzo jem serków wiejskich:grin::grin:
  10. miałem 288 tarcze brembo ORO i klocki ferrodo DS... potrafiłem taki zestaw zagotowac, przy 320 za kazdym razem spokojnie wyhamuje. 288 to sie nadaje ale do IBIZY albo max GOLFA
  11. MAGIC87 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    z racji ze powoli zaczyna sie sezon, cos tam od 2 tyg zacząłem robić. na razie tylko codzinnie pompki. 20 serii po 12 pompek, ostatnia 21 na maxa ile dam rady zanim padne na pysk. Cel... hmm urosnac pewnie nie urosne od tego ale dla własnego lepszego samopoczucia. wzrost 188 cm waga 82 kg bicek 37 klatka 110 pas 86
  12. zgadnij czyje. czas, start
  13. czyli wszyscy będą siedzieć u moskala? jakies Panienki zalatwi?
  14. my na A4 pewnie bedziemy około 10- 10:30. zalezy jak wszyscy dojada:wink:
  15. to lecicie troche wczesniej niż my, bedziemy w grupie poscigowej
  16. Czy jestes gotowy na zwrot zaliczek ?? :naughty: jak ja juz całosc zapłaciłem:facepalm:
  17. Ja jestem w stanie sie dogadać. godzina w tą czy w tą nie robi mi róznicy
  18. ja jebie to w zeszlym roku ktos zmienial kolo ale musialem byc zadzumiony Odstaw to ...... bo pozniej luki w pamieci
  19. Moskal strasznie kozaczy:kox: to chyba jemu podrzuce gwozdzie( jak rok temu:decayed: Tobie), tyle ze tym razem nie biore klucza i lewarka:naughty:
  20. No to wymiara nr telefonów itd... i do dzieła:naughty: z łodzi do czewy to max 1,5 h
  21. Po rozmowach z kilkoma osobami plan jest na wspólny wyjazd. Moskal +/- planuje byc w częstochowie o 9 Klysek tez chciałby leciec razem. JUBY_P i Adrian tez sa chetni na wspolną podróż. pewnie jeszcze ktos z połnocy bedzie leciał, rok temu tez około 9 było spotkanko na LUK OIL Więc jak reflektujecie? +/- 9 rano w piatek na stacji LUK OIL Czewa
  22. załozyłeś odwrotnie , na przód zima ana tył lato Ja na letnich jezdze ponad rok. Oby sniegu nie było. na poprzednią bukowine tez miałem załozone letnie ale trzeba było zmieniac;/
  23. chyba kazdy kto ma B6 zna ten temat:facepalm: u mnie na prawym i lewym jest co skrobac paznokciem
  24. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    aaa no woze sobie:decayed: zapomniałem dopisac o kolejnym modzie w aucie
  25. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    jak juz chciałes być taki dowcipny to w różu i tak jestem bardziej męski od Ciebie.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.