Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. nie robiłem takich pomiarów:wink: ciągle brakuje czasu, moze dzisiaj cos zrobie ---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- w spalaniu po miescie mniej niz 10
  2. tak przeważnie bywa z opcja zamienie , bo nikt kupic nie chce to moze ktos sie zamieni:naughty:
  3. rolka była od 40 do 200:wink:
  4. o tym pisałem, miejscami dobre kilkanascie cm
  5. zawsze mozesz kupic Ori RS4:wink: trzeba spawac
  6. ja tam osłony wyciąłem kątówką ---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ---------- zoabczymy na miejscu, w razie W mam dystanse 5 i 10 mm:wink:
  7. Małżeństwo po nocy w hotelu idzie zapłacić. Na rachunku widnieje kwota 3000 zł. Oburzona para chce pogadać z kierownikiem. -To luksusowy hotel. Posiada saune, baseny, jacuzzi, kino i sale konferencyjną -Ale my z tego nie korzystaliśmy! -Ale to wszystko było do waszej dyspozycji! Facet daje mu 300 zł. -Ale tu jest 300 zł! Gdzie reszta? -2700 zł jest za przespanie się z moją żoną. -Co?? Ja z nią nie spałem ! -Cóż... była do pana dyspozycji...
  8. takie cos z A3 podejdzie pod 320? moge kupic w fajnej kasie
  9. ze niby gaz chcesz do auta założyc?
  10. Jak piotrek nie robi pleców, barków czy brzucha, badz nie gotuje obiadu, albo nie wychodzi z psem to mysle ze na 100% pojedzie:decayed: Przeciez to uczynny chłopiec:naughty:
  11. Zapytajcie kolegi Orzeł. to BMW brało sie jeszcze z nim:wink: i z jeszcze A6 3.0 313:wink: nie nie mam filmu ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- masz napisane ze do 100 równo, ale jak koncze 3 bieg to juz mi ladnie ucieka .. do 200 kilka wagonów
  12. no przeje... z czewa, na dk1 koło statoil wszystko idzie środkowym pasem. koleina około 15-17 cm... trzeba do konca isc lewym albo prawym, z tym ze prawy BUS PAS, pozniej koło tesco tez zwężki
  13. dobrze ze nikomu nic sie nie stało, pewnie prędkośc nie była za duza, nie chciałbym widziec co by było przy 100++
  14. do konca mojego 3 biegu idziemy równo:wink: co widac na filmie. właściciel był mega zdziwiony ze to Oska i 1.9 TDI:wink: ale pozniej systematycznie uciaka inie moja liga:naughty: wkoncu 320PS
  15. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na dziwki jedziesz Dziwkarzu Red Street jest przereklamowana:wink: skąd wiesz? :naughty::naughty: pewnego razu..... długa historia... ale spoko nie skorzystałem tylko spacerowałem z 2 h:naughty:
  16. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na dziwki jedziesz Dziwkarzu Red Street jest przereklamowana:wink:
  17. i jeszcze jedzie jak S3 260 PS:wink: to tyle z tych mocniejszych:shock3: Tea nie zasmiecaj mi wątku bo to temat o moim ,,kiblu'' tak wyglada rolka z 190-400:wink: mam jeszcze kumpla odemnie ze wsi z passatem 189,9 i 399,8:decayed: ale od 4 miechów nie chce jechac ---------- Post dopisany 11-08-2013 at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2013 at 07:39 ---------- 535D z Boxem Vs padło:wink:
  18. za rok jak cos to 3 dniowy, a po dachu skaczemy w 4 osoby z WhyMe na czele:decayed:
  19. Oli pisza o Tobie:decayed:
  20. Bukowina to innego rodzaju zlot... w tym roku było -30 w nocy... w dzien troche lepiej, wiec ograniczasz sie do siedzenia w hotelu. tutaj impreza w plenerze:naughty:
  21. no ja tez, ale wpakowac sie w jedno auto i strzała czytasz w moich myslach:decayed: ii i zmien nick:naughty: boś nie czorny:decayed:
  22. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AUDI A4 CABRIO 2005 rok uszkodzona (3453995740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. w sam raz na swapa 2,7 TT + Body B7:naughty:
  23. E46 325 to i ja gonie
  24. przecież jest wiele atrakcji:decayed: a nie tam uciekac odrazu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.