Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
nie robiłem takich pomiarów:wink: ciągle brakuje czasu, moze dzisiaj cos zrobie ---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- w spalaniu po miescie mniej niz 10
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak przeważnie bywa z opcja zamienie , bo nikt kupic nie chce to moze ktos sie zamieni:naughty:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
rolka była od 40 do 200:wink:
-
trasa śląsk --> łeba
o tym pisałem, miejscami dobre kilkanascie cm
-
Przerabianie A4 cabrio na RS4
zawsze mozesz kupic Ori RS4:wink: trzeba spawac
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja tam osłony wyciąłem kątówką ---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ---------- zoabczymy na miejscu, w razie W mam dystanse 5 i 10 mm:wink:
-
Strefa Śmiechu
Małżeństwo po nocy w hotelu idzie zapłacić. Na rachunku widnieje kwota 3000 zł. Oburzona para chce pogadać z kierownikiem. -To luksusowy hotel. Posiada saune, baseny, jacuzzi, kino i sale konferencyjną -Ale my z tego nie korzystaliśmy! -Ale to wszystko było do waszej dyspozycji! Facet daje mu 300 zł. -Ale tu jest 300 zł! Gdzie reszta? -2700 zł jest za przespanie się z moją żoną. -Co?? Ja z nią nie spałem ! -Cóż... była do pana dyspozycji...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
takie cos z A3 podejdzie pod 320? moge kupic w fajnej kasie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ze niby gaz chcesz do auta założyc?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak piotrek nie robi pleców, barków czy brzucha, badz nie gotuje obiadu, albo nie wychodzi z psem to mysle ze na 100% pojedzie:decayed: Przeciez to uczynny chłopiec:naughty:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Zapytajcie kolegi Orzeł. to BMW brało sie jeszcze z nim:wink: i z jeszcze A6 3.0 313:wink: nie nie mam filmu ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- masz napisane ze do 100 równo, ale jak koncze 3 bieg to juz mi ladnie ucieka .. do 200 kilka wagonów
-
trasa śląsk --> łeba
no przeje... z czewa, na dk1 koło statoil wszystko idzie środkowym pasem. koleina około 15-17 cm... trzeba do konca isc lewym albo prawym, z tym ze prawy BUS PAS, pozniej koło tesco tez zwężki
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
dobrze ze nikomu nic sie nie stało, pewnie prędkośc nie była za duza, nie chciałbym widziec co by było przy 100++
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
do konca mojego 3 biegu idziemy równo:wink: co widac na filmie. właściciel był mega zdziwiony ze to Oska i 1.9 TDI:wink: ale pozniej systematycznie uciaka inie moja liga:naughty: wkoncu 320PS
-
B6 DIVISION
Na dziwki jedziesz Dziwkarzu Red Street jest przereklamowana:wink: skąd wiesz? :naughty::naughty: pewnego razu..... długa historia... ale spoko nie skorzystałem tylko spacerowałem z 2 h:naughty:
-
B6 DIVISION
Na dziwki jedziesz Dziwkarzu Red Street jest przereklamowana:wink:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
i jeszcze jedzie jak S3 260 PS:wink: to tyle z tych mocniejszych:shock3: Tea nie zasmiecaj mi wątku bo to temat o moim ,,kiblu'' tak wyglada rolka z 190-400:wink: mam jeszcze kumpla odemnie ze wsi z passatem 189,9 i 399,8:decayed: ale od 4 miechów nie chce jechac ---------- Post dopisany 11-08-2013 at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2013 at 07:39 ---------- 535D z Boxem Vs padło:wink:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
za rok jak cos to 3 dniowy, a po dachu skaczemy w 4 osoby z WhyMe na czele:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Oli pisza o Tobie:decayed:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Bukowina to innego rodzaju zlot... w tym roku było -30 w nocy... w dzien troche lepiej, wiec ograniczasz sie do siedzenia w hotelu. tutaj impreza w plenerze:naughty:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Chcą, tylko piatek sobota niedziela
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
no ja tez, ale wpakowac sie w jedno auto i strzała czytasz w moich myslach:decayed: ii i zmien nick:naughty: boś nie czorny:decayed:
-
B6 DIVISION
AUDI A4 CABRIO 2005 rok uszkodzona (3453995740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. w sam raz na swapa 2,7 TT + Body B7:naughty:
-
Audi A3 , 1.9 TDI - 200HP to dopiero poczatek
E46 325 to i ja gonie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przecież jest wiele atrakcji:decayed: a nie tam uciekac odrazu