Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
No tak mogłem kupić serie i wyrezać tego s-line'a [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 13:14_________________________________________________A postoje ledowe to akurat mam
-
B6 DIVISION
Ja też chcem dołaczyć Ja nie powiedziałem że chce dołączyć osobiście. Moje się nie nadaje seria jeszcze To nie zrobiłeś żadnych modów u siebie? Prawie nic nie zrobiłem jeszcze u siebie a kasy już trochę poszło
-
B6 DIVISION
Ja też chcem dołaczyć Ja nie powiedziałem że chce dołączyć osobiście. Moje się nie nadaje seria jeszcze
-
B6 DIVISION
:polew:Pisałem do NOSBA w sprawie naboru do Divisionu bo czas to trochę ogarnąć.
-
B6 DIVISION
Podoba mi się Pomysł Ja bym sie tym zajął ale niestety w DIVISIONIE nie jestem.
-
B6 DIVISION
Panowie właśnie zrobiłem ogromne zakupy dystanse z kołnierzem 5,11 euro, dystanse 5m za 3,5 euro oraz komplet śrub do tego za 5 euro. Nie ma to jak ebay :tongue4:
-
B6 DIVISION
Panowie może widzieliście co chłopaki z batalionu zrobili. Mianowicie konto "B5 BATALION" na fejsie może też zrobimy?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czyli rozumiem tamten drugi wątek jest do zamknięcia tak :polew:
-
B6 DIVISION
No następny :wallbash:Wandej widzisz co tutaj się dzieje? No widzę Ja z brak funduszy nie myślę o żadnej innej maszynie a jak rezam to mi się cały czas od nowa B6 bardziej podoba Za jakieś 2 lata będzie albo b7 albo C6 B7 to to samo co B6 nie warto a jak potrzebujesz większe to A6 najlepsze rozwiązanie.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Wow ale auta. Jedno i drugie kosa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
B6 DIVISION
No następny :wallbash:Wandej widzisz co tutaj się dzieje? A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał..... Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze.... Nic mi nie mów Czyżbyś Bartek policzył ile w swoją zainwestowałeś? A pro pos twojej; te Twoje felgi 17" jaki to model? Nie opłaca się jej sprzedawać - nie żałuję inwestycji, przyszła z nią wiedza. Ale gdybym zdecdydował się na sprzedaż to w chwili obecnej dostanę tylko ochłap tego ile to auto kosztowało. Felgi są od A5. Ja o sprzedaży na razie nie myślę auto kupiłem z myślą o tym żeby nim długo jeździć. Na nowsze mi się nie pali bo zbieram też na coś innego. No widzisz. Ja swoją już mam 4 lata - o zmianie myślę, ale z uwagi na to co działo się w ubiegłym roku, po prostu mnie nie stać. Ciebie to akurat rozumiem ale na twoim miejscu wolał bym nazbierać na drugie auto bo szkoda tego się pozbywać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szukałeś jakiejś dziupli w drzewie pewnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jezeli to dla ciebie laska ze gacie spadaja to :notworthy: Te zdjęcie to chyba jakieś ucięte jest. Piotrek nie byłeś czasem po lewej stronie? :tongue4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
My tutaj " Haha" i " Hehe" a dobrek kiedyś z taką laską na spota wpadnie że nam gacie same spadną :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A Pan kroczek tylko czyta ale nic nie napisze. Najstarsi górale mówili że ostatni raz coś tu 10 października napisał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bron boze... nie chce... boje sie , wstydze... nie wiem co na to mama Nie przejmuj się Piotrek zrobi to delikatnie :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to magic też jeszcze czeka na swój pierwszy raz :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dłonia sie nie liczy A nie swoje sie liczą
-
[ALL B5] Audi S4
= 10 pkt lansu pod remiza I kto to mówi :tongue4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak zdasz mature to bedziesz miał go za soba A ja myślałem że mam to już za sobą :mysli:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
po paru postach przeczytanych wiedziałem że to podchwycicie kiedyś sie zastanawialem czy Was tam nie odwiedzić ale teraz mam strach :polew: :polew: zawsze jest strach przed 1 razem, pozniej juz wpadasz jak chcesz Zawsze jest ten pierwszy raz :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No panowie kto się skusi na Rower Szosowy
-
B6 DIVISION
No następny :wallbash:Wandej widzisz co tutaj się dzieje? A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał..... Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze.... Nic mi nie mów Czyżbyś Bartek policzył ile w swoją zainwestowałeś? A pro pos twojej; te Twoje felgi 17" jaki to model? Nie opłaca się jej sprzedawać - nie żałuję inwestycji, przyszła z nią wiedza. Ale gdybym zdecdydował się na sprzedaż to w chwili obecnej dostanę tylko ochłap tego ile to auto kosztowało. Felgi są od A5. Ja o sprzedaży na razie nie myślę auto kupiłem z myślą o tym żeby nim długo jeździć. Na nowsze mi się nie pali bo zbieram też na coś innego.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Nie wiem jak ty Artur ale ja nie mając 100% pewności nie będę ryzykował życia dla ładniejszej kierownicy i chyba większość twierdzi tak samo jak ja.