Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Działają te mikrostyki też w b5 bo u mnie sie zepsuły obydwa i musze wymienić?
  2. Ja też zmieniłem na 17" S-Line B6 chyba już nie będzie śniegu
  3. Bo ja go sam robiłem ale materiał tak do 200zł nie pamiętam dokładnie bo jeszcze lampki z polifta farby itd.
  4. Dzięki każdemu moge serdecznie polecać koszt nie aż taki wielki a wnętrze zaraz inne.
  5. Pierwszy raz jest dużo rozkręcania ale dasz rady wszystko na spokojnie rozbierzesz.Tą całą ramke co jest na około radia tunel musisz tez zdjąć, pod kierą i schowek.
  6. No felga zawitała teraz tylko czekać na zawieszenie i będzie dobrze.
  7. No dekory moge zrobic fotke jak cos
  8. Ja mam tą folie srebrną jak by ktoś chciał zdjęcia to moge wrzucić. Ale planuj zmienić na czarną alcantarę tak jak podsufitka i słupki.
  9. heh może jutro jak umyje troche autko. Ale koza jest to trzeba przyznać.
  10. Powinna podejść ale 100% nie jestem pewny chodzi tu o miejsca dla słoneczek po polift ma mniejsze więc może byc problem.
  11. Heh spoko tak sie pytam tylko bo musze tak latac z 2 tygodnie bo nie mam gleby jeszcze i nowych opon.
  12. Siemka Mam takie felgi et 43 7.5 cala i takie opony czy da rade jezdzic tak na ori zawieszeniu. Oczywiscie tylko przejsciowo bo czekam na glebe i 225/45 opony.Chodzi mi o to czy bedzie cos obcierac jak z tylu bedzie siedziec pelna kanapa i czy bede umial skrecac.
  13. No to trzeba poprubować i napewno zadziała. Ja sie biore w przyszłym czasie za tą tylnią poliftową.
  14. Daj fote jak jest u ciebie
  15. NO ja bym jutro wpadnoł ale co w 2 będziemy
  16. No z tym jutrzejszym chyba nic nie bedzie obserwuj temat to bedziesz widział
  17. Nie nie ma takiego czegoś tam ale ogolnie jest wiele lepsza niż ta przed liftem w nocy podświetlenie jest fajne te czerwone może wyrezam jeszcze te 2 diody ale narazie mam ważniejsze wydatki bo kompletuje ALU na lato.
  18. Kupił bym 18 ale 1.6 i drogi na śląsku heh. 17 też ładnie dzięki za info.[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 08:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/continental-225-45-r17-91w-i1510529938.html Jak myślicie ile bieżnika jest na tych oponach bo potrzebuje jakies używki tak na rok albo 2 potem sobie kupie nowe.
  19. Nie co ty to jest od szyberdachu ale nie jest podłączone. Regulacje masz na liczniku tam możesz regulować jak ma świecić.
  20. Prosze o to zdjęcia jak u mnie to wygląda naprawde jest o niebo lepiej
  21. Ja podłączyłem tak i działa wszystko. 1,3- kolor przewodu białoczarny 10 - kolor czarny 8 - kolor zielono-czarny 5 - podświetlenie + 7 - podświetlenie -
  22. Witam Warto kupić te felgi i opony z tych aukcji nie znam się tak dobrze na tym a przymierzam się do kupna. http://allegro.pl/show_item.php?item=1504865645 http://moto.allegro.pl/audi-s-line-seat-skoda-vw-oryginal-i1513030824.html
  23. Będzie ciezko moja mama ma urodziny ale jak by bylo kolo 12-13 to wpadne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.