Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mam 2013 to drugi mi nie potrzebny:decayed: przerobi sie troche daty i jak znalazł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kiedy wracasz do PL?:baseball::baseball:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no znam znam, tegoroczny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tea bezpieczenstwo najwazniejsze, kto jak kto ale ty na Gumie powinienes sie znac:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja co roku zmieniałem na zimowe około 5-6 grudnia, w tym roku jeszcze na letnich jestem:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak pokazałes gdy okazało sie ze kosz jest za solidnie przytwierdzony?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jutro mikołajki wiec znalazlem prezent dla siebie
-
Wycięcie katalizatora a udokumentowana moc
hmm... taki przyrost należałoby raczej podciągnąć pod błąd pomiarowy hamowni tez tak mysle ze blad pomiarowy Ogolnie do 200 KM mozna pozostawic seryjny wydech. Jednemu dojdzie pare KM to kat byl zapchany, drugiemu moze nic nie dac. A na hamownie nikt nie jedzie bo szkoda palia i PLN
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a później jadę o 10 do czewy , a tu jakas postac wyłania sie za rogu, krokiem niczym Maserak w tancu z gwiazdami.
- Zbyt Duże spalanie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Oliś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
buła łokiec buła, a jak nie uda sie to kołowrotek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
https://www.facebook.com/pages/Trybson-VS-Bonusbgc/243812419115203?directed_target_id=0 trybson i bonus... nie wiem na kogo by postawic?
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
aaa czyli tylko w 2.0 TDI po zmianie wydechu za 2500 zł zrobiło sie mniej o 3 s do 100?
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
3 s mniej do 100? po wydechu w 1.9 TDI?
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
:grin: nie wiem co takie smieszne? ale wydech w MG pewnie 2000 zł... gdzie spokojnie mozna to ogarnac za 600 zł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to teraz masz nowego starego kumpla... nie zapomnij odbierac tel codziennie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli 2,5 kupione?
-
Strefa Śmiechu
tłukło jak w Ekwador Manieczki
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
ale to chyba nie na seryjnych gratach:grin: FMIC nie daje przyrostów mocy odczuwalnych, jak ci da 3-4km wiecej to tyle pod seryjnymi gratami, on ją stablizuje w ciepłe dni:whistling: i sadze ze nawet AFN z FMIC i sofcie nie dałby 160 PS...
-
CHIP do V6 2.6, 2.8, 2.8 30v - czy to może działać?
ale temat tyczy sie 2.4 2.6 i 2.8 i tu w zyciu po takim ,,czypie'' z allegro nie dojdzie 15 KM:wink:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Miałem w ibizie tez mega czarne z przodu i da sie jezdzic. Problem robi sie w nocy, w miejscach gdzie nie ma zadnej lampy, Lepiej tak niz sam tył
-
Strefa Śmiechu
335D Pod Częstochowski tuningowiec:decayed: małego z AVB robi 155 KM i 400 Nm:naughty:
-
Problem z OC-pilne
raczej sie mylisz,
-
vw lupo?, seat arosa? a może coś innego
ibiza SDi, w srodku nawet troche miejsca jest, na upartego 4 osoby da sie jechac, spalanie 4,5 -5 litrów tanie u użytkowaniu, klocki przód 65 zł co do peugeota, kumpel miał takowego z 1997 roku, poj 1.0. Tez mało palił bo na poziomie 6 litrów ale jak padła belka to 1300 zł nie jego