Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. kabel jak masz dawac to chociaz 20 mm2... ten carpower ma teoretycznie dla 4 Ohm: 1 x 225 W... wiec spokojnie bez kondzia
  2. gosc zatrzymał sie na latach 2002-2004 :gwizdanie: wtedy był szał
  3. No juz w tej polsce wszytko kradna :gwizdanie:
  4. Dzodzo elegancko Kolejny mod poszedł :gwizdanie: wyjeb.... hak:D wreszcie puscił metoda WD40 ,Klucz nasadowy + młotek 2 KG
  5. Odczuwam, brak PLN'ów musze w dołka wyjsc
  6. http://www.youtube.com/watch?v=TlpIZZ4j0s4 prawie jak nie TDI :tongue4:
  7. no chyba kierowca d*pa :tongue4: :tongue4:
  8. Malarz przywiez mi ta pompe jak mozesz...
  9. wiedziłem ze piotr to gay.. do wawy ze mna, wczorja na spota ze mna... teraz u dzodza
  10. ja byłbym zainteresowany... w sumie juz pozbyłem sie kata i koncowego ale jeszcze srodkowy chce wywalic? jaka cena na usuniecie srodka i wstawienie rurki?
  11. Własnie wszytko wyglada ze smiga normalnie . filmy z kresek z 2 autami raczje wszystko wstazywało ze ma bonus . logi zrobione i powinno byc ok... moze załoze pompe od innego auta na podmianke i zobaczymy co pokaze
  12. Piortek jezdzi jak wariat :gwizdanie: z mjego punktu widzenia brakowało z 20 cm....
  13. Dzo Jaro4444 napisal ze moze to byc pompa tandemowa... jeszcze mówi zebym sprawdził filtr paliwa... chociaz w to watpie
  14. tak byłem wczoraj około 8:30 do 9:40 O tym nie pomyslałem ale raczej nie stawiam na filtr paliwa
  15. no z Piotrkiem98igo tez sie mówilismy ze lajtowy setup na tych gratach
  16. Mi za kata 80-zł powiedził... zajeło to 30 minut w kadexie A co do mojego padła to puki co zostawiam serie jak jest.... uzbieram kase. kupie wszytko co potrzeba i dopiero jade. Bede dzisiaj na spocie wyrwe sie te 25 km piotrek albo dzodzo co o tym myslicie? http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=308629
  17. dobra tymek i Tea.. kreski w niedziele. Dzodzo mam nadzieje ze dojdziemy co to za przyczyna
  18. seria 128 i 315 nm;((( do wymiany popmki i jakas glówna pompa.... od 3400 nie podaje wystarczajacej ilosci paliwa
  19. Ni ma co opowiadac... Seria 128 KM 315 Nm.... po próbach 151 KM i 366 Nm.... przyczyny... pompki i jakas pompa.... Nerw.... Poki co seria
  20. na wiklów na bułgarki
  21. Nie pekam tylko mam bardzo wazna misje o 21 :gwizdanie: jak chcesz to piotro moge wpasc ale jutro nigdzie nie pojedziemy
  22. no własnie tez mi sie tak wydawałobo srebrna listwa na dole.. a sam chce sie przymierzyc do takiej operacji
  23. klimatronik wymieniony na nowy czy rezanko?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.