Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B6 AWX] Oem +
no głosny ten wydech z wiadra
-
Czerwona Perła na DIESLU 131 HP
ja z SDI sie przesiadłem na AWX i jechało przez pierwszy tydzien, dopóki nie podjechalem na spota..... :gwizdanie:
-
Czerwona Perła na DIESLU 131 HP
czerwone zawsze szybsze zrob chociaz program to bedzie jechało poprawnie :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja i tak słało czytac i pisac po polskiemu wiec wazne zeby był naklejek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotrek najpier chrom na merty wogoł szyb , :cool1:pozniej diody
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spocik o 19 w alejach?
-
[ALL] Co my tunerzy wiemy o tuningu 2.5TDI V6 ....
a AWX na ile mi zrobisz? peknie 210?
-
[B6 AVF] Moje pierwsze Audi
18 jak cos i zawieszka w doł
-
[B6 AVF] Jaki rodzaj silnika
w teori tak jest... AWX niby powinien miec 285... moj miał 316 w serii, w tyle powinien miec AVF
-
[B6 AVF] Jaki rodzaj silnika
AVF do były od 2003 roku... a AWX był pierwsze od 2001.. Q i nie Q nie ma tu nic do gadania
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
grozisz mi??
-
MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO
a czemu sam masz 16? pzreciez były 18 stki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiec sie wyjasniło ze to nie ja.... bo u mnie jakbym zobacyzł mrugajace swiatlka to podłoga
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piter badz wczesniej na obi
-
[B6 AVF] Turbo swiszczy, normalne ?
oj beda beda.. :kox: moze za 20 lat jak cos w tym kraju sie zmieni
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
f*ck... :confused4: szkoda fury dobrze ze tobie nic sie nie stało... A teraz przejdzmy do sprawy skoro S-line idzie na czesci to biore fotele kierownice... zoabczymy co da sie jeszcze wyciagnac
-
[B6 AWX] Moja czarna diablica
Daje rade ale na glebe z tym bo koza wielka teraz juz wiem jakby moja wygladała jakbym najpierw załozył koło, pozniej glebe
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek?
-
[B6 AVB] Program 143,7 Km & 321,1 Nm , wykres i c.d. modów
chociaz s-line albo amorki s-line i sprezyny H&R...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tea dzieki za naklejki jutro zakladam zeby wyjechac na wieczorny lanskoło dzieki tez za vagowanie.... jak zwykle cos u mnie z tym parownikiem nie tak...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
co za róznica czy 18 czy 19. i tak kazda plomba do poprawki
-
Spociki Radomszczańskie
widziane dzisiaj B7 kolor blekitny... około 20:20 na trasie 91 czewa -rsko... ktos z forum?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
W alejkach pod orbisem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie tylko w niedziele... w czwartki tez robimy spoty... Piter buraczymy jutro cos w alejach?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo kiedy bierzesz to biurko i przymierzalnie A tak serio to ile chcesz za pompki i cooler.. pisz ja co na priva