Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
A to juz dawno ta polerka. Wie ktoś może jak uruchomić żeby mrugały kierunkowskazy przy otwieraniu z pilota. Kupiłem i stiga na allegro 2 piloty wszystko działa tylko nie umiem zrobic tych kierunków???
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Za ile? Z oponami czy bez?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A jaki olej do 1.6 101Ps przebieg 130 tys auto mało jeździło. Olej wymienię na wiosnę wtedy samochód będzie już normalnie jeździł praktycznie codziennie.
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
A to co ta skóra dużo gorsza jest od zwykłej. PS. To ja Patrick
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
Acha no to będzie raczej ciężko no to jak by ktoś to tam rozbierał i robił skóra to proszę o fotki.[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 16:24_________________________________________________Myślałem okleić te boczki właśnie tą skórą. http://allegro.pl/ekoskora-skaj-tapicerski-sztuczna-skora-derma-ss-i1362586116.html Czy będe musiał ją szyć w połowie tak jak jest w oryginale czy rozciągnę skórę tez tak żeby idealnie przylegało?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
A właśnie Jaki Parametr ET musi mieć felga żeby była odpowiednia do mojej beczki.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
UPDATE 04.11.10 - Wymiana Radia Na Pioneer DEH-P5630MP - Przyciemnienie bocznych kierunkowskazy Zdjęcia [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 14:14_________________________________________________Jak myślicie czy przyciemnione szyby na moim kolorze by wyglądały fajnie czy raczej lipa?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 18:54_________________________________________________Przymierzam się do kupna powoli 17" jeżeli chodzi o wzór to chyba wezmę taki bo widziałem że na nich mój kolorek bardzo ładnie się prezentuje chyba że macie inne propozycje? Jak by ktoś miał zdjęcie mojego koloru na innych felgach to bardzo proszę. Tutaj ta felga. http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/79/41/98/1379419897
-
[ALL B5] Jak dodać pilot do auta bez pilota?
Ja mam samochód z 95r. 2 klucze i otwieram samochód normalnie przy drzwiach. Musiał bym kupić pilot i co dokładnie jeszcze aby mógł zamykać z pilota i otwierać?[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:25_________________________________________________http://allegro.pl/sterownik-c-zamka-najmniejszy-pilot-scyzoryk-i1344605356.html Mogę kupić coś takiego?
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu car audio
Witajcie. Też chciałem sobie wytłumić drzwi przednie i mam pytanie czy moge wytłumić to taką matą aluminiową z styropianem co się instaluje za grzejnikiem bo mam tego troche dużo a te maty z allegro jak trzeba trochę więcej to troche kosztują.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No tak rozumiem a ogolnie jestem w stanie sam sobie to wszystko zrobić moja wiedza na poziomie elektryki mała nie jest ale zbyt wielka też nie. Z jakimi się to mniej wiecej wiąrze kosztami?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzieki za info tego mi trzeba bylo. Jedno pytanie czy wyświetla też błędy jak np jakies uszkodzenie czegoś tak jak w normalnym fisie?
-
[B5 APU] Jak wyjąć zbiorniczek płynu spryskiwaczy ?
Ja też mam takie pytanie ale nie do wyciągania całego zbiorniczka jedynie chodzi mi o to jak wylać płyn letni bo chce wlać ten zimowy bez żadnych mieszań.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W jakim stopniu da się opcje fisa wykorzystać przy wmontowaniu licznika z fisem do przed liftowej za konca 95r?
-
[ALL B5] Centralny zamek - raz działa, raz nie...
Dzisiaj właśnie też zauważyłem u siebie ten problem Kiuba może udało ci się naprawić to jakoś?
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
Chcialem sobie boczki skora zrobic i nie biore sie za to póki nie bede widzial jak to zrobic.Bardzo prosze o foki.
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
Mógł by ktoś wrzucić te zdjęcia jak zdemontować te boczki i dobrze okleić je.Bardzo Proszę!!!
-
[ALL B6] Dźwięk otwartych drzwi?
Idzie takie coś zrobić ja bym był zainteresowany. W B5.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Wrzuć może też zdjęcia jak tobie to wyszło.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Te w podsufitce to jest moduł z 3 ledów kupiony na allegro, przylepiony jest do tej szybki co jest w bagażniku za żarówką wymontowałem tam, bo tam chce dać takie 2 moduły ale bez tych plastików. Wyciąłem nożem dziurę na to przewód doprowadziłem przez tylni boczek ten za tylnymi siedzeniami potem w dół pod kanapą aż do miejsca gdzie podłączyłem. To są moduły dostępne na allegro za grosze z jednym ledem na stronę
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Tutaj są zdjęcia ale niestety nie przedstawiają one prawdziwego efektu, oby dwie górne lampki oświetlają równomiernie całe wnętrze wystarczająco jasno. Za jasno też by było nie za fajnie. A oświetlenie tylnie nóg jest ciemniejsze niż na zdjęciach bo aparat bardzo mocno zwiększył te czerwone światło.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Ja dzisiaj skończyłem robić oświetlenie wnętrza zrobiłem dzisiaj podświetlanie nóg z tyłu oraz samemu zrobiłem lampkę na tylnie siedzenia.Oczywiście wszystko LED. Przewody pociągnięte w boczkach a do podsufitki to już gorzej ale udało się zrobić efekt po prostu Bomba!!!
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
W mojej okolicy drogi nie są za dobre. Zmiana na jakie felgi będzie zależeć tylko i wyłącznie od pieniędzy ile będe posiadał i wtedy sie tym bede przejmować. Na razie możecie mi doradzić co zrobić żęby poprawić wygląd wewnątrz samochodu.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
A-rek Fajne felgi i stan też niczego sobie ale narazie to nic z tego za te bajery biorę się dopiero na przełomie wiosny i lata bo pieniędzy na wszystko teraz nie mam.A co do zawieszenia to jedno pytanie a jak wyglądają 16" felgi na oryginalnym zawieszeniu bez jakichkolwiek zmian z zawieszeniem.
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
A-rek możesz pokazać te felgi co masz na sprzedaż?
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Ja podłaczyłem tak jak autor tematu a dzisiaj naprawiłem górną lampke i świecą w tym samym momencie i gasną.