Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. mam 2013 to drugi mi nie potrzebny:decayed: przerobi sie troche daty i jak znalazł
  2. kiedy wracasz do PL?:baseball::baseball:
  3. no znam znam, tegoroczny
  4. Tea bezpieczenstwo najwazniejsze, kto jak kto ale ty na Gumie powinienes sie znac:naughty:
  5. ja co roku zmieniałem na zimowe około 5-6 grudnia, w tym roku jeszcze na letnich jestem:decayed:
  6. tak pokazałes gdy okazało sie ze kosz jest za solidnie przytwierdzony?
  7. jutro mikołajki wiec znalazlem prezent dla siebie
  8. hmm... taki przyrost należałoby raczej podciągnąć pod błąd pomiarowy hamowni tez tak mysle ze blad pomiarowy Ogolnie do 200 KM mozna pozostawic seryjny wydech. Jednemu dojdzie pare KM to kat byl zapchany, drugiemu moze nic nie dac. A na hamownie nikt nie jedzie bo szkoda palia i PLN
  9. a później jadę o 10 do czewy , a tu jakas postac wyłania sie za rogu, krokiem niczym Maserak w tancu z gwiazdami.
  10. MAGIC87 odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    wszystko w normie
  11. buła łokiec buła, a jak nie uda sie to kołowrotek
  12. https://www.facebook.com/pages/Trybson-VS-Bonusbgc/243812419115203?directed_target_id=0 trybson i bonus... nie wiem na kogo by postawic?
  13. aaa czyli tylko w 2.0 TDI po zmianie wydechu za 2500 zł zrobiło sie mniej o 3 s do 100?
  14. 3 s mniej do 100? po wydechu w 1.9 TDI?
  15. :grin: nie wiem co takie smieszne? ale wydech w MG pewnie 2000 zł... gdzie spokojnie mozna to ogarnac za 600 zł
  16. to teraz masz nowego starego kumpla... nie zapomnij odbierac tel codziennie
  17. tłukło jak w Ekwador Manieczki
  18. ale to chyba nie na seryjnych gratach:grin: FMIC nie daje przyrostów mocy odczuwalnych, jak ci da 3-4km wiecej to tyle pod seryjnymi gratami, on ją stablizuje w ciepłe dni:whistling: i sadze ze nawet AFN z FMIC i sofcie nie dałby 160 PS...
  19. ale temat tyczy sie 2.4 2.6 i 2.8 i tu w zyciu po takim ,,czypie'' z allegro nie dojdzie 15 KM:wink:
  20. Miałem w ibizie tez mega czarne z przodu i da sie jezdzic. Problem robi sie w nocy, w miejscach gdzie nie ma zadnej lampy, Lepiej tak niz sam tył
  21. 335D Pod Częstochowski tuningowiec:decayed: małego z AVB robi 155 KM i 400 Nm:naughty:
  22. ibiza SDi, w srodku nawet troche miejsca jest, na upartego 4 osoby da sie jechac, spalanie 4,5 -5 litrów tanie u użytkowaniu, klocki przód 65 zł co do peugeota, kumpel miał takowego z 1997 roku, poj 1.0. Tez mało palił bo na poziomie 6 litrów ale jak padła belka to 1300 zł nie jego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.